Sot në Prekaz nis manifestimi Dita e Diasporës

Sot në Prekaz nis manifestimi Dita e Diasporës

Sot në Prekaz, në kompleksin memorial “Adem Jashari”, nën patronazhin e Ministrisë së Diasporës, mbahet [...]

Votat për institucionet e reja janë të sigurta

Votat për institucionet e reja janë të sigurta

Anëtari i Kryesisë së Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Blerand Stavileci, ka shprehur siguri se [...]

Ndryshimet e pariparueshme klimatike: Për 80 vite shumë qytete do të përmbyten nga uji e shumë të tjera nga thatësira! (Video)

Ndryshimet e pariparueshme klimatike: Për 80 vite shumë qytete do të përmbyten nga uji e shumë të tjera nga thatësira! (Video)

Bota mund të ballafaqohet me ndryshime shkatërrimtare të klimës. Këtë rezultat e jep studimi i [...]

Tejkalime buxheti e vonesa në realizimin e projekteve në MAP dhe MKRS

Tejkalime buxheti e vonesa në realizimin e projekteve në MAP dhe MKRS

Probleme me përcaktimin e nevojave të përdoruesit dhe ekzaminimin e kushteve fizike të lokacioneve, vështirësi [...]

Ministri Jevtiq kërkon hedhjen poshtë të aktakuzës kundër tij

Ministri Jevtiq kërkon hedhjen poshtë të aktakuzës kundër tij

Ministri në largim i Ministrisë për Komunitete dhe Kthim, Dalibor Jevtiq, ka mohuar të ketë [...]

Inspektorati i Arsimit ende pa përgjigje ndaj ankesave për avancime pa kritere në UP

Inspektorati i Arsimit ende pa përgjigje ndaj ankesave për avancime pa kritere në UP

Ende nuk ka një përgjigje të Inspektoratit të Arsimit, mekanizëm që funksionon brenda Ministrisë së [...]

Kondomë të gjashtë ekipeve të Premier League! (Foto)

Kondomë të gjashtë ekipeve të Premier League! (Foto)

Një kompani franceze e kondomëve, ka lansuar në treg, gjashtë prej dizajneve më të reja, [...]

Krijuesit e VPN-ve, kundër Apple (Video)

Krijuesit e VPN-ve, kundër Apple (Video)

Krijuesit e disa rrjeteve virtuale private, të njohura si VPN, kanë kritikuar vendimin e “Apple”-it [...]

Gjobë për ata që kalojnë rrugën me telefon në dorë

Gjobë për ata që kalojnë rrugën me telefon në dorë

Shkelja e parë e ligjit gjobitet deri në 35 dollarë, ndërsa përsëritësit deri në 100 [...]

Paralajmërohet dyfishimi i çmimit të rrymës

Paralajmërohet dyfishimi i çmimit të rrymës

Kryetari i Komisionit Statutor në Sindikatën e re të KEK-ut, Nexhat Llumnica, ka folur për [...]

Taxhikistan, burri arrestohet pasi gruaja vetëvritet për çështje të virgjërisë

Taxhikistan, burri arrestohet pasi gruaja vetëvritet për çështje të virgjërisë

Autoritetet nga Taxhikistani e kanë arrestuar një burrë, gruaja e të cilit kishte kryer vetëvrasje Ngjarja [...]

Mjekët këshillojnë: Kujdes nga temperaturat e larta

Mjekët këshillojnë: Kujdes nga temperaturat e larta

Temperaturat e larta që parashihen për këtë javë mund ta shtojnë numrin e fëmijëve të [...]

Barça s’e transferon dot Coutinho

Barça s’e transferon dot Coutinho

Katalunasit kanë dështuar sërish të sigurojnë shërbimet e asit brazilian të gjigantit nga Anfield Road Është [...]

XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari