Pesë arsye të mira t’i shtoni farat çia në kafjallin tuaj!

Pesë arsye të mira t’i shtoni farat çia në kafjallin tuaj!

Përkujdesuni që farat çia të jenë pjesë e rutinës suaj të mëngjesit. Nëse ende nuk [...]

Ky gjest i Enit e konfirmon lidhjen e saj me Genc Prelvukajn

Ky gjest i Enit e konfirmon lidhjen e saj me Genc Prelvukajn

Edhe pse ata po shihen bashkë në çdo event, asnjëri nga ta nuk ka dashur [...]

Veseli: Disa brenda PDK-së janë tejngopur dhe mendojnë se PDK-ja u ka borxh

Veseli: Disa brenda PDK-së janë tejngopur dhe mendojnë se PDK-ja u ka borxh

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli ka analizuar rezultatet e zgjedhjeve lokale dhe balotazhit të 19 [...]

Coinbase urdhërohet ti dorëzojë Shërbimit Tatimor Amerikan informacionet e 14,000 mijë përdoruesve

Coinbase urdhërohet ti dorëzojë Shërbimit Tatimor Amerikan informacionet e 14,000 mijë përdoruesve

Një prej bursave më të mëdha në [...]

Nervozohet nga trafiku, kinezi i pikturon sipas qejfit shenjat rrugore (Video)

Nervozohet nga trafiku, kinezi i pikturon sipas qejfit shenjat rrugore (Video)

[...]

Audi shpërblen edhe futbollistët e Barcelonës: Messi dhe Suarez zgjedhin modelin e njëjtë, Ter Stegen dhe Rakitic fitojnë garën e shpejtësisë (Foto) 

Audi shpërblen edhe futbollistët e Barcelonës: Messi dhe Suarez zgjedhin modelin e njëjtë, Ter Stegen dhe Rakitic fitojnë garën e shpejtësisë (Foto) 

[...]

Veseli pas rezultatit të zgjedhjeve: Dëshmuam se jemi fuqia e parë

Veseli pas rezultatit të zgjedhjeve: Dëshmuam se jemi fuqia e parë

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka thënë se prioritet i kësaj partie [...]

Erion Isai fjalë prekëse për bashkëshorten!

Erion Isai fjalë prekëse për bashkëshorten!

Aktori i njohur Erion Isai ka publikuar në rrjete sociale një urim mjaft të ndjerë [...]

Shkelnin ligjin derisa ishin me kostume, imazhet qesharake nga qendrat e ndalimit (Foto)

Shkelnin ligjin derisa ishin me kostume, imazhet qesharake nga qendrat e ndalimit (Foto)

[...]

Pacolli: I kemi borxh SHBA-ve për gjithçka që kanë bërë për Kosovën

Pacolli: I kemi borxh SHBA-ve për gjithçka që kanë bërë për Kosovën

Zëvendëskryeministri dhe shefi i diplomacisë së Kosovës, Behgjet Pacolli ka njoftuar se vizitën në SHBA [...]

SHBA thirrje Kinës të ndërpresë eksportin e naftës drejt Phenianit

SHBA thirrje Kinës të ndërpresë eksportin e naftës drejt Phenianit

Pas provës së fundit dhe më të përparuar me raketë të Koresë së Veriut, Shtetet [...]

Mascherano njofton largimin: Karrierës sime po i vjen fundit te Barça

Mascherano njofton largimin: Karrierës sime po i vjen fundit te Barça

[...]

Lëngu të cilin femra e nxjerr jashtë kur pëlcet amniosi nuk është ujë – por diçka më shumë se e neveritshme

Lëngu të cilin femra e nxjerr jashtë kur pëlcet amniosi nuk është ujë – por diçka më shumë se e neveritshme

[...]

Luani që po vdes urie në kopshtin zoologjik, është fshehur nga menaxhmenti për shkak të disa pamjeve që po qarkullojnë në internet (Video)

Luani që po vdes urie në kopshtin zoologjik, është fshehur nga menaxhmenti për shkak të disa pamjeve që po qarkullojnë në internet (Video)

[...]

Serbët nuk lëshojnë pe për ushtrinë (VIDEO)

Serbët nuk lëshojnë pe për ushtrinë (VIDEO)

Kabineti i kryeministrit është dashur të mblidhet të enjten për të diskutuar një çështje me [...]

E ardhmja e Ballkanit, Bushati: Nuk është ende një rajon

E ardhmja e Ballkanit, Bushati: Nuk është ende një rajon

Nga Washingtoni, ku ndodhet në një vizitë zyrtare, Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Ditmir Bushati [...]

Marina publikon çaste nga provat e “C’est la Vie”… (Video)

Marina publikon çaste nga provat e “C’est la Vie”… (Video)

Moderatorja Marina Vjollca ka publikuar në rrjete sociale disa çaste nga provat e kësaj jave [...]

Çka e frikësonte Bubulinën para se të vdiste?

Çka e frikësonte Bubulinën para se të vdiste?

Dita ditës, janë prindërit ata të cilët dhimbjen e ndjejnë edhe më shumë. E këtë e [...]

Pas Imagination Technologies, Apple i kthen shpinën Dialog Semiconductor

Pas Imagination Technologies, Apple i kthen shpinën Dialog Semiconductor

Apple do të dizajnojë vetë çipet e [...]

Willian përfundon në listën e blerjeve të Barçës

Willian përfundon në listën e blerjeve të Barçës

[...]

Kryeministri Haradinaj: Investimi në edukim i nevojshëm për Kosovën

Kryeministri Haradinaj: Investimi në edukim i nevojshëm për Kosovën

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, priti në takim një grup të studentëve-bursistë, të [...]

Sa duhet të jetë diferenca në moshë mes çiftit që lidhja të zgjatë përgjithmonë

Sa duhet të jetë diferenca në moshë mes çiftit që lidhja të zgjatë përgjithmonë

Shkencëtarët bëjnë të ditur se diferenca në moshë mes dy njerëzve në lidhje ka efekte [...]

Shtirej sikur pësoi krizë gjatë udhëtimit me tren, vetëm për të zënë një ulëse (Video)

Shtirej sikur pësoi krizë gjatë udhëtimit me tren, vetëm për të zënë një ulëse (Video)

[...]

Befason Lady Gaga! Nuk do ta besoni sa seksi është bërë (Foto)

Befason Lady Gaga! Nuk do ta besoni sa seksi është bërë (Foto)

Lady Gaga ka treguar trupin për 26.6 milionë ndjekësit e saj në Instagram. Këngëtarja 31-vjeçare përfitoi [...]

Gaboi në finalen e Copa Libertadores, argjentinasi 24-vjeçar mendon të pensionohet (Video)

Gaboi në finalen e Copa Libertadores, argjentinasi 24-vjeçar mendon të pensionohet (Video)

[...]

Leonard Bombaj dhe bashkëshortja rrëfejnë historinë e dashurisë!

Leonard Bombaj dhe bashkëshortja rrëfejnë historinë e dashurisë!

Jo, ti je e gatshme, por kush të sheh?” Një prej shprehjeve më të bukura [...]

“Bombë në bord,” një rrjet wireless devijon fluturimin e Turkish Airlines

“Bombë në bord,” një rrjet wireless devijon fluturimin e Turkish Airlines

Një fluturim i Turkish Arlines nga Nairobi [...]

Abrashi nuk bëhet rehat me lëndime, humb edhe Hamburgun

Abrashi nuk bëhet rehat me lëndime, humb edhe Hamburgun

[...]

Zbulohet ilaçi që do t’u sjell lehtësi miliona personave që vuajnë nga migrena

Zbulohet ilaçi që do t’u sjell lehtësi miliona personave që vuajnë nga migrena

[...]

Shtëpia unike e ndërtuar në xhunglën e Balit brenda të cilës nuk mungon asgjë (Foto)

Shtëpia unike e ndërtuar në xhunglën e Balit brenda të cilës nuk mungon asgjë (Foto)

[...]

Nga Ballkani në Siri e Irak shkuan 1000 persona, 200 u vranë, 74 prej tyre kosovarë

Nga Ballkani në Siri e Irak shkuan 1000 persona, 200 u vranë, 74 prej tyre kosovarë

Në qytetin Bërdo të Sllovenisë sot u mbajt Konferenca e dyte rajonale rreth parandalimit të [...]

Kryeministri Haradinaj priti në takim Imzot Dodë Gjergjin

Kryeministri Haradinaj priti në takim Imzot Dodë Gjergjin

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, priti në takim Ipeshkvin e Ipeshkvisë së Kosovës, [...]

Dafina zbulon një sekret nga fëmijëria e saj

Dafina zbulon një sekret nga fëmijëria e saj

Kohëve të fundit po shihet se Dafina edhe e ka ndryshuar stilin e saj të [...]

Qytetarët më nuk do të paguajnë për veriun, rryma lirohet për 3,5%

Qytetarët më nuk do të paguajnë për veriun, rryma lirohet për 3,5%

Faturat e energjisë elektrike të muajit dhjetor do të vijnë më të lira për rreth [...]

Tahiri tregon rëndësinë e projektligjeve që mbrojnë të drejtat pronësore

Tahiri tregon rëndësinë e projektligjeve që mbrojnë të drejtat pronësore

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, thotë se Kuvendi i Kosovës sot miratoi në parim, gjatë [...]

Pranon fajësinë i akuzuari për vjedhje, i dëmtuari tërhiqet nga ndjekja penale

Pranon fajësinë i akuzuari për vjedhje, i dëmtuari tërhiqet nga ndjekja penale

I akuzuari për vjedhje, Islam Krasniqi e ka pranuar fajësinë në shqyrtimin fillestar, të mbajtur [...]

Pasojat e mundshme të provës së fundit me raketë të Phenianit

Pasojat e mundshme të provës së fundit me raketë të Phenianit

Koreja e Veriut publikoi të enjten video të udhëheqësit Kim Jong Un, duke parë provën [...]

BB: Ballkanit i duhet një model i ri i rritjes ekonomike

BB: Ballkanit i duhet një model i ri i rritjes ekonomike

Vendet e Ballkanit Perëndimor kanë nevojë për një model të ri të rritjes bazuar në [...]

Zhytni këmbët në ujë të ftohtë çdo natë, për të mirën e shëndetit tuaj

Zhytni këmbët në ujë të ftohtë çdo natë, për të mirën e shëndetit tuaj

Për ata që bëjnë stërvitje gjatë gjithë javës, që punojnë nëpër vende ku duhet të [...]

Kamioni rrotullohet në rrugën e vërshuar, shoferi shpëtohet nga ekskavatori dhe disa qytetarë (Video)

Kamioni rrotullohet në rrugën e vërshuar, shoferi shpëtohet nga ekskavatori dhe disa qytetarë (Video)

[...]

VIP-at që kishin konflikte mes vete, disa tashmë janë shok

VIP-at që kishin konflikte mes vete, disa tashmë janë shok

Shumë fytyra të njohura publike që në fillim të karrierës së tyre përveç famës janë [...]

Super dështimi kinez mban emrin e Carlos Tevez – Dy kilogram më shumë dhe 26 mijë euro gjobë nga Shanghai Shenhua

Super dështimi kinez mban emrin e Carlos Tevez – Dy kilogram më shumë dhe 26 mijë euro gjobë nga Shanghai Shenhua

[...]

LDK dhe PDK ankohen në PZAP, kontestojnë zgjedhjet në këto 6 komuna

LDK dhe PDK ankohen në PZAP, kontestojnë zgjedhjet në këto 6 komuna

Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa (PZAP) ka pranuar shtatë ankesa nga partitë e ndryshme [...]

Platforma e videove Youtube sjell versionin e saj të historive quajtur “Reels”

Platforma e videove Youtube sjell versionin e saj të historive quajtur “Reels”

Edhe Youtube do të ketë historitë e [...]

XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari