Këto janë vetitë shëruese të lakrës turshi

Këto janë vetitë shëruese të lakrës turshi

Është burim i shkëlqyer i vitaminës B12, prandaj rekomandohet veçanërisht për vegjetarianët. Lakra e kuqe [...]

Ker-Lindsay: Ekspertët mendojnë se njohja nuk mund të tërhiqet

Ker-Lindsay: Ekspertët mendojnë se njohja nuk mund të tërhiqet

Profesori James Ker -Lindsay thotë se hapi i Surinamit nuk paraqet “anulim të njohjes së [...]

Festa e Haloween, kështu duket Shtëpia e Bardhë (Video)

Festa e Haloween, kështu duket Shtëpia e Bardhë (Video)

[...]

PSG me goleadë, Bayerni merr tri pikët (Video)

PSG me goleadë, Bayerni merr tri pikët (Video)

[...]

Sulmohet me armë zjarri, autobusi me udhëtarë në magjistralen Prishtinë – Gjilan (Foto)

Sulmohet me armë zjarri, autobusi me udhëtarë në magjistralen Prishtinë – Gjilan (Foto)

Është sulmuar me armë zjarri një autobus me udhëtarë në magjistralen Prishtinë-Gjilan, përkatësisht në fshatin [...]

Sikur për jahtin e Blerim Devollit, Shpend Ahmeti po gënjen edhe për avionin e Lazim Destanit

Sikur për jahtin e Blerim Devollit, Shpend Ahmeti po gënjen edhe për avionin e Lazim Destanit

Nëse kapitalizmi do të kishte një flamur të vetin, në sfondin e tij do të [...]

Ekskluzive: Lumi B gati me projekt të ri

Ekskluzive: Lumi B gati me projekt të ri

Pas Ledri Vulës dhe Gjikos, Lumi B pritet që të vije me një këngë të [...]

Disa të vrarë nga sulmi në Nju Jork

Disa të vrarë nga sulmi në Nju Jork

Policia në Nju Jork tha se disa njerëz janë vrarë dhe disa të tjerë janë [...]

Facebook: Propaganda Ruse në rrjetin social është parë nga 126 milion Amerikanë

Facebook: Propaganda Ruse në rrjetin social është parë nga 126 milion Amerikanë

Facebooku njoftoi se një hetim i brendshëm [...]

Hamza paralajmëron ngritje pagash në sektorin publik nga 1 janari

Hamza paralajmëron ngritje pagash në sektorin publik nga 1 janari

Bedri Hamza, ministër i financave në koalicionin e madh qeverisës, në një intervistë për Rubikon [...]

El Shaarawy i pandalshëm, dy gola ndaj Chelseat (Video)

El Shaarawy i pandalshëm, dy gola ndaj Chelseat (Video)

[...]

Çfarë ndodh kur jeni pranë vrasjes? (Video)

Çfarë ndodh kur jeni pranë vrasjes? (Video)

[...]

Ishte varur në një shtyllë, anakonda frikëson kalimtarët në një stacion hekurudhor (Video)

Ishte varur në një shtyllë, anakonda frikëson kalimtarët në një stacion hekurudhor (Video)

[...]

Nuk ndalet Ledri, prej Moskës ja ku ka shkuar

Nuk ndalet Ledri, prej Moskës ja ku ka shkuar

Ai është parë brenda 3 jave në tri vende të ndryshme. Fillimisht ishte në Katar [...]

Formacionet zyrtare: Unitedi kërkon kualifikimin ndaj Benficas

Formacionet zyrtare: Unitedi kërkon kualifikimin ndaj Benficas

[...]

Sa e nxehtë, Katie Salmon

Sa e nxehtë, Katie Salmon

[...]

Kamenicë, Vetëvendosje i ofron nënkryetarin AAK-së, kryesuesin AKR-së

Kamenicë, Vetëvendosje i ofron nënkryetarin AAK-së, kryesuesin AKR-së

Lëvizja Vetëvendosje në Kamenicë ka publikuar draft-marrëveshjen për bashkëqeverisje, e cila i është propozuar AAK-së [...]

Kishte ankesa me stomakun, dolën 639 gozhda nga zorrët e pacientit

Kishte ankesa me stomakun, dolën 639 gozhda nga zorrët e pacientit

[...]

Bosi shkarkon të gjithë stafin, për të ndjekur ëndrrën e tij “për të mos pasur nevojë të punojë me ta”! (Foto)

Bosi shkarkon të gjithë stafin, për të ndjekur ëndrrën e tij “për të mos pasur nevojë të punojë me ta”! (Foto)

[...]

iPhone X dhe Face ID kalojnë me sukses provën e binjakëve

iPhone X dhe Face ID kalojnë me sukses provën e binjakëve

Një video e publikuar ditën e sotme [...]

Formacionet zyrtare: Barcelona favorit ndaj Olympiacosit

Formacionet zyrtare: Barcelona favorit ndaj Olympiacosit

[...]

Kryeministri Haradinaj: Renditja e Kosovës në vendin e 40-të në të bërit biznes lajm i mirë për vendin

Kryeministri Haradinaj: Renditja e Kosovës në vendin e 40-të në të bërit biznes lajm i mirë për vendin

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, e ka vlerësuar lajm shumë të mirë për [...]

”Papuqe Gucci” nga Gjiko detyron Capital T ta fshijë projektin e tij

”Papuqe Gucci” nga Gjiko detyron Capital T ta fshijë projektin e tij

Ishte Capital T ai që solli këngën “Gucci” në versionin audio, pak javë më parë, [...]

FSK-ja blen 2.3 milionë euro municion luftarak

FSK-ja blen 2.3 milionë euro municion luftarak

Forca e Sigurisë së Kosovës çdo ditë e më shumë po pajiset me armatim të [...]

Gjuriq: Njohja e Kosovës nuk është e pakthyeshme

Gjuriq: Njohja e Kosovës nuk është e pakthyeshme

Shefi i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq ka thënë se “tërheqja [...]

Deschamps, trajner i Francës deri në vitin 2020

Deschamps, trajner i Francës deri në vitin 2020

[...]

Mbahesh si njeri i fortë mendërisht? Nëse nuk i ke këto karakteristika, ti thjesht po gënjen veten

Mbahesh si njeri i fortë mendërisht? Nëse nuk i ke këto karakteristika, ti thjesht po gënjen veten

[...]

Për Putinin, “ndryshohen” edhe rregullat e komunikacionit – kolona që e shoqëron presidentin rus lëviz në korsi të kundërt (Video)

Për Putinin, “ndryshohen” edhe rregullat e komunikacionit – kolona që e shoqëron presidentin rus lëviz në korsi të kundërt (Video)

[...]

Samanta sensuale nga dhoma e gjumit, tregon gjoksin dhe…

Samanta sensuale nga dhoma e gjumit, tregon gjoksin dhe…

Në këtë foto këngëtarja bukuroshe shfaqet më të brendshme duke ekspozuar gjoksin e saj. Gjithashtu ajo [...]

Ellen vishet si një Kardashian, ja sa qesharake duket ajo (VIDEO)

Ellen vishet si një Kardashian, ja sa qesharake duket ajo (VIDEO)

Ellen Degeneres e ka si një traditë që t’i emitoj motrat Kardashians sepse edhe në [...]

Nga Debëlldeja në Siri, fshati kosovar që radikalizoi shumë të rinj

Nga Debëlldeja në Siri, fshati kosovar që radikalizoi shumë të rinj

Rreth 50 persona qëndruan së bashku në një shtëpi të braktisur në fshatin Debëllde të [...]

OKB thirrje për zbatimin e objektivave klimatike

OKB thirrje për zbatimin e objektivave klimatike

"Investimet teknologjike me një kosto nën 100 dollarë për ton, deri në vitin 2030 mund [...]

Toure nuk e hedh poshtë mundësinë e kalimit në Serie A

Toure nuk e hedh poshtë mundësinë e kalimit në Serie A

[...]

Sofia, Arabia Saudite i jep shtetësinë një roboti

Sofia, Arabia Saudite i jep shtetësinë një roboti

Sofia një robot humanoid inteligjent, ka fituar [...]

Vllahiu: Qeveria e Kosovës s’ka pranuar asnjë dokument që Surinami ka tërhequr njohjen

Vllahiu: Qeveria e Kosovës s’ka pranuar asnjë dokument që Surinami ka tërhequr njohjen

Zëdhënësi i Qeverisë së Kosovës, Arbër Vllahiu ka mohuar që Kosova të ketë pranuar ndonjë [...]

Vendet që do të mbesin pa rrymë gjatë ditëve në vijim

Vendet që do të mbesin pa rrymë gjatë ditëve në vijim

KEDS ka njoftuar për vendet që do të përballen me reduktime të energjisë elektrike gjatë [...]

‘Halloweeni’ i parë i London Noor, vjen si…

‘Halloweeni’ i parë i London Noor, vjen si…

Ajo ka treguar përmes postimeve të saj në rrjete sociale se cilat veshje dhe maskime [...]

Me aktivitete të ndryshme po shënohet “Java për të Drejtat e Viktimave të Krimit”

Me aktivitete të ndryshme po shënohet “Java për të Drejtat e Viktimave të Krimit”

Në kuadër të aktiviteteve të shumta që po mbahen për të shënuar ”Javën për të [...]

Kjo kompani shpërblen punëtorët që nuk e pinë duhanin me…

Kjo kompani shpërblen punëtorët që nuk e pinë duhanin me…

Ky vendim u morr pasi punëtorët që nuk e pinë duhanin u ankuan se po [...]

Australi, tensione në një qendër refugjatësh

Australi, tensione në një qendër refugjatësh

Më shumë se 600 azilkërkues refuzojnë të largohen nga një qendër refugjatësh që menaxhohet nga [...]

Sami Lushtaku sqaron opinionin për spekulimet rreth postit të Drejtorit të Trepçes

Sami Lushtaku sqaron opinionin për spekulimet rreth postit të Drejtorit të Trepçes

Ish-kryetari i Skenderajt, Sami Lushtaku përmes faqes zyrtare të tij në FB ka thënë se [...]

Marrëveshje për pranim fajësie e të akuzuarve për terrorizëm

Marrëveshje për pranim fajësie e të akuzuarve për terrorizëm

Dy të akuzuar për vepra që lidhen me terrorizmin arritën sot marrëveshje për pranim fajësie [...]

Kapi peshkun me një shenjë të pazakontë në trup, e kuptoi se unaza e plastikës së bidonëve të ujit i është ngulur në mish (Foto)

Kapi peshkun me një shenjë të pazakontë në trup, e kuptoi se unaza e plastikës së bidonëve të ujit i është ngulur në mish (Foto)

[...]

“Të bërit biznes 2018”, Kosova rangohet lart nga Banka Botërore

“Të bërit biznes 2018”, Kosova rangohet lart nga Banka Botërore

Raporti i Bankës Botërore (BB) për të “Bërit Biznes 2018” i cili u publikua sot [...]

XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari