Bija e tyre zgjohet me të nxira nëpër trup, ajo çfarë kishte befasoi familjen

Bija e tyre zgjohet me të nxira nëpër trup, ajo çfarë kishte befasoi familjen

Kur një individ është i shëndetshëm, është shumë rëndë që të bindet se disa gjëra [...]

Dacic: Ne mund ta arrestojmë Jonuz Musliun

Dacic: Ne mund ta arrestojmë Jonuz Musliun

“Për fjalët që i ka thënë Musliu, në çdo vend do të ftohej për dëshmi [...]

Kosova në vitin 2016 ka eksportuar 1,038 miliardë euro shërbime

Kosova në vitin 2016 ka eksportuar 1,038 miliardë euro shërbime

Sipas “Raportit për Tregtinë në Shërbime - Bilanci Tregtar 2016,” përgatitur nga Ministria e Tregtisë [...]

Zvicra befason me këtë vendim, ndryshon rregullat për leje qëndrimi

Zvicra befason me këtë vendim, ndryshon rregullat për leje qëndrimi

Të huajt në Zvicër të cilët vijnë nga vendet jashtë Bashkimit Evropian, do të mund [...]

Nëse demarkacioni s’kalon bie Qeveria, kufiri i NATO’s s’ndryshohet me luftë

Nëse demarkacioni s’kalon bie Qeveria, kufiri i NATO’s s’ndryshohet me luftë

PDK dhe LDK do të shohin javën e ardhshme nëse i kanë votat për votimin [...]

Nikoliq: Jam pro lidhjeve të Vuçiq me Rusinë dhe Kinën

Nikoliq: Jam pro lidhjeve të Vuçiq me Rusinë dhe Kinën

Presidenti në shkuarje i Serbisë, Tomislav Nikoliq ka thënë se ai dhe kryeministri, Aleksandër Vuçiq [...]

Hoyt Yee në Shkup, pritet presion më i fuqishëm mbi Gruevskin

Hoyt Yee në Shkup, pritet presion më i fuqishëm mbi Gruevskin

Zv.ndihmëssekretari amerikan i Shtetit, Hoyt Brian Yee, sot dhe nesër qëndron në Maqedoni, ndërsa në [...]

Versioni zyrtar pas incidentit të sotëm në ndeshjen Rahoveci – Ballkani (Video)

Versioni zyrtar pas incidentit të sotëm në ndeshjen Rahoveci – Ballkani (Video)

Pas takimit të sotëm ndërmjet Rahovecit dhe Ballkanit në Ligën e Parë të Kosovës në [...]

Kjo është gruaja kroate e deputetit Anton Quni që duket si vajzë e re! (VIDEO)

Kjo është gruaja kroate e deputetit Anton Quni që duket si vajzë e re! (VIDEO)

Këtë edicion në emisionit LEMzA me Kiki Rrahmani në Tribuna Channel i ftuar ishte deputeti [...]

Sylejmani: Vdekjet e nënave të dëshmorëve dhe ish luftëtarëve të lirisë janë të veçanta!

Sylejmani: Vdekjet e nënave të dëshmorëve dhe ish luftëtarëve të lirisë janë të veçanta!

Pas një sëmundje të rëndë, ka vdekur Fatime Halimi -Hajrullahu, nëna e luftëtarit të lirisë [...]

Joshua nokautoi Klitschkon, shpallet kampion i ri i botës (Video)

Joshua nokautoi Klitschkon, shpallet kampion i ri i botës (Video)

Anthony Joshua është kampion i botës në peshat super të rënda të versioneve WBA, IBF, [...]

Mustafa godet AAK’në, NISMA’n dhe VV’në: Janë popullistë banalë me kauza të rrejshme

Mustafa godet AAK’në, NISMA’n dhe VV’në: Janë popullistë banalë me kauza të rrejshme

Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa thotë se kauzat fiktive, popullizmi banal, folklorizmi dhe protagonizmi ditor [...]

E kaluara e errët e Vuçiqit, të cilën ia përmendi sot Haradinaj (Video)

E kaluara e errët e Vuçiqit, të cilën ia përmendi sot Haradinaj (Video)

Aleksander Vuçiq është president i Serbisë, ishte edhe kryeministër i saj dhe lider i një [...]

