Arrihet marrëveshja: Sanchezi kalon tek Interi

28.08.2019 00:06
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Arrihet marrëveshja: Sanchezi kalon tek Interi

Interi ka arritur marrëveshje për të huazuar sulmuesin e Manchester Unitedit, Alexis Sanchezit.

Trajneri i Interit, Antonio Conte, është i vendosur të transferojë Sanchezin para se afati kalimtar të përfundojë të hënën.

BBC raporton se Interi megjithatë nuk ka arritur që të merret vesh edhe për opsionin për blerje të Sanchezit në fund të huazimit.

Sanchezi qe 19 muaj në Old Trafford ka realizuar vetëm pesë gola në 45 paraqitje.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Arrihet marrëveshja: Sanchezi kalon tek Interi

Arrihet marrëveshja: Sanchezi kalon tek Interi

Pacolli e godet Haradinajn: Liderët që thonë se nuk do ta heqin taksën, po gënjejnë

Pacolli e godet Haradinajn: Liderët që thonë se nuk do ta heqin taksën, po gënjejnë

“Edhe burrat qajnë”, Hekurani sjell këngën e radhës, malli i një emigranti

“Edhe burrat qajnë”, Hekurani sjell këngën e radhës, malli i një emigranti

Ëndërronte të bëhej psikologe, tash kandidon për kryeministre

Ëndërronte të bëhej psikologe, tash kandidon për kryeministre

Pas presionit, MIE-ja e anulon njërin nga konkurset e kontestuara

Pas presionit, MIE-ja e anulon njërin nga konkurset e kontestuara

Haziri – Veselit: Po të rrijnë ngushtë këpucët e Hashim Thaçit

Haziri – Veselit: Po të rrijnë ngushtë këpucët e Hashim Thaçit

Pushteti dhe opozita pa marrëveshje rreth Ligjit për Prokurorinë Publike

Pushteti dhe opozita pa marrëveshje rreth Ligjit për Prokurorinë Publike

Afati për regjistrimin e votuesve jashtë Kosovës nis më 30 gusht

Afati për regjistrimin e votuesve jashtë Kosovës nis më 30 gusht

Plagosje në rrugën e Gërmisë, bllokohet rruga

Plagosje në rrugën e Gërmisë, bllokohet rruga

Lutfi Haziri: Po punojmë që të shkojmë bashkë me VV’në e me Vjosën kandidate të përbashkët

Lutfi Haziri: Po punojmë që të shkojmë bashkë me VV’në e me Vjosën kandidate të përbashkët

62 aksidente brenda ditës, tre me fatalitet

62 aksidente brenda ditës, tre me fatalitet

Vjosa Osmani: Tërë jetën jam shkolluar për këtë ditë

Vjosa Osmani: Tërë jetën jam shkolluar për këtë ditë

Fushata parazgjedhore nis më 25 shtator – zgjatë 10 ditë

Fushata parazgjedhore nis më 25 shtator – zgjatë 10 ditë

Zgjedhjet e jashtëzakonshme, KQZ “kërkon” paratë nga Qeveria

Zgjedhjet e jashtëzakonshme, KQZ “kërkon” paratë nga Qeveria

Me kërkesë të Interpolit arrestohet edhe një kosovar në Bllacë

Me kërkesë të Interpolit arrestohet edhe një kosovar në Bllacë

Së shpejti, shkollë shqipe edhe në Bronx, SHBA

Së shpejti, shkollë shqipe edhe në Bronx, SHBA