Lauren Alexis ekspozon linjat e saj të zjarrta

20.09.2020 21:39
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Lauren Alexis ekspozon linjat e saj të zjarrta

Sensacioni në Instagram Lauren Alexis i ka lënë pak imagjinatës së fansave të saj me azhurnimin e saj të fundit në rrjetet sociale.

Bukuroshja e re ka shpërndarë një postim, në të cilin ajo kishte veshur një rroba banje me rripa, me rroba të pakta, në llogarinë e saj zyrtare në Instagram.

Fotoja e nxehtë ka arritur të grumbullojë mbi njëqind mijë pëlqime dhe shikime brenda një kohe të shkurtër.

Në foton e re, 21-vjeçarja gjithashtu vendosi syzet e diellit në kokë ndërsa u kthye për të parë lentet e aparatit.

Në një nga azhurnimet e saj të hershme në Instagram, Lauren ndau një foto të veshur me bikini jeshile neon dhe tregoi shumë nga lëkura e saj. Në foto, ajo shihet duke pozuar në një vaskë të nxehtë, ndërsa ajo ngacmoi fansat e saj duke u kërkuar atyre të mendonin për temperaturën e saj. Lauren ekspozoi kthesat e saj në veshjen e zjarrtë duke lënë miliona fansa të çmendur në platformën e ndarjes së fotove.

Divës shpesh i pëlqen të nxjerrë në pah figurën e saj në fotot e nxehta që pozojnë me veshje elegante.

Ndërkohë, bomba britanike ka bërë një bazë të madhe tifozësh në rrjetet sociale me më shumë se një milion fansa vetëm në Instagram. Ajo është më e popullarizuara për videot e saj të nxehta në YouTube në të cilat ndan mësime në tema të ndryshme, si palestër, veshje dhe më shumë.

Lauren di si t’i çmendë fansat e saj me përmbajtjen e saj të nxehtë në Instagram dhe duket se është e pandalshme.

Disa tifozë shkruan fjalë admirimi në postimin e saj të fundit, të cilën ajo e postoi me një mbishkrim duke u kërkuar fansave të saj të merrnin me mend qytetin ku është klikuar. Ndërsa disa nga adhuruesit e saj menduan disa vende si Japonia, Qipro, një tjetër pyeti: “A i pëlqen Lauren në të vërtetë ndjekësit e saj?”

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Lauren Alexis ekspozon linjat e saj të zjarrta

Lauren Alexis ekspozon linjat e saj të zjarrta

Pse seksi pas divorcit është edhe i mirë edhe i keq

Pse seksi pas divorcit është edhe i mirë edhe i keq

Simptomat e papritura të gastritit

Simptomat e papritura të gastritit

Audi prezanton A3 Sportback 30 G-Tron

Audi prezanton A3 Sportback 30 G-Tron

Klubet e natës hapen pa kufizime në Vuhan, ish-epiqendra e koronavirusit shënon zero raste

Klubet e natës hapen pa kufizime në Vuhan, ish-epiqendra e koronavirusit shënon zero raste

Lëndohet Sandro i Juventusit, mungon disa javë

Lëndohet Sandro i Juventusit, mungon disa javë

Zidane i kërkon klubit ta largojë edhe sulmuesin Luca Joviç

Zidane i kërkon klubit ta largojë edhe sulmuesin Luca Joviç

Guardiola: Aguero mund të mungojë edhe për katër javë

Guardiola: Aguero mund të mungojë edhe për katër javë

Barcelona e hapur për shitjen e Semedos në Premier Ligë

Barcelona e hapur për shitjen e Semedos në Premier Ligë

Afrim Muçiqi i revoltuar me politikanët: Qytetarët të kenë kujdes

Afrim Muçiqi i revoltuar me politikanët: Qytetarët të kenë kujdes

Milani rivalizon Barçën për Memphis Depay

Milani rivalizon Barçën për Memphis Depay

Drita mund Sileksin dhe sfidon Legian në Poloni

Drita mund Sileksin dhe sfidon Legian në Poloni

​E droguan dhe përdhunuan për 5 orë, këngëtarja rrëfen momentet e tmerrit…

​E droguan dhe përdhunuan për 5 orë, këngëtarja rrëfen momentet e tmerrit…

Emily Ratajkowski akuzon fotografin për sulm seksual

Emily Ratajkowski akuzon fotografin për sulm seksual

Bebe Rexha ka një përgjigje për ata që e paragjykojnë lidhur me peshën

Bebe Rexha ka një përgjigje për ata që e paragjykojnë lidhur me peshën

Zekirija Ramadani, trajner i ri i Prishtinës

Zekirija Ramadani, trajner i ri i Prishtinës