Finalizohet marrëveshja Kosovë – Zvicër në fushën e pensioneve

Finalizohet marrëveshja Kosovë – Zvicër në fushën e pensioneve

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi, ka bërë me dije se është finalizuar [...]

Krasniqi flet për shqiptarët dhe pashallarët

Krasniqi flet për shqiptarët dhe pashallarët

Ish kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi përmes një shkrimi të publikuar në Facebook [...]

Ndërtimtarët të lodhur nga procedurat për leje (VIDEO)

Ndërtimtarët të lodhur nga procedurat për leje (VIDEO)

Kompanitë ndërtuese po ankohen se duhet të ndjekin procedura të shumta dhe të panevojshme kur [...]

Thaçi: Nuk do të presim deri në pafundësi për krijimin e Ushtrisë

Thaçi: Nuk do të presim deri në pafundësi për krijimin e Ushtrisë

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka deklaruar se Lista Serbe po dështon të përfaqësoj interesat [...]

Nga 1 deri 3 maj mbahet manifestimi “Ditët e Agimit”

Nga 1 deri 3 maj mbahet manifestimi “Ditët e Agimit”

Në kuadër të shënimit të manifestimit tradicional kulturor “Ditët e Agimit”, nga data 1 deri [...]

23-vjeçari shqiptar kapet me drogë,…

23-vjeçari shqiptar kapet me drogë,…

Një 23-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia greke në Arta për posedim të lëndëve narkotike. Mediat [...]

Zbulohet i dashuri i ri i Angelina Jolie?

Zbulohet i dashuri i ri i Angelina Jolie?

Pas raportimeve të fundit për dashurinë sekrete të Angelina Jolie me biznesmenin britanik, tash spekulohet [...]

57-vjeçari i jep fund jetës, ka lënë amanet për familjet

57-vjeçari i jep fund jetës, ka lënë amanet për familjet

Policia e Tiranës bën me dije se një 57- vjeçar ka zgjedhur t'i jap fund [...]

Mediat serbe: Edi Rama dhe Tony Blair e blenë lirinë e Ramush Haradinajt

Mediat serbe: Edi Rama dhe Tony Blair e blenë lirinë e Ramush Haradinajt

Gazeta serbe “Kurir” me anë të një shkrimi të botuar sot duket se i ka [...]

Qosja akuzon Bashën dhe zyrtarët e LDK’së se furnizuan Dick Martyn me të dhëna imagjinare për krimet e UÇK’së

Qosja akuzon Bashën dhe zyrtarët e LDK’së se furnizuan Dick Martyn me të dhëna imagjinare për krimet e UÇK’së

Akademik Rexhep Qosja ka shkruar një tekst të gjatë për gjendjen në Shqipëri pas dështimit [...]

Ja si u larguan deputetët e Lëvizjes Besa nga Kuvendi (VIDEO)

Ja si u larguan deputetët e Lëvizjes Besa nga Kuvendi (VIDEO)

Lëvizja “Besa” nuk e ka votuar Talat Xhaferin për kryeparlamentar edhepse ka qenë në sallë [...]

LSDM: Ka prova për dënimin e dhunuesve por mungon drejtësia

LSDM: Ka prova për dënimin e dhunuesve por mungon drejtësia

LSDM-ja ka kritikuar ashpër institucionet kompetente për mos zbardhjen ende të dhunës në kuvend ku [...]

Lily James nudo në filmin e ri (FOTO)

Lily James nudo në filmin e ri (FOTO)

Në filmin e ri ku interpreton aktorja Lily James do të keni mundësi të shikoni disa [...]

Gecaj i quan shpifje deklaratat e Bulliqit për presion ndaj deputetëve

Gecaj i quan shpifje deklaratat e Bulliqit për presion ndaj deputetëve

Deputeti i LDK-së, Shpejtim Bulliqi më herët ka deklaruar se institucionet po bëjnë presione të [...]

Meta i përgjigjet Manjanit: Unë nuk komunikoj me statuse

Meta i përgjigjet Manjanit: Unë nuk komunikoj me statuse

Ilir Meta ka komentuar qëndrimin e Ylli Manjanit për të refuzuar caktimin si kandidat për [...]

Veseli bisedë telefonike me Xhaferin – i ofron mbështetje të plotë

Veseli bisedë telefonike me Xhaferin – i ofron mbështetje të plotë

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli ka zhvilluar një bisedë telefonike me [...]

Rrëshqet dheu te shtrati i Lumbardhit në ‘Taphane’ të Pejës (FOTO)

Rrëshqet dheu te shtrati i Lumbardhit në ‘Taphane’ të Pejës (FOTO)

Është shembur një pjesë e murit mbrojtës të shtratit të Lumbardhit në Pejë. Banorët e lagjes [...]

Almeda një fanse e zjarrtë e … (FOTO)

Almeda një fanse e zjarrtë e … (FOTO)

Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi ka ndarë më të gjithë ndjekësit e saj në Instagram një [...]

Kapen 1.5 tonë hashash

Kapen 1.5 tonë hashash

  Një operacion i Policisë së Shqipërisë ka sekuestruar 1.5 tonë hashash dhe gjashtë persona janë [...]

Ramush Haradinaj për Demarkacionin: S’kemi tokë për t’i falë askujt

Ramush Haradinaj për Demarkacionin: S’kemi tokë për t’i falë askujt

Ish kryeministri i Kosovës njëherësh lideri i AAK’së Ramush Haradinaj e ka ripërsëritur edhe sot [...]

Një tjetër ‘princeshë e formave’(FOTO)

Një tjetër ‘princeshë e formave’(FOTO)

Kim Kardashian është nën kritika të forta, pas publikimit të fotove me celulit. Ndjekësit po e [...]

Mustafa: Demarkacionin e procedojmë kur t’i kemi votat

Mustafa: Demarkacionin e procedojmë kur t’i kemi votat

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa ka thënë se janë në bisedime me partnerin e koalicionit, [...]

Mustafa: Në Bruksel më thanë pa kaluar demarkacioni s’ka liberalizim të vizave

Mustafa: Në Bruksel më thanë pa kaluar demarkacioni s’ka liberalizim të vizave

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa ka thënë gjatë qëndrimit që ka pasur këto ditë në [...]

Ankohet se i morën 3800 euro për ta dërguar në Zvicër

Ankohet se i morën 3800 euro për ta dërguar në Zvicër

Një person është ankuar në polici se ka dhënë 3800 euro për të dalë në [...]

Adriana Matoshi gjithmonë e freskët dhe e hareshme (FOTO)

Adriana Matoshi gjithmonë e freskët dhe e hareshme (FOTO)

Sasa ka publikuar një foto në Instagram,në të cilën shihet e veshur me të brendshme, [...]

E sulmoi me kabllo të rrymës, arrestohet i dyshuari

E sulmoi me kabllo të rrymës, arrestohet i dyshuari

Një person është arrestuar në Gjilan, pasi i njëjti pas një mosmarrëveshje më viktimën e [...]

Haradinaj në Mejë pritet nga shumë qytetarë

Haradinaj në Mejë pritet nga shumë qytetarë

Ramush Haradinaj kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, është duke bërë homazhe në Mejë [...]

Fushata e Macron refuzon të akreditojë dy media ruse

Fushata e Macron refuzon të akreditojë dy media ruse

Fushata e kandidatit për president të Francës, Emmanuel Macron ka refuzuar që të akreditojë gazetarët [...]

Xhaferi: Ky është moment kthese për shqiptarët

Xhaferi: Ky është moment kthese për shqiptarët

Populli maqedonas nuk ka arsye për t’u frikësuar nga bartja e një prej funksioneve kyç [...]

Gecaj: Shpresoj që deputetët e LDK-së s’do të bien pre e lojërave të opozitës

Gecaj: Shpresoj që deputetët e LDK-së s’do të bien pre e lojërave të opozitës

Bajram Gecaj, këshilltar i kryeministrit Isa Mustafa ka vazhduar të kritikojë partitë opozitare lidhur më [...]

Serbët parashohin trazira, alarmon qytetarët

Serbët parashohin trazira, alarmon qytetarët

Beogradi po parashikon se Maqedonia këtë verë mund të jetë e trazuar, dhe qytetarëve serbë [...]

XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari