Kështu urojnë të famshmit për Kurban Bajram (FOTO)

Kështu urojnë të famshmit për Kurban Bajram (FOTO)

Qysh në orët e para të mëngjesit, edhe personat të cilët i mendojmë si të [...]

Dashuria e përjetshme, misteri i çiftit që as vdekja nuk i ndau (Foto)

Dashuria e përjetshme, misteri i çiftit që as vdekja nuk i ndau (Foto)

Dashuria e përhershme, dashuria e përsosur, është ruajtur në këtë puthje. Gjesti i dashurisë së këtij [...]

Baraliu: Ideja e Thaçit për referendum, skeç politik!

Baraliu: Ideja e Thaçit për referendum, skeç politik!

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi po planifikon që marrëveshjen përfundimtare të pajtimit të [...]

“Soros të shpallet terrorist dhe t’i konfiskohet pasuria”- 70 mijë amerikanë nënshkruajnë peticionin

“Soros të shpallet terrorist dhe t’i konfiskohet pasuria”- 70 mijë amerikanë nënshkruajnë peticionin

Në më pak se dy javë, më shumë se 70,000 persona kanë nënshkruar një peticion [...]

Mustafa në BIK: Festat si Bajrami na bëjnë të gjithëve bashkë

Mustafa në BIK: Festat si Bajrami na bëjnë të gjithëve bashkë

Kryeministri në detyrë, Isa Mustafa ka qëndruar në Bashkësinë Islame të Kosovës për të përcjell [...]

Ambasadori amerikan uron besimtarët myslimanë për Kurban Bajram (Foto)

Ambasadori amerikan uron besimtarët myslimanë për Kurban Bajram (Foto)

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Greg Delawie, ka uruar besimtarët e [...]

Veseli uron festën e Kurban Bajramit

Veseli uron festën e Kurban Bajramit

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka uruar të gjithë besimtarët mysliman për [...]

Haradinaj: Festat na japin besim që të ecim përpara

Haradinaj: Festat na japin besim që të ecim përpara

Kandidati për kryeministër nga koalicioni PDK-AAK-NISMA, Ramush Haradianj, ka qëndruar në Bashkësinë Islame të Kosovë [...]

Trump i hakmerret Pakistanit

Trump i hakmerret Pakistanit

Shtetet e Bashkuara nuk do t’i paguajnë Pakistanit ndihmën ushtarake prej 255 milionë dollarësh, derisa [...]

Avokatët, mysafirët e parë në Bashkësinë Islame për të uruar Kurban Bajramin

Avokatët, mysafirët e parë në Bashkësinë Islame për të uruar Kurban Bajramin

Përfaqësuesit e Odës së Avokatëve të Kosovës, janë mysafirët e parë që kanë shkuar këtë [...]

O’Connell: Kjo ditë t’ju sjellë paqe dhe begati në familjet e juaja

O’Connell: Kjo ditë t’ju sjellë paqe dhe begati në familjet e juaja

Ambasadori britanik në Kosovë, Ruairi O’Connell ua ka uruar festën e Kurban Bajramit të gjithë [...]

Një komandant amerikan thotë se lideri i IS-it me gjasë është gjallë

Një komandant amerikan thotë se lideri i IS-it me gjasë është gjallë

Një komandant i ushtrisë amerikane tha se lideri i grupit militant Shteti Islamik është me [...]

Avionë bombardues amerikanë mbi Korenë e Veriut

Avionë bombardues amerikanë mbi Korenë e Veriut

Dy ditë pas lëshimit të raketës që kaloi mbi Japoninë, SHBA ka marrë masa ndaj [...]

Beteja për demarkacionin

Beteja për demarkacionin

Një vit më parë, kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, posa ka filluar seanca e Kuvendit [...]

Festa e Kurban Bajramit, mijëra besimtarë myslimanë falin Namazin

Festa e Kurban Bajramit, mijëra besimtarë myslimanë falin Namazin

Mijëra besimtarë myslimanë në të gjithë Shqipërinë kanë falur Kurban Bajramit. Me mijëra besimtarë janë mbledhur [...]

Thaçi e Vuçiqi mund të takohen në New York

Thaçi e Vuçiqi mund të takohen në New York

Takimet e Hashim Thaçit dhe Aleksandar Vuçiqit në Bruksel, i dyti Nnë cilësinë e presidentëve [...]

XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari