Pasi gërvishti tiketën, mendoi se fitoi një shumë të madhe parash – para se kolegu i tij t’i jepte “lajmin e hidhur”! (Video)

Pasi gërvishti tiketën, mendoi se fitoi një shumë të madhe parash – para se kolegu i tij t’i jepte “lajmin e hidhur”! (Video)

[...]

Mourinho pyet për çmimin e Verrattit, PSG i përgjigjet

Mourinho pyet për çmimin e Verrattit, PSG i përgjigjet

[...]

Zbulohet “molla e sherrit” mes Aurela Hoxhës dhe Endrit Mërtirit!

Zbulohet “molla e sherrit” mes Aurela Hoxhës dhe Endrit Mërtirit!

Ata vetë nuk janë shprehur rreth këtij fakti, por duket se një koment i Mërtirit [...]

Takim Putin – Erdogan: të mërkurën bisedime për Sirinë

Takim Putin – Erdogan: të mërkurën bisedime për Sirinë

Presidenti rus Vladimir Putin po zhvillon një vizitë në Turqi. Ai përshëndeti të martën fillimin [...]

Krijesa misterioze që kaloi nëpër plazh, befasoi të gjithë me formën e pazakontë (Foto)

Krijesa misterioze që kaloi nëpër plazh, befasoi të gjithë me formën e pazakontë (Foto)

[...]

E quajtën trashaluqe, reagon seksbomba gjoksmadhe angleze

E quajtën trashaluqe, reagon seksbomba gjoksmadhe angleze

Edhe pse e ka nisur karrierën në moshën 16-vjeçare, ajo është ende shumë e kërkuar [...]

Efektet negative të sheqerit të tepërt

Efektet negative të sheqerit të tepërt

[...]

Dueli i portierëve të vitit në Ligën e Kampionëve

Dueli i portierëve të vitit në Ligën e Kampionëve

[...]

Prezantohen laptopët e parë me procesorët Intel Core i9

Prezantohen laptopët e parë me procesorët Intel Core i9

Ishte çështje kohe përpara se Intel të [...]

Ish-banorët e Big Brother bëhen prindër për herë të parë!

Ish-banorët e Big Brother bëhen prindër për herë të parë!

Edhe pse nuk kanë qenë pjesëmarres ne BB në të njëjtin vit, çifti ka krijuar që [...]

Mbesa i ndihmoi xhaxhait ta pastronte cistin gjigant në fytyrë (Video)

Mbesa i ndihmoi xhaxhait ta pastronte cistin gjigant në fytyrë (Video)

[...]

Vazhdojnë lajmet e çuditshme nga Greqia, tani presidenti i Olympiacosit në qendër të vëmendjes – Dërgon në pushime ekipin e parë, do të luajë me junior

Vazhdojnë lajmet e çuditshme nga Greqia, tani presidenti i Olympiacosit në qendër të vëmendjes – Dërgon në pushime ekipin e parë, do të luajë me junior

[...]

Delja iku nga kopshti dhe hyri në qendër tregtare, fëmijët mendonin se është lodër (Video)

Delja iku nga kopshti dhe hyri në qendër tregtare, fëmijët mendonin se është lodër (Video)

[...]

Pas videoklipit me skena të forta Enca dhe spanjolli seksi në një telenovelë

Pas videoklipit me skena të forta Enca dhe spanjolli seksi në një telenovelë

 Menjëherë pas publikimit të këngës reagimet ishin të shumta dhe puthjetpasionante ishin pjesa më e [...]

Udhëtimi emocional në vendlindje i Malala Yousafzai-t

Udhëtimi emocional në vendlindje i Malala Yousafzai-t

Fituesja e çmimit Nobel për Paqen Malala Yousafzai, ka përfunduar udhëtimin e saj të parë [...]

Monex interes për blerjen e bursës kriptografike e cila u hakua në Janar, Coincheck

Monex interes për blerjen e bursës kriptografike e cila u hakua në Janar, Coincheck

Firma japoneze Monex tha ditën e Marte [...]

Shoferi i veturës habitet, para syve të tij dreri kapërcen dy korsitë (Video)

Shoferi i veturës habitet, para syve të tij dreri kapërcen dy korsitë (Video)

[...]

Pronari i Accringtonit, Andy Holt, mbron vendimin e tij për t’u blerë hamburgerë lojtarëve nga McDonalds

Pronari i Accringtonit, Andy Holt, mbron vendimin e tij për t’u blerë hamburgerë lojtarëve nga McDonalds

[...]

Gjërat e përditshme që lidhen me kancerin

Gjërat e përditshme që lidhen me kancerin

Te disa forma të kancerit nuk mund të ndikohet, pasi mutacionet që i shkaktojnë ato [...]

Fëmijët kalonin tërë kohën në internet, babai hapi kanal në YouTube që të komunikonte me ta (Video)

Fëmijët kalonin tërë kohën në internet, babai hapi kanal në YouTube që të komunikonte me ta (Video)

[...]

Ami ju prezanton me Sian e vogël

Ami ju prezanton me Sian e vogël

Pasi ndanë lajmin e gëzuar në media Ami dhe Ermali u kujdesën që të mos [...]

Analizë – Distanca e Joshuas në performancën “e përkryer”, tipike për një boksier që kërkon jetëgjatësinë për historinë

Analizë – Distanca e Joshuas në performancën “e përkryer”, tipike për një boksier që kërkon jetëgjatësinë për historinë

[...]

Haradinaj: Deportimi i shtetasve turq ishte një lloj vjedhje e njerëzve nga Kosova

Haradinaj: Deportimi i shtetasve turq ishte një lloj vjedhje e njerëzve nga Kosova

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, në një intervistë për ‘Zërin e Amerikës’, që do të [...]

