Veseli: Do të jemi pa kompromis kundër dukurive negative

Veseli: Do të jemi pa kompromis kundër dukurive negative

Në takim me strukturat e Degës së Partisë Demokratike të Kosovës në Obiliq, Kryetari i [...]

Parlamenti i ri Evropian më shumë femra eurodeputete

Parlamenti i ri Evropian më shumë femra eurodeputete

Pas zgjedhjeve evropiane të majit, për të parën herë, në karrigen e Zhan Klod Juncker [...]

Serbia themelon komision për përcaktim të dëmeve në veri nga Njësia Speciale- ROSU

Serbia themelon komision për përcaktim të dëmeve në veri nga Njësia Speciale- ROSU

Pas rezultateve nga ky komision thuhet se shteti i Serbisë do të ndihmojë familjet dhe [...]

MPB jep detaje rreth tragjedisë në Çair ku humbën jetën dy vëllezër

MPB jep detaje rreth tragjedisë në Çair ku humbën jetën dy vëllezër

Pas aksidentit tragjik që ndodhi sot në Çair të Shkupit, ku si pasojë humbën jetën [...]

Gruevski jep dorëheqje nga mandati i deputetit në Maqedoninë e Veriut

Gruevski jep dorëheqje nga mandati i deputetit në Maqedoninë e Veriut

Ish kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Nikolla Gruevski ka dhënë dorëheqje nga mandati i deputetit [...]

Ekonomia joformale kalon 30 për qind të bruto produktit vendor

Ekonomia joformale kalon 30 për qind të bruto produktit vendor

Luftimi i ekonomisë joformale si një nga problemet më të mëdha në ekonominë e Kosovës [...]

Thaçi: Durimi ynë duhet të shpërblehet dhe jo të keqpërdoret

Thaçi: Durimi ynë duhet të shpërblehet dhe jo të keqpërdoret

Thaçi për anëtarësimin në BE, NATO dhe OKB – durimi ynë duhet të shpërblehet dhe [...]

Vdes Jose Antonio Reyes, ish futbollisti i Arsenalit, Realit dhe Spanjës

Vdes Jose Antonio Reyes, ish futbollisti i Arsenalit, Realit dhe Spanjës

Ish-sulmuesi i Arselanit, spanjolli 35-vjeçar, Jose Antonio Reyes, ka vdekur në një aksident automobilistik. Ish klubi, [...]

Nga tërmetet në Korçë, disa të lënduar, dhjetëra shtëpi të dëmtuara

Nga tërmetet në Korçë, disa të lënduar, dhjetëra shtëpi të dëmtuara

Më të forta ato kanë qenë në Korçë, duke kapur një magnitudë 5.3 Rihter. Të dhënat [...]

Kosova pa ligj për mbrojtjen e fëmijëve, detyrohen të bëjnë punë të rënda

Kosova pa ligj për mbrojtjen e fëmijëve, detyrohen të bëjnë punë të rënda

Kosova edhe më tej vazhdon të mos ketë ligj për mbrojtjen e fëmijëve. Qysh në [...]

Xhelozia, shkak që 34 vjeçarja nga Kamenica u vra nga ish i dashuri i saj në Zvicër

Xhelozia, shkak që 34 vjeçarja nga Kamenica u vra nga ish i dashuri i saj në Zvicër

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Zyrih të Zvicrës, të premten, pasi një 60 [...]

Thaçi: Kurrë në tavolinë s’ka qenë ndonjë ide e shkëmbimit te territoreve

Thaçi: Kurrë në tavolinë s’ka qenë ndonjë ide e shkëmbimit te territoreve

Në Forumin për Siguri që po mbahet Budva të Malit të Zi, presidenti i Kosovës, [...]

Mustafa: Thaçit i ka humbur busulla, duhet shkarkuar menjëherë

Mustafa: Thaçit i ka humbur busulla, duhet shkarkuar menjëherë

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka komentuar idenë e presidentit Hashim Thaçi [...]

Lidershipi i ekzekutivit të Facebook shkon në votim

Lidershipi i ekzekutivit të Facebook shkon në votim

Një votim i cili kërkon që Mark [...]

Ushtria Kineze ka zhvilluar një sistem operativ për të zëvendësuar Windows

Ushtria Kineze ka zhvilluar një sistem operativ për të zëvendësuar Windows

Në vazhdën e luftës tregtare dhe tensionit [...]

XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari