2018 parashikon shumë dasma…Marsela Çibukaj ndër të parat në rradhë

07.12.2017 17:41
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
2018 parashikon shumë dasma…Marsela Çibukaj ndër të parat në rradhë

Megjithatë, edhe pse është treguar hermetike, nuk kanë shpëtuar edhe për të aludimet se mund të jetë në një lidhje dashurie.


Pavarësisht se këngëtarja nuk e kishte konfirmuar më herët, një foto e postuar në Instagramin e saj gjatë muajve të verës me mbishkrimin “Dashuri, le të shpërthejnë portalet” ishte vetë lajmi që nuk pati nevojë për shumë komente pas. Marsela e postoi foton me të dashurin dhe kureshtja e radhës ishte cili është personi që i ka rrëmbyer zemrën.

Meqenëse nuk i shpëtoi dot kësaj pyetjeje edhe sot në Pop Culture si e ftuar për të folur për projektet e saj të fundit, Marsela vendosi të rrëfehej këtë herë. Duke folur për Atë, Marsela nuk tha që është i dashuri, e quajti “një shok shumë i mirë i imi”: “Quhet Emanuele, është italian, një shok shumë i mirë i imi, kemi shumë vite që njihemi”, – tha ajo duke folur për personazhin e fotos që “ua dhuroi portaleve”.

Por ndërsa Kelvi ndërhyn duke i kujtuar se të gjithë po thonë që ai është i dashuri i saj, Marsela, pa i kursyer as këtë herë batutat, ia kthen: “Ashtu po thuhet? Epo fajin e ka Artjola Toska që pas asaj fotoje tha “të trashëgoheni” – dhe me të qeshur vazhdon: “Pas Artjolës filluan me radhë edhe Eranda, edhe të tjerat. Të gjithë janë shumë të kënaqur që po martohem.”

“Kur të vijë momenti, do t’ju sjell llokumet”, – vijon të bëjë humor më tej këngëtarja, madje paska menduar edhe për dasmën: “Dasmën e kemi lënë për 2018-ën.”

Ndoshta pas këtij lajmi, portalet do të shpërtejnë përsëri: “Marsela Çibukaj, drejt altarit…” Jo keq si titull apo jo?

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Modric: Është e mundur ta përfundoj karrierën në MLS

Modric: Është e mundur ta përfundoj karrierën në MLS

Në përpjekje për të bllokuar Telegram, autoritetet Ruse bllokojnë edhe shërbimet e Google dhe Amazon

Në përpjekje për të bllokuar Telegram, autoritetet Ruse bllokojnë edhe shërbimet e Google dhe Amazon

Një shtëpi njujorkeze e shekullit XIX shitet për 4,8 milionë dollarë – dhe ka një arsye të veçantë për këtë! (Foto)

Një shtëpi njujorkeze e shekullit XIX shitet për 4,8 milionë dollarë – dhe ka një arsye të veçantë për këtë! (Foto)

Soni Malaj tregon për marrëdhënien me vjehrrën: Jam me fat që e kam

Soni Malaj tregon për marrëdhënien me vjehrrën: Jam me fat që e kam

Figo: Icardi mund të jetë yll te Real Madridi

Figo: Icardi mund të jetë yll te Real Madridi

Robert Aliaj tregon çfarë bënte për bashkëshorten kur ishte shtatzënë

Robert Aliaj tregon çfarë bënte për bashkëshorten kur ishte shtatzënë

Komisioni Evropian heton marrëveshjen Apple-Shazam

Komisioni Evropian heton marrëveshjen Apple-Shazam

Të mërkurën fillon playoffi i Superligës, priten ndeshje të zjarrta

Të mërkurën fillon playoffi i Superligës, priten ndeshje të zjarrta

Foto e fundit e Aviciit sa ishte gjallë u bë në jaht

Foto e fundit e Aviciit sa ishte gjallë u bë në jaht

Xhaka dëshiron ta fitojnë Ligën e Evropës për Wengerin

Xhaka dëshiron ta fitojnë Ligën e Evropës për Wengerin

Mollën që ia dhanë në aeroplan e mori me vete, dënohet me 500 dollarë gjobë (Video)

Mollën që ia dhanë në aeroplan e mori me vete, dënohet me 500 dollarë gjobë (Video)

'Sa vulgare je…'Ilda Bejleri i mbyll gojën Ermal Mamaqit

'Sa vulgare je…'Ilda Bejleri i mbyll gojën Ermal Mamaqit

Gmail pushtohet nga spami, dhjetëra përdorues raportojnë fushatën

Gmail pushtohet nga spami, dhjetëra përdorues raportojnë fushatën

Chiellini humbet derbin e Italisë, por edhe të gjithë sezonin

Chiellini humbet derbin e Italisë, por edhe të gjithë sezonin

Egla Harxhi tërbohet kur i përmendin Alen, i vërsules moderatores shqiptare

Egla Harxhi tërbohet kur i përmendin Alen, i vërsules moderatores shqiptare

Real Madridi dëshiron Salahun dhe Sanen

Real Madridi dëshiron Salahun dhe Sanen