Dy të vdekur në një aksident në fshatin Rogovë

Dy të vdekur në një aksident në fshatin Rogovë

Një 20-vjeçar dhe një 27-vjeçar, kanë vdekur në mëngjesin e sotëm në një aksident që [...]

Si të stimuloni daljen e qimeve të rritura nën lëkurë

Si të stimuloni daljen e qimeve të rritura nën lëkurë

Kur qimja nuk ka fuqi të depërtojë përmes lëkurës ajo rritet brenda duke shkaktuar inflamacion [...]

Kundërshtari i nesërm i madrilenëve, Hermoso: Reali më bëri futbollist

Kundërshtari i nesërm i madrilenëve, Hermoso: Reali më bëri futbollist

[...]

Skandal në Francë: Gratë e zhveshura viheshin në radhë për të bërë seks me presidentin Jacques Chirac

Skandal në Francë: Gratë e zhveshura viheshin në radhë për të bërë seks me presidentin Jacques Chirac

[...]

Godet Lori Hoxha, mbulohet me diamantë

Godet Lori Hoxha, mbulohet me diamantë

Lori Hoxha ka surprizuar me postimin e saj më të fundit. Ajo ka publikuar një foto [...]

Skenari për ratifikimin e demarkacionit në muajin mars, deklarohet Qeveria Haradinaj

Skenari për ratifikimin e demarkacionit në muajin mars, deklarohet Qeveria Haradinaj

Zëvendëskryeministri Enver Hoxhaj në një intervistë për një të përditshme austriake ka thënë se marrëveshja [...]

El Shaarawy: Emocionuese ndeshja ndaj Milanit, por duam fitore

El Shaarawy: Emocionuese ndeshja ndaj Milanit, por duam fitore

[...]

Shqetësime për sigurinë publike

Shqetësime për sigurinë publike

Siguria publike në Kosovë nga ekspertë, përfaqësues të organizatave që merren me çështje të sigurisë [...]

"Prisha gjithë skenën në teatër duke bërtitur 'Erdhën gjermanët'", historia e Albanit që do iu shkrijë gazit

"Prisha gjithë skenën në teatër duke bërtitur 'Erdhën gjermanët'", historia e Albanit që do iu shkrijë gazit

Teksa e ftuar ishte aktorja e njohur Rajmonda Bulku në lidhje me shfaqen e fundit [...]

Nëse foshnja juaj i ka këto shenja, dërgojeni tek mjeku menjëherë

Nëse foshnja juaj i ka këto shenja, dërgojeni tek mjeku menjëherë

Gazeta Express vendosi që sot t’ju tregojë rreth shtatë shenjave të rëndësishme që tregojnë se [...]

Rrëfehet Neymar: Asgjë me Cavanin, ishin thjesht trillime

Rrëfehet Neymar: Asgjë me Cavanin, ishin thjesht trillime

[...]

Flet më në fund Altin Basha: Kush do prezantojë Portokallinë dhe e vërteta e çështjes së Florit

Flet më në fund Altin Basha: Kush do prezantojë Portokallinë dhe e vërteta e çështjes së Florit

Në Top Show, Basha ka konfirmuar se spektakli do vazhdojë dhe do të prezantohet nga Xhemi Shehu [...]

Njihni dy “boss-at” më të rrezikshëm të mafias në Shqipëri

Njihni dy “boss-at” më të rrezikshëm të mafias në Shqipëri

Dy ngjarje të veçanta, por shumë të ngjashme me njëra-tjetrën kanë ndodhur ditët e fundit [...]

Mediat serbe: Vizita e Thaçit nuk e ndryshon qëndrimin e Vatikanit për Kosovën

Mediat serbe: Vizita e Thaçit nuk e ndryshon qëndrimin e Vatikanit për Kosovën

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi gjatë ditës së enjte u takua me Papa Françesku në [...]

Mënyra se si ecni zbulon a rrezikoheni nga infarkti

Mënyra se si ecni zbulon a rrezikoheni nga infarkti

[...]

Fisnik Ismaili reagon përsëri ndaj Milaim Zekës, ia përmend një rast që kishte në Aeroportin e Prishtinës

Fisnik Ismaili reagon përsëri ndaj Milaim Zekës, ia përmend një rast që kishte në Aeroportin e Prishtinës

Deputeti i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Fisnik Ismaili është përfshirë përsëri në debatin e rrahjes së Milaim [...]

Drejtori i policisë plagos kalimtarin, ikën nga vendngjarja dhe manipulon provat (VIDEO)

Drejtori i policisë plagos kalimtarin, ikën nga vendngjarja dhe manipulon provat (VIDEO)

Drejtori i Policisë së Gjirokastrës Lorenc Paganika manipulon provat e aksidentit, përplas një kalimtar, largohet [...]

Frashër Krasniqit, 24 orë mbajtje nga policia

Frashër Krasniqit, 24 orë mbajtje nga policia

Deputeti Frashër Krasniqi, i cili u përfshi në një rrahje dje me deputetin e Nismës, [...]

Salihi nuk ndalet, tjetër gol në Austri (Video)

Salihi nuk ndalet, tjetër gol në Austri (Video)

[...]

Kryebashkiaku që kërcënoi gazetarin, akuzohet pë trafikant

Kryebashkiaku që kërcënoi gazetarin, akuzohet pë trafikant

Ish-kryeministri Sali Berisha përmes një postimi në facebook, ka akuzuar kryetarin e Bashkisë Has, Adem [...]

Kina ndalon islamin? Urdhëron myslimanët të dorëzojnë gjithçka që lidhet me fenë

Kina ndalon islamin? Urdhëron myslimanët të dorëzojnë gjithçka që lidhet me fenë

Myslimanët kinezë janë urdhëruar të dorëzojnë sende fetare, duke përfshirë kopjet e Kur’anit dhe mushamatë [...]

Tërbohet moderatorja shqiptare, publikon pamje mes meshkujve gjysmë lakuriq

Tërbohet moderatorja shqiptare, publikon pamje mes meshkujve gjysmë lakuriq

Moderatorja Albana Osmani ka provokuar me nëj foto ku duket në mesin e 5 super [...]

Tensione në Kataloni: Spanja përpiqet të ndalë referendumin, qytetarët pushtojnë qendrat e votimit

Tensione në Kataloni: Spanja përpiqet të ndalë referendumin, qytetarët pushtojnë qendrat e votimit

Mijëra separatistë katalonas kanë marrë pjesë në një tubim përfundimtar, një ditë përpara referendumit të [...]

Motorçiklistit pa patentë i zbulohet arsenal kriminal në shtëpi: Armë, dylbi, silenciator, drogë, para falso

Motorçiklistit pa patentë i zbulohet arsenal kriminal në shtëpi: Armë, dylbi, silenciator, drogë, para falso

Policia e Tiranës e ka ndaluar rastësisht në rrugën Bardhyl për një kontroll rutinë, Bruno [...]

VV gënjeu, Frashër Krasniqi e dinte se përballë do ta kishte Milaim Zekën (VIDEO)

VV gënjeu, Frashër Krasniqi e dinte se përballë do ta kishte Milaim Zekën (VIDEO)

Klan Kosova mohon kategorikisht pretendimet e Lëvizjes Vetëvendosje se Frashër Krasniqi nuk e dinte se [...]

Nga 1 tetori “plasin” gjobat për qytetarët, ky është vendimi i fundit i tatimeve

Nga 1 tetori “plasin” gjobat për qytetarët, ky është vendimi i fundit i tatimeve

Tatimet vijnë me një vendim të ri, që nëse nuk zbatohet do të penalizojë çdo [...]

KQZ certifikon Listën Përfundimtare të Votuesve

KQZ certifikon Listën Përfundimtare të Votuesve

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka certifikuar Listën Përfundimtare të Votuesve për Zgjedhjet Lokale të 22 [...]

Ambasadorja holandeze, vizitë në Kukës, thekson nevojën për zhvillimin e turizmit

Ambasadorja holandeze, vizitë në Kukës, thekson nevojën për zhvillimin e turizmit

Në kuadër të “Ditës Kombëtare të Trashëgimisë Kulturore”, Bashkia Kukës organizoi një aktivitet në [...]

Dashuria 60 milionë lekëshe e Barushit për Enertilën: Dyshek firmato, 3 qen, papagaj, kanarina

Dashuria 60 milionë lekëshe e Barushit për Enertilën: Dyshek firmato, 3 qen, papagaj, kanarina

“Dashuria të bën të verbër”. Kjo është një fjalë e urtë popullore, por në realitet [...]

Rrëfimi për 40 gratë kosovare të dhunuara nga serbët

Rrëfimi për 40 gratë kosovare të dhunuara nga serbët

Disa nga viktimat kosovare të dhunimit seksual gjatë luftës së fundit tashmë janë plakur para [...]

Leonardo Bonucci po fajësohet për mbrojtjen e dobët të Milanit

Leonardo Bonucci po fajësohet për mbrojtjen e dobët të Milanit

[...]

Demarkacioni në ‘rrugë pa krye’

Demarkacioni në ‘rrugë pa krye’

Florim Isufi, anëtar i Komisionit të ri për Shënimin e Kufirit me Malin e Zi, [...]

Fundjava me ndryshim të temperaturave

Fundjava me ndryshim të temperaturave

Në fundjavë me vranësira dhe intervale më të gjata me diell. Në ditët e fundjavës [...]

139 bursa për studente në Kosovë nga bizneset shqiptare në Gjermani

139 bursa për studente në Kosovë nga bizneset shqiptare në Gjermani

Oda Ekonomike Gjermano-Kosovare në bashkëpunim me Unionin e Bizneseve Shqiptare në Gjermani me seli në [...]

Sa më pak flini aq e shkurtër është jeta e juaj

Sa më pak flini aq e shkurtër është jeta e juaj

Mathew Walker e ka mësuar tashmë pyetjen e frikshme “Çfarë po bëni?” Në mbrëmje ai [...]

Ish-kancelari gjerman, i besuari i Putinit

Ish-kancelari gjerman, i besuari i Putinit

Ish-kancelari gjerman Gerhard Shrëder pritet të zgjidhet anëtar i bordit drejtues të gjigandit rus të [...]

Pendohet hajduti, i dërgon një letër ndjese Kim Kardashianit

Pendohet hajduti, i dërgon një letër ndjese Kim Kardashianit

Por, sot hajdutët protagonistë të ngjarjes duket se janë penduar dhe i kanë dërguar një [...]

Dy dekada që nga demonstrata e studentëve të Prishtinës kundër regjimit të Millosheviqit

Dy dekada që nga demonstrata e studentëve të Prishtinës kundër regjimit të Millosheviqit

Më 1 tetor bëhen dy dekada nga demonstrata masive e studentëve të Universitetit të Prishtinës [...]

MSH-ja blen barnat deri në nëntë herë më shtrenjtë sesa çmimi në treg

MSH-ja blen barnat deri në nëntë herë më shtrenjtë sesa çmimi në treg

Brenda disaditësh Ministria e Shëndetësisë ka tentuar të keqpërdorë buxhetin publik në blerjen e dy [...]

Kërkohet një dialog krejt ndryshe mes Kosovës dhe Serbisë

Kërkohet një dialog krejt ndryshe mes Kosovës dhe Serbisë

Një proces i ri dialogu ndërmjet Kosovës dhe Serbisë që me asgjë nuk i ngjan [...]

Pacolli njofton Brukselin se demarkacioni nuk mund të kalojë tani

Pacolli njofton Brukselin se demarkacioni nuk mund të kalojë tani

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli, ka thënë në Bruksel, [...]

Adem Salihaj, dëshmitar në gjykimin kundër Fatmir Limajt dhe të tjerëve

Adem Salihaj, dëshmitar në gjykimin kundër Fatmir Limajt dhe të tjerëve

Ish-kryetari i Ferizajt, Adem Salihaj, do të dalë në gjykatë përballë zëvendëskryeministrit të sapozgjedhur, Fatmir [...]

Eni Koçi bën ndryshimin më të guximshëm me pamjen e saj

Eni Koçi bën ndryshimin më të guximshëm me pamjen e saj

Këngëtarja Eni Koçi është dita ditës më e parrezistueshme. Eni ka vendosur një piersing interesant, piersing [...]

Hakohet Deloitte, raporton një numër të vogël të prekurish

Hakohet Deloitte, raporton një numër të vogël të prekurish

Firma globale e auditimit dhe këshillimit Deloitte [...]

XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari