A do të prezantojë Samsung telefonin me ekran me palosje javën e ardhshme?

11.02.2019 23:43
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
A do të prezantojë Samsung telefonin me ekran me palosje javën e ardhshme?

Samsung është vetëm një javë nga debutimi i flagshipit Galaxy S10. Kompania do të mbajë aktivitetin e prezantimit me 20 Shkurt, por jo e gjitha fillon dhe mbaron tek flagshipi.

Samsung publikoi një video këtë mëngjes e cila përshkruan një telefon me palosje.

Detajet do të vinë javën e ardhshme konfirmoi Samsung. Telefonët me ekrane që palosen janë shndërruar në trend muajt e fundit kur gjigandi Korean na dha një paraqitje të telefonit në Nëntor.

Ishte një zbulim interesant por përtej një ekzekutivi që mban telefonin në dorë, nuk pamë gjë tjetër nga aktivitet.

Nuk dihet nëse telefoni do të debutojë të Mërkuren e ardhshme së bashku me Galaxy s10. Mbase Samsung do ti japë botës akses për herë të parë tek ky telefon. /PCWorld Albanian

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


A do të prezantojë Samsung telefonin me ekran me palosje javën e ardhshme?

A do të prezantojë Samsung telefonin me ekran me palosje javën e ardhshme?

UFC nuk do ta lejojë Khabibin që të mos ndeshet deri në nëntor

UFC nuk do ta lejojë Khabibin që të mos ndeshet deri në nëntor

Edmilson takohet me tifozët e Barcelonës në Kosovë, merr edhe një dhuratë

Edmilson takohet me tifozët e Barcelonës në Kosovë, merr edhe një dhuratë

Çfarë është gripi i derrave dhe cilat janë shenjat e tij?

Çfarë është gripi i derrave dhe cilat janë shenjat e tij?

Gmail në desktop sjell menunë e shumëpritur

Gmail në desktop sjell menunë e shumëpritur

France Football zgjedh klubet më të madh në botë – Real Madridi mbretëron, pesë klube angleze në top 10

France Football zgjedh klubet më të madh në botë – Real Madridi mbretëron, pesë klube angleze në top 10

Zyrtare: Aaron Ramesy lojtar i Juventusit

Zyrtare: Aaron Ramesy lojtar i Juventusit

Fitoi lotarinë 10 milionëshe, i shpenzoi të gjitha në festa, vetura e femra – tani punon me dru dhe qymyr (Foto)

Fitoi lotarinë 10 milionëshe, i shpenzoi të gjitha në festa, vetura e femra – tani punon me dru dhe qymyr (Foto)

Firefox do të ofrojë mbrojtje nga maluerët kriptografikë dhe gjurmët dixhitale

Firefox do të ofrojë mbrojtje nga maluerët kriptografikë dhe gjurmët dixhitale

Juve do ta bëjë Ramseyn britanikun më të paguar në histori

Juve do ta bëjë Ramseyn britanikun më të paguar në histori

E rrallë: Deveja tërheq makinën, në mes të dimrit! (Video)

E rrallë: Deveja tërheq makinën, në mes të dimrit! (Video)

Barcelona, tani duhet të shqetësohet për situatën aktuale

Barcelona, tani duhet të shqetësohet për situatën aktuale

Zbatoji me përpikëri këto 3 lëvizje dhe do të jesh më e mira që ai ka pasur ndonjëherë në shtrat

Zbatoji me përpikëri këto 3 lëvizje dhe do të jesh më e mira që ai ka pasur ndonjëherë në shtrat

Operacioni i një firme Izraelite për të fshehur teknologjinë e përgjimit të smartfonëve

Operacioni i një firme Izraelite për të fshehur teknologjinë e përgjimit të smartfonëve

Del ekspertiza e autopsisë së Emiliano Sala, vdiq nga lëndimet në kokë dhe trup

Del ekspertiza e autopsisë së Emiliano Sala, vdiq nga lëndimet në kokë dhe trup

Legjenda braziliane e futbollit Edmilson gjendet në Kosovë, takohet me presidentin e FFK-së, Agim Ademin

Legjenda braziliane e futbollit Edmilson gjendet në Kosovë, takohet me presidentin e FFK-së, Agim Ademin