A ju kujtohet Norma e ‘Pasioneve të fshehta’? Kështu duket sot

07.12.2017 08:29
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
A ju kujtohet Norma e ‘Pasioneve të fshehta’? Kështu duket sot

Ky website kontrollohet dhe menaxhohet nga Media Works. Të gjitha materialet , përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me të drejta autoriale të Media Works. Materialet janë për shfrytëzimin personal tuajin dhe për qëllime jo-komerciale. Ato nuk mund të kopjohen, riprodhohen, ripublikohen, modifikohen, transmetohen, ose distribuohen në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të Gazetës Express. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë website ose medium tjetër, pa lejen e Gazetës Express, është shkelje e drejtave autoriale dhe është i ndaluar, sipas dispozitave ligjore në fuqi.

Digital Marketing Strategies for businesses

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


KUIZ: Testoni njohuritë tuaja në dhjetë pyetjet rreth El Clasicos

KUIZ: Testoni njohuritë tuaja në dhjetë pyetjet rreth El Clasicos

Pereyra driblon gjashtë lojtarë të Huddersfieldit për një nga golat më të mirë deri më tani në Ligën Premier  

Pereyra driblon gjashtë lojtarë të Huddersfieldit për një nga golat më të mirë deri më tani në Ligën Premier  

Cirroza hepatite, qasje e shkurtë

Cirroza hepatite, qasje e shkurtë

Mainz 1-2 Bayern, notat e lojtarëve

Mainz 1-2 Bayern, notat e lojtarëve

Distria Krasniqi fiton medaljen e argjendtë në Grand Slamin e Abu Dhabit

Distria Krasniqi fiton medaljen e argjendtë në Grand Slamin e Abu Dhabit

Kamerat kapin kafshë të rralla në Parkun e Tomorrit (Video)

Kamerat kapin kafshë të rralla në Parkun e Tomorrit (Video)

Doktoresha kroate që ua rritë penisin për vetëm 1000 euro!

Doktoresha kroate që ua rritë penisin për vetëm 1000 euro!

Formacionet zyrtare: Liverpooli kërkon fitoren e radhës ndaj Cardiffit

Formacionet zyrtare: Liverpooli kërkon fitoren e radhës ndaj Cardiffit

Befason Rita, shfaqet me stil dhe pamje krejt tjetër

Befason Rita, shfaqet me stil dhe pamje krejt tjetër

Thorgan Hazard e pranon se vëllai është më i mirë: E vështirë të luaj në një klub me të

Thorgan Hazard e pranon se vëllai është më i mirë: E vështirë të luaj në një klub me të

Zeneli asistuesi më i mirë në kampionatin holandez

Zeneli asistuesi më i mirë në kampionatin holandez

Sekreti i vjetër 400 vjet: Përshpejtoni humbjen e kilogramëve, eliminoni fryrjen!

Sekreti i vjetër 400 vjet: Përshpejtoni humbjen e kilogramëve, eliminoni fryrjen!

Sarri nuk është i brengosur për formën e Moratas dhe Giroud

Sarri nuk është i brengosur për formën e Moratas dhe Giroud

Softueri i ri i Facebook fshin 8.7 milion imazhe të lakuriqësisë së fëmijëve

Softueri i ri i Facebook fshin 8.7 milion imazhe të lakuriqësisë së fëmijëve

Juventusi planifikon rikthimin e Pogbas

Juventusi planifikon rikthimin e Pogbas

Mjekët mbesin pa fjalë, këta përbërës heqin yndyrën nga trupi më shpejt sesa mendoni

Mjekët mbesin pa fjalë, këta përbërës heqin yndyrën nga trupi më shpejt sesa mendoni