U gjetën pas 40 vjetësh: Shoku i vegjëlisë vdes një javë para takimit me Ibrahim Tatlisesin

U gjetën pas 40 vjetësh: Shoku i vegjëlisë vdes një javë para takimit me Ibrahim Tatlisesin

Këngëtari turk kishte vite që nuk e kishte takuar shokun e vegjëlisë, Nesih Karatas. Ky i [...]

Instagram kufizon akesin e të dhënave nga disa zhvillues

Instagram kufizon akesin e të dhënave nga disa zhvillues

Instagram është duke shkurtuar aksesin API-ve për [...]

Opozita e Shqipërisë kalon në mosbindje civile

Opozita e Shqipërisë kalon në mosbindje civile

Opozita e Bashkuar e Shqipërisë ka mbajtur të hënën në mbrëmje një mbledhje ku ka [...]

Chiellini ndaj Realit: Do përpiqemi deri në minutën e fundit

Chiellini ndaj Realit: Do përpiqemi deri në minutën e fundit

[...]

Çokollata është e mirë për shëndetin – katër mënyra si ndikon në shëndetin tuaj

Çokollata është e mirë për shëndetin – katër mënyra si ndikon në shëndetin tuaj

[...]

E lë laptopin të mbushet gjatë natës në zyrë, shpërthen dhe i gjithë ambienti përfshihet nga zjarri (Video)

E lë laptopin të mbushet gjatë natës në zyrë, shpërthen dhe i gjithë ambienti përfshihet nga zjarri (Video)

[...]

Sherri mes tyre pushtoi median, Endrit Mërtiri zbulon befasisht shkakun

Sherri mes tyre pushtoi median, Endrit Mërtiri zbulon befasisht shkakun

Por pak kohë më parë, hasi në diskutime të gjera sherri i saj me mikun [...]

Ish-Ambasadori: Presidenti të dërgohet në përgjegjësi, ishte në dijeni për kidnapimin e gylenistëve

Ish-Ambasadori: Presidenti të dërgohet në përgjegjësi, ishte në dijeni për kidnapimin e gylenistëve

Ish-ambasadori i Kosovës në Suedi dhe Serbi Lulzim Peci konsideron se, para se të shkarkoheshin [...]

Prishtina dhe Bashkimi në pritje të rivalëve për playoff

Prishtina dhe Bashkimi në pritje të rivalëve për playoff

[...]

Mark Zuckerberg i quan komentet e Tim Cook të pavend

Mark Zuckerberg i quan komentet e Tim Cook të pavend

CEO i Facebook Mark Zuckerberg iu drejtua  [...]

I vit nga vdekja e Françesk Radit, Rozana krah bustit të tij

I vit nga vdekja e Françesk Radit, Rozana krah bustit të tij

Më pas, në orën 17.00 në kinema Millenium do të transmetohet edhe dokumentari i parë [...]

Johnson: Erdogan “ka shkuar tepër larg” me komentet e tij për qeverinë e Kosovës

Johnson: Erdogan “ka shkuar tepër larg” me komentet e tij për qeverinë e Kosovës

Analisti për çështjet e Ballkanit në Qendrën Wilson, Ross Johnson ka thënë se qeveria [...]

Kusari-Lila: Nëse Gashi mbetet në krye të AKI-së vuloset kapitullimi i Haradinajt dhe Qeverisë

Kusari-Lila: Nëse Gashi mbetet në krye të AKI-së vuloset kapitullimi i Haradinajt dhe Qeverisë

Sipas deputetes së Alternativës, Mimoza Kusari-Lila, nëse Driton Gashi mbetet në krye të AKI-së, pas [...]

Armët e reja anti-tank për Ukrainën “do të ndihmojnë në arritjen e paqes”

Armët e reja anti-tank për Ukrainën “do të ndihmojnë në arritjen e paqes”

Senatori amerikan, Rob Portman, tha se armët e avancuara anti-tank të SHBA-së do t’i mundësojnë [...]

Nuk është as gazetar, as milioner dhe nuk kishte as biletë, por ia arriti të mashtrojë të gjithë dhe të futet në ring me Joshuan pas triumfit ndaj Parker

Nuk është as gazetar, as milioner dhe nuk kishte as biletë, por ia arriti të mashtrojë të gjithë dhe të futet në ring me Joshuan pas triumfit ndaj Parker

[...]

‘Dieta e gjarprit' fikson njerëzit, shikoni si funksionon

‘Dieta e gjarprit' fikson njerëzit, shikoni si funksionon

Menjëherë pas dietës së Hirushes e cila u bë menjëherë virale në rrjete sociale, shfaqet [...]

Agnesa Vuthaj zbulon kuptimin e veçantë që ka emri i saj

Agnesa Vuthaj  zbulon kuptimin e veçantë që ka emri i saj

Por, natyrisht, me një karrierë më të konsoliduar në fushën e modës, në projekte kombëtare [...]

Banditët tentojnë të vjedhin motoçikletën e shtrenjtë, para syve të pronarit (Video)

Banditët tentojnë të vjedhin motoçikletën e shtrenjtë, para syve të pronarit (Video)

[...]

Driton Gashi mbetet shef i AKI-së, Flamur Sefaj dorëhiqet sot

Driton Gashi mbetet shef i AKI-së, Flamur Sefaj dorëhiqet sot

Ramush Haradinaj nuk është më ai njeriu të cilit i shkon fjala, ani se është [...]

Juve-Real: Formacionet e mundshme, Zonja e Vjetër me mungesa

Juve-Real: Formacionet e mundshme, Zonja e Vjetër me mungesa

[...]

Baby G “ndezë” Instagramin me foton e fundit direkt nga shtrati!

Baby G “ndezë” Instagramin me foton e fundit direkt nga shtrati!

[...]

XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari