Agron Bruqi largohet nga Flamurtari

01.08.2020 10:10
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Agron Bruqi largohet nga Flamurtari

Flamurtari i Prishtinës do të bëjë gara në Ligën e Parë nga edicioni i ardhshëm.

Skuadra kryeqytetase në edicionin që lamë pas nuk arriti të mbijetojë në elitë.

Me të rënë nga elita, kanë nisur largimet e para nga Flamurtari.

Në mëngjesin e sotëm, mesfushori i skuadrës, Agron Bruqi ka konfirmuar largimin nga Flamurtari pas dy vitesh bashkëpunim.

“Përshendetje miqë, me ketë postim deshta te ju njoftoj se qe nga sot nuk do te jem pjes e klubit KF Flamurtari.

Falenderoj presidetin e klubit Z Imer Ademi , Trajneret , Armaten kuq e zi , met vertet kalova dy vite te jashtzakonshme besoi qe nuk kam
kursyer asgje dhe kam dhene gjithqka nga vetja.

Kf Flamurtarit dhe shokve ju deshiroj se pari shëndet , dhe te rikthehen aty ku e ka vendin”, njoftoi Bruqi./KosovaPress/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Agron Bruqi largohet nga Flamurtari

Agron Bruqi largohet nga Flamurtari

Kjo ndodh vetëm në Kinë: Shembet trotuari, çifti bie në gropë – (Video)

Kjo ndodh vetëm në Kinë: Shembet trotuari, çifti bie në gropë – (Video)

Miku i Angelina Jolie zbulon sekretet e saj të fëmijërisë

Miku i Angelina Jolie zbulon sekretet e saj të fëmijërisë

Vdes regjisori i njohur i filmave Bugsy Malone dhe Evita

Vdes regjisori i njohur i filmave Bugsy Malone dhe Evita

NASA në Mars në kërkim të jetës antike

NASA në Mars në kërkim të jetës antike

​Megan Fox dhe Machine Gun Kelly konfirmojnë zyrtarisht lidhjen në Instagram

​Megan Fox dhe Machine Gun Kelly konfirmojnë zyrtarisht lidhjen në Instagram

​Instagram censuron postimin e Madonnas për COVID-19

​Instagram censuron postimin e Madonnas për COVID-19

Koronavirusi heq Samsung nga ‘maja’ e listës së prodhuesve të telefonave të mençur

Koronavirusi heq Samsung nga ‘maja’ e listës së prodhuesve të telefonave të mençur

Moti për dy ditët e ardhshme

Moti për dy ditët e ardhshme

Dybala: Titullin e dhjetë e kemi në mendje, por Liga e Kampionëve vjen së pari

Dybala: Titullin e dhjetë e kemi në mendje, por Liga e Kampionëve vjen së pari

Xavi kthehet në stërvitje pas shërimit nga koronavirusi

Xavi kthehet në stërvitje pas shërimit nga koronavirusi

Dita Botërore e Miqësisë

Dita Botërore e Miqësisë

Dallku: Tejet i lumtur me këtë trofe, jemi të motivuar për sukses në Evropë

Dallku: Tejet i lumtur me këtë trofe, jemi të motivuar për sukses në Evropë

S’ka pushim për Ronaldon, udhëton me skuadrën e Juventusit

S’ka pushim për Ronaldon, udhëton me skuadrën e Juventusit

Bunjaku: Liga Kosovë-Shqipëri në favor të basketbollistëve të rinj

Bunjaku: Liga Kosovë-Shqipëri në favor të basketbollistëve të rinj

Dita kur ndryshoi bota e Dianës

Dita kur ndryshoi bota e Dianës