“ABC design” – Shpall konkurs 4 vende pune (Zdrukthtar) – Gjilan

12.11.2016 15:22
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
“ABC design” – Shpall konkurs 4 vende pune (Zdrukthtar) – Gjilan

Mobileria “ABC design“, me lokacion në Gjilan, shpall konkurs për këto vende pune:

1 vende pune Zdrukthtar (mjeshtër) sektori i prodhimit të drurit, MDF-Mediapan, Iveric
2 vende pune Praktikant.

Detyrat dhe kushtet për mjeshtër:
– Për mjeshtër përrvoj pune së paku 3 vite (preferohet)
– Të ketë përvojë pune dhe kreativitet në sektorin e zdrukthtaris
– Të ketë aftësi menaxheriale dhe aftësi pune në grup ,
– Të ketë aftësi të mira komunikimi,
– Kualifikimi, përvoja, aftësitë dhe karakteristikat personale:
– Të ketë mvetësi të shkallës së lartë në punën e tijë dhe të ketë shkallë të lartë të iniciativës,

– Aftësia për të punuar në mënyrë të pavarur dhe për të kryer detyra te cilat i kërkohen.

Kandidatët e interesuar për pjesëmarrje në konkurs duhet të plotësojnë aplikacionet. Aplikacionet duhet t’i merrni në zyret e ABC design Depo në Rruga Qarkore  – Gjilan, ose në formën elektronike, duke i kërkuar në e-mail adresën: info@abcdesign-ks.com,

Aplikacio net e plotësuara duhet t’i dorëzojnë prapë në vendin e tërheqjes ose me postë elektronike në e-mail adresën: info@abcdesign-ks.com. Për informata shtesë na kontaktoni në këta numra te telefonit 044/251444, 044/252444, 049/777285 049/777 791

 

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Restaurant n’Bodrum shpall konkurs pune për pozitat në vijim:

Restaurant n’Bodrum shpall konkurs pune për pozitat në vijim:

Konkurs për kameraman/e dhe fotograf/e

Konkurs për kameraman/e dhe fotograf/e

Ndalimi i Haradinajt i papranueshëm, thotë kongresmeni amerikan (Dokument)

Ndalimi i Haradinajt i papranueshëm, thotë kongresmeni amerikan (Dokument)

“ABC design” – Shpall konkurs 4 vende pune (Zdrukthtar) – Gjilan

“ABC design” – Shpall konkurs 4 vende pune (Zdrukthtar) – Gjilan

InfoSot shpallë konkurs

InfoSot shpallë konkurs

Shpallet konkursi për 650 punëtorë në Podujevë

Shpallet konkursi për 650 punëtorë në Podujevë

SHITET HOTELI – GJILAN

SHITET HOTELI – GJILAN

SHPALLJE PËR VENDE PUNE

SHPALLJE PËR VENDE PUNE

NGA KATEGORIA