A vdiq “Axha Sheqë”

13.01.2018 04:14
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
A vdiq “Axha Sheqë”

Ama, këtë pyetje e ka bërë Vedat Bajrami, krahas një foto shokuese të kolegut të tij, Mensur Safqiu, i njohuri si Axha Sheqë

Nuk dihet se ku, si dhe pse është bërë kjo foto, por në këtë imazh, aktori nuk duket aspak mirë, madje vërtet le dyshime nëse ka vdekur.

 Sigurisht, foto është shkëputur nga ndonjë xhirim i ndonjë prej video projekteve të “Stupcave”, shkruan “Kosovarja”.

Kur është fjala për “Stupcat”, as vdekjen nuk mund ta marrim seriozisht dhe këtë e dëshmon edhe ky mbishkrim.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Notat e lojtarëve, Real Betis 1-1 Milan: Le Celso dhe Suson të vetmit që shkëlqyen

Notat e lojtarëve, Real Betis 1-1 Milan: Le Celso dhe Suson të vetmit që shkëlqyen

Inagurohet në Tiranë qendra laboratorike e inovacionit ICTSlab, sjell kurrikulat e kodimit dhe robotikës më të avancuara ndërkombëtare

Inagurohet në Tiranë qendra laboratorike e inovacionit ICTSlab, sjell kurrikulat e kodimit dhe robotikës më të avancuara ndërkombëtare

Arsenal 0-0 Sporting, notat e lojtarëve

Arsenal 0-0 Sporting, notat e lojtarëve

E kërkoi Real Madridi, Pochettino injoron interesimin: Jam i fokusuar vetëm te Tottenhami

E kërkoi Real Madridi, Pochettino injoron interesimin: Jam i fokusuar vetëm te Tottenhami

Samsung prezanton pamjen e re të Android e cila vjen për herë të parë me Galaxy S10

Samsung prezanton pamjen e re të Android e cila vjen për herë të parë me Galaxy S10

Shoferi i kamionit ndoqi udhëzimet e navigacionit, por mezi mbeti gjallë (Video)

Shoferi i kamionit ndoqi udhëzimet e navigacionit, por mezi mbeti gjallë (Video)

Gattuso: Barazimi i mirë, më duhet t’i numëroj sa lojtarë i kam gati për Juventusin

Gattuso: Barazimi i mirë, më duhet t’i numëroj sa lojtarë i kam gati për Juventusin

Ora e re e Fossil ka procesor dhe program të ri

Ora e re e Fossil ka procesor dhe program të ri

Biglia do t’i mungojë Milanit për katër muaj

Biglia do t’i mungojë Milanit për katër muaj

Hakerët kanë infektuar 700,000 uebsajt me maluerë që vjedh Bitcoin

Hakerët kanë infektuar 700,000 uebsajt me maluerë që vjedh Bitcoin

Bate Borisov 0-1 Chelsea, notat e lojtarëve: Shkëlqejnë Giroud, Hazard e Jorginho

Bate Borisov 0-1 Chelsea, notat e lojtarëve: Shkëlqejnë Giroud, Hazard e Jorginho

Mjekët i kishin thënë të operohet për shkak të mbipeshës, refuzoi ta bëjë një gjë të tillë – me dieta dhe ushqim të shëndetshëm arriti t’i humb 108 kilogramë (Foto/Video)

Mjekët i kishin thënë të operohet për shkak të mbipeshës, refuzoi ta bëjë një gjë të tillë – me dieta dhe ushqim të shëndetshëm arriti t’i humb 108 kilogramë (Foto/Video)

Agjencia Shtetërore Kineze e lajmeve prezantoi spikerin virtual të lajmeve me inteligjencë artificiale

Agjencia Shtetërore Kineze e lajmeve prezantoi spikerin virtual të lajmeve me inteligjencë artificiale

Real Betis – Milan, formacionet zyrtare: ‘Luftë’ për vendin e parë

Real Betis – Milan, formacionet zyrtare: ‘Luftë’ për vendin e parë

De Vrij: Nuk luajmë ndaj Tottenhamit për barazim

De Vrij: Nuk luajmë ndaj Tottenhamit për barazim

Grupi i burrave indian u shtrinë vullnetarit në tokë që të shtypen nga lopët, besojnë se ky veprim u sjell fat dhe prosperitet (Video, +16)

Grupi i burrave indian u shtrinë vullnetarit në tokë që të shtypen nga lopët, besojnë se ky veprim u sjell fat dhe prosperitet (Video, +16)