Çfarë duhet të ketë në sofër për Bajram?

Çfarë duhet të ketë në sofër për Bajram?

A i keni provuar disa nga këto ushqime? Nëse jo, shkoni shpejt te komshiu, urojani [...]

Sa kohë mund të rrijë një mashkull pa kryer marrëdhënie? Përgjigja do t’iu befasojë

Sa kohë mund të rrijë një mashkull pa kryer marrëdhënie? Përgjigja do t’iu befasojë

Pyetja që të i mundon femrat është: “Sa kohë mund të rrijë një mashkull pa [...]

Secili mashkull i fsheh këto gjëra nga femrat

Secili mashkull i fsheh këto gjëra nga femrat

Sekretet e mëdha që meshkujt i mbajnë të fshehura nga femrat, gjithsesi dalin pak nga [...]

Kelmendi kërkon tryezë të liderëve për pagesat e veteranëve

Kelmendi kërkon tryezë të liderëve për pagesat e veteranëve

Deputeti i Kuvendit të Republikës së Kosovës nga LDK, Ramiz Kelmendi ka deklaruar se liderët [...]

Starleta çmend të gjithë në plazh (FOTO)

Starleta çmend të gjithë në plazh (FOTO)

Courtney Stodden ka tronditur të gjithë në Los Anxhelos, duke u zhveshur në plazh. Ylli i [...]

Kim Kardashian flet për grimerin shqiptar (FOTO)

Kim Kardashian flet për grimerin shqiptar (FOTO)

Kim Kardashian është bërë e pasur nga hiç gjë. Tani, Kardashian ka nisur biznesin e saj [...]

Kështu urojnë të famshmit për Kurban Bajram (FOTO)

Kështu urojnë të famshmit për Kurban Bajram (FOTO)

Qysh në orët e para të mëngjesit, edhe personat të cilët i mendojmë si të [...]

Dashuria e përjetshme, misteri i çiftit që as vdekja nuk i ndau (Foto)

Dashuria e përjetshme, misteri i çiftit që as vdekja nuk i ndau (Foto)

Dashuria e përhershme, dashuria e përsosur, është ruajtur në këtë puthje. Gjesti i dashurisë së këtij [...]

Baraliu: Ideja e Thaçit për referendum, skeç politik!

Baraliu: Ideja e Thaçit për referendum, skeç politik!

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi po planifikon që marrëveshjen përfundimtare të pajtimit të [...]

“Soros të shpallet terrorist dhe t’i konfiskohet pasuria”- 70 mijë amerikanë nënshkruajnë peticionin

“Soros të shpallet terrorist dhe t’i konfiskohet pasuria”- 70 mijë amerikanë nënshkruajnë peticionin

Në më pak se dy javë, më shumë se 70,000 persona kanë nënshkruar një peticion [...]

Mustafa në BIK: Festat si Bajrami na bëjnë të gjithëve bashkë

Mustafa në BIK: Festat si Bajrami na bëjnë të gjithëve bashkë

Kryeministri në detyrë, Isa Mustafa ka qëndruar në Bashkësinë Islame të Kosovës për të përcjell [...]

Ambasadori amerikan uron besimtarët myslimanë për Kurban Bajram (Foto)

Ambasadori amerikan uron besimtarët myslimanë për Kurban Bajram (Foto)

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Greg Delawie, ka uruar besimtarët e [...]

Veseli uron festën e Kurban Bajramit

Veseli uron festën e Kurban Bajramit

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka uruar të gjithë besimtarët mysliman për [...]

Haradinaj: Festat na japin besim që të ecim përpara

Haradinaj: Festat na japin besim që të ecim përpara

Kandidati për kryeministër nga koalicioni PDK-AAK-NISMA, Ramush Haradianj, ka qëndruar në Bashkësinë Islame të Kosovë [...]

Trump i hakmerret Pakistanit

Trump i hakmerret Pakistanit

Shtetet e Bashkuara nuk do t’i paguajnë Pakistanit ndihmën ushtarake prej 255 milionë dollarësh, derisa [...]

Avokatët, mysafirët e parë në Bashkësinë Islame për të uruar Kurban Bajramin

Avokatët, mysafirët e parë në Bashkësinë Islame për të uruar Kurban Bajramin

Përfaqësuesit e Odës së Avokatëve të Kosovës, janë mysafirët e parë që kanë shkuar këtë [...]

O’Connell: Kjo ditë t’ju sjellë paqe dhe begati në familjet e juaja

O’Connell: Kjo ditë t’ju sjellë paqe dhe begati në familjet e juaja

Ambasadori britanik në Kosovë, Ruairi O’Connell ua ka uruar festën e Kurban Bajramit të gjithë [...]

Një komandant amerikan thotë se lideri i IS-it me gjasë është gjallë

Një komandant amerikan thotë se lideri i IS-it me gjasë është gjallë

Një komandant i ushtrisë amerikane tha se lideri i grupit militant Shteti Islamik është me [...]

Avionë bombardues amerikanë mbi Korenë e Veriut

Avionë bombardues amerikanë mbi Korenë e Veriut

Dy ditë pas lëshimit të raketës që kaloi mbi Japoninë, SHBA ka marrë masa ndaj [...]

Beteja për demarkacionin

Beteja për demarkacionin

Një vit më parë, kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, posa ka filluar seanca e Kuvendit [...]

Festa e Kurban Bajramit, mijëra besimtarë myslimanë falin Namazin

Festa e Kurban Bajramit, mijëra besimtarë myslimanë falin Namazin

Mijëra besimtarë myslimanë në të gjithë Shqipërinë kanë falur Kurban Bajramit. Me mijëra besimtarë janë mbledhur [...]

Thaçi e Vuçiqi mund të takohen në New York

Thaçi e Vuçiqi mund të takohen në New York

Takimet e Hashim Thaçit dhe Aleksandar Vuçiqit në Bruksel, i dyti Nnë cilësinë e presidentëve [...]