Aftësitë e mahnitshme të vogëlushit në sërfim, lëvizi me sukses mbi valën e dytë (Video)

01.04.2019 14:45
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Aftësitë e mahnitshme të vogëlushit në sërfim, lëvizi me sukses mbi valën e dytë (Video)

Vogëlushi që ndodhej me familjarë në një plazh në Sao Paolo të Brazilit, i ka befasuar të pranishmit, me aftësitë e mahnitshme në sërfim.

Derisa ndodhej në dërrasën e madhe të motrës së tij, ai arriti të lëvizte me sukses, megjithëse ishte vetëm në valën e e dytë, pasi këtë sport e kishte provuar vetëm një herë më parë, transmeton Telegrafi.

Madje, fëmija edhe përshëndeste me duar dhe shfaqej i buzëqeshur, i kënaqur me suksesin që po e përjetonte.

Ky veprim që duket i lehtë, është vështirë të arrihet edhe prej të rriturve që e praktikojnë për një kohë të konsiderueshme. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Aftësitë e mahnitshme të vogëlushit në sërfim, lëvizi me sukses mbi valën e dytë (Video)

Aftësitë e mahnitshme të vogëlushit në sërfim, lëvizi me sukses mbi valën e dytë (Video)

Një haker Amerikan shpallet fajtor për vjedhjen e Apple ID të yjeve të NBA dhe NFL

Një haker Amerikan shpallet fajtor për vjedhjen e Apple ID të yjeve të NBA dhe NFL

Mblidhet juria e ICT Awards 7, 110 kandidatë në garë për çmimet e mëdha të teknologjisë

Mblidhet juria e ICT Awards 7, 110 kandidatë në garë për çmimet e mëdha të teknologjisë

Dredhia e 1 Prillit e Google është loja Snake në aplikacionin Maps

Dredhia e 1 Prillit e Google është loja Snake në aplikacionin Maps

Zuckerberg kërkon ndihmën e qeverive për të monitoruar përmbajtjet online

Zuckerberg kërkon ndihmën e qeverive për të monitoruar përmbajtjet online

Zinxhiri i kafeneve ndalon përdorimin e telefonave, mysafirët të flasin më shumë mes vete (Foto)

Zinxhiri i kafeneve ndalon përdorimin e telefonave, mysafirët të flasin më shumë mes vete (Foto)

Bosi i Amazon është hakuar nga Arabia Saudite

Bosi i Amazon është hakuar nga Arabia Saudite

Apple humbet një ekzekutiv shumë të rëndësishëm

Apple humbet një ekzekutiv shumë të rëndësishëm

Kush udhëheq garën për zhvillimin e teknologjisë 5G?

Kush udhëheq garën për zhvillimin e teknologjisë 5G?

Njësiti policor përdori mburojat dhe copëzat e bukës, për të larguar një mjellmë nga rruga (Video)

Njësiti policor përdori mburojat dhe copëzat e bukës, për të larguar një mjellmë nga rruga (Video)

Huawei thirrje SHBA të tërhiqet nga sjellja e një humbësi

Huawei thirrje SHBA të tërhiqet nga sjellja e një humbësi

Shkopi që e mbante me dhëmbë, ia pamundësonte qenit kalimin nëpër hapësirën e ngushtë (Video)

Shkopi që e mbante me dhëmbë, ia pamundësonte qenit kalimin nëpër hapësirën e ngushtë (Video)

Çfarë ndodh në një minutë në internet në 2019

Çfarë ndodh në një minutë në internet në 2019

Kylie Jenner e guximshme, poston fotografi pa ‘make-up’

Kylie Jenner e guximshme, poston fotografi pa ‘make-up’

Bleona mahnit me të kuqe në Beverly Hills

Bleona mahnit me të kuqe në Beverly Hills

Kamera selfie e Oppo e tejkalon imagjinatën tuaj

Kamera selfie e Oppo e tejkalon imagjinatën tuaj