Adrola Dushi me shkrim emocional për ditëlindjen e djalit, teksa flet edhe për tërmetet në Shqipëri

26.11.2019 18:15
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Adrola Dushi me shkrim emocional për ditëlindjen e djalit, teksa flet edhe për tërmetet në Shqipëri

Adrola Dushi

Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi, para gjashtë viteve u bë nënë për herë të parë e një djali, të cilin e pagëzoi me emrin, Troi.

Dhe pikërisht data 26 nëntor është dita më e rëndësishme në jetën e saj, kur edhe solli djaloshin – i cili aktualisht është një nga personat më të dashur dhe më të afërt të supermodeles.

Së fundmi, Dushi në rrjetet sociale ka sjell një sërë imazhesh përkrah të birit, ndërsa i bën një dedikim mjaft emocional.

“Gëzimi i mamit mu bëfsh 100 vjeç. Nuk ka ditë që të mos e falendëroj Zotin për ty. Je bekimi i jetës time dhe kur duhet të flas për ty unë bllokohem, sepse me të vërtet nuk ka fjalët të duhura për ty. Vetëm një të metë ke ti, ke nervat e mamit që janë të padurueshme, ama janë reagime shumë të sinqerta, sidomos situata kur ne zihemi dhe unë e marrë me seriozisht se ty. Të kam thënë që ditën kur linde, vazhdoj të them dhe do ta them për shumë kohë, që ne të dy do të rritemi së bashku”, ka shkruar mes të tjerash Adrola.

Në anën tjetër, ajo ka reaguar edhe për tërmetet që ndodhën mëngjesin e sotëm në disa vende të Shqipërisë.

“Duajini me të dashurit e tu gjithmonë, jo vetëm kur të na kujtoj Zoti në një ditë tmerruese si kjo e sotshmja në Shqiptari. Shpresoj që të gjithë të jeni mirë”.

E njëjta po vazhdon të jetë tejet e angazhuar në karrierën e saj prej modeleje, e cila qëndron mes Amerikës dhe Shqipërisë për shkak të angazhimeve të shumta në këtë fushë. 

BOTASOT

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Muriqi në formacionin e javës në Turqi me notën më të lartë të 11-shes (FOTO + VIDEO)

Muriqi në formacionin e javës në Turqi me notën më të lartë të 11-shes (FOTO + VIDEO)

Merr fund ‘miqësia’ mes Fifit dhe Enedës!

Merr fund ‘miqësia’ mes Fifit dhe Enedës!

Falënderon 10 milionë ndjekësit në Instagram Bebe Rexha, me një video të veçantë

Falënderon 10 milionë ndjekësit në Instagram Bebe Rexha, me një video të veçantë

Ilaçi i famshëm OKI, ja çka mund t’i bëjë trupit tuaj

Ilaçi i famshëm OKI, ja çka mund t’i bëjë trupit tuaj

Demi Rose heq bikinit sipër! (Foto)

Demi Rose heq bikinit sipër! (Foto)

Werderi befasohet nga Paderborni, gëzon Gjasula, trishtohet Rashica

Werderi befasohet nga Paderborni, gëzon Gjasula, trishtohet Rashica

Mourinho tregon se përse i dha topin e ndeshjes talentit të Tottenhamit

Mourinho tregon se përse i dha topin e ndeshjes talentit të Tottenhamit

Tërbohet lojtari i Napolit, askush nuk dëshiron që të luajë

Tërbohet lojtari i Napolit, askush nuk dëshiron që të luajë

Kim Kardashian kritikohet nga fansat për dekorimet e Krishtlindjes në shtëpinë e saj në Kaliforni

Kim Kardashian kritikohet nga fansat për dekorimet e Krishtlindjes në shtëpinë e saj në Kaliforni

Ndahet nga jeta babai i Unikkatil- it

Ndahet nga jeta babai i Unikkatil- it

Manchesteri bëhet i kuq! United mund Citizens në Etihad

Manchesteri bëhet i kuq! United mund Citizens në Etihad

Kourtney Kardashian kapet ‘mat’ me ish të dashurin

Kourtney Kardashian kapet ‘mat’ me ish të dashurin

Vedat Muriqi nuk di të ndalet, shënon dy gola në pjesën e parë për Fenerbahcen

Vedat Muriqi nuk di të ndalet, shënon dy gola në pjesën e parë për Fenerbahcen

Ndahen vazot e Ligës së Kombeve, Shqipëria dhe Kosova rrezikojnë të njëjtin grup

Ndahen vazot e Ligës së Kombeve, Shqipëria dhe Kosova rrezikojnë të njëjtin grup

Chelsea gati të bëjë çmendurinë për Sanchon

Chelsea gati të bëjë çmendurinë për Sanchon

Tregon këngëtari shqiptar se flirtoi me 12 vajzat e videoklipit

Tregon këngëtari shqiptar se flirtoi me 12 vajzat e videoklipit