Qeveria e Kosovës lejon zgjedhjet serbe, OSBE-ja grumbullon votat

Qeveria e Kosovës lejon zgjedhjet serbe, OSBE-ja grumbullon votat

Qeveria e Kosovës ka lejuar që zgjedhjet presidenciale serbe të mbahen edhe në Kosovë, të [...]

Dialogu – Kosova e pret Haradinajn, Serbia Presidentin e ri

Dialogu – Kosova e pret Haradinajn, Serbia Presidentin e ri

Vazhdimi i dialogut në mes të Beogradit dhe Prishtinës në Bruksel pritet të ndodhë pas [...]

Policia konfiskon 57 kg drogë, arreston tre persona (Foto)

Policia konfiskon 57 kg drogë, arreston tre persona (Foto)

Policia e Kosovës në dy aksione kundër trafikimit me substanca narkotike, ka arritur të arrestojë [...]

Serbia vazhdon “armiqësinë” me Hagën, refuzon t’i ekstradojë tre kriminelë lufte

Serbia vazhdon “armiqësinë” me Hagën, refuzon t’i ekstradojë tre kriminelë lufte

Zëvendëskryeministri i Serbisë, Rasim Lajiq ka thënë se Serbia nuk do të ekstradojë tre radikalët [...]

Agnesa përplot stil (FOTO)

Agnesa përplot stil (FOTO)

Agnesa Vuthaj si çdo herë përplot stil, këto ditë ajo është duke qëndruar në Zvicër [...]

Bukuria e gazetares shqiptare pushton mediat italiane (FOTO)

Bukuria e gazetares shqiptare pushton mediat italiane (FOTO)

Gazetarja sportive Ilda Bejleri mbuloi ndeshjen Itali – Shqipëri dhe kjo i dha mundësinë të [...]

Maloku: Kosova rrezikohet nga sulmet terroriste

Maloku: Kosova rrezikohet nga sulmet terroriste

Lufta e ashpër që po vazhdon të zhvillohet në Siri po bën që xhihadistët të [...]

Përkujtohet masakra e Burimit

Përkujtohet masakra e Burimit

Përmes homazheve në vendin e vrasjes dhe në varrezat e martirëve, sot është përkujtuar masakra [...]

Ramush Haradinaj bëhet bashkë me familjen në Francë

Ramush Haradinaj bëhet bashkë me familjen në Francë

Ish-kryeministri i Kosovës dhe kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj i cili është duke qëndruar në [...]

50 cent, shkruan për Lindita Halimin dhe këngën ‘Now’

50 cent, shkruan për Lindita Halimin dhe këngën ‘Now’

Ajo ka njoftuar se këngën “Now” do ta performojë për herë të parë gjatë turit [...]

Pastruesja kërkon ndihmë, por pronarja vetëm e filmon (VIDEO)

Pastruesja kërkon ndihmë, por pronarja vetëm e filmon (VIDEO)

Video e mëposhtme po tmerron botën. Një pastruese shikohet teksa ndodhet në rrezik për jetën [...]

Mbretëria e harruar e Pablo Escobar (FOTO)

Mbretëria e harruar e Pablo Escobar (FOTO)

Në fund të viteve 1980-ta, “mbreti i drogës”, Pablo Escobar, në kulmin e karrierës së [...]

Bebe Rexha një patriote e vërtetë! Ja detaji që e vërteton (FOTO)

Bebe Rexha një patriote e vërtetë! Ja detaji që e vërteton (FOTO)

Që këngëtarja e njohur Bebe Rexha e do vendin e saj, kjo nuk ka asnjë [...]

Pacolli vizitë Rahovecit, flet me qytetarë për rritje të prodhimtarisë

Pacolli vizitë Rahovecit, flet me qytetarë për rritje të prodhimtarisë

Kryetari i Aleanca Kosova e Re, Behgjet Pacolli këtë të premte në kuadër të takimeve [...]

Rezoluta për arrestimin e aktivistëve të VV-së nuk merr votat e mjaftueshme

Rezoluta për arrestimin e aktivistëve të VV-së nuk merr votat e mjaftueshme

Deputetët e Kuvendit të Kosovës nuk e kanë votuar Propozim-rezolutën në lidhje me arrestimet e [...]

Helmohen 400 punëtorë në Tetovë

Helmohen 400 punëtorë në Tetovë

Mbi 400 njerëz mbrëmë janë helmuar në fabrikën e ulëseve për vetura “Lear “ në [...]

Mesazhi i Google kur teprohet me pornografinë

Mesazhi i Google kur teprohet me pornografinë

Google ka një mënyrë krejt origjinale për të vënë në dukje kur teprohet me diçka, [...]

Qe çka i kërkojnë Behgjet Pacollit live në Rrokum Roll (video)

Qe çka i kërkojnë Behgjet Pacollit live në Rrokum Roll (video)

Presidenti i AKR’s i ftuem ne News Show – Rrokum Roll pati rastin me bashkebisedue [...]

Dy ditë nga 1 Prilli, “cic-mice” koalicioni mes PS-LSI-PDIU (Video)

Dy ditë nga 1 Prilli, “cic-mice” koalicioni mes PS-LSI-PDIU (Video)

Nëse koalicioni do të ishte në dorë të Saimir Tahirit dhe Luan Ramës, sigurisht Partia [...]

“Kim Kardashian rus” tregon sekretin e saj (Foto)

“Kim Kardashian rus” tregon sekretin e saj (Foto)

Qëkur përfundoi në faqet e para të mediave në verën e vitit të kaluar, Anastasia [...]

Tërmkolli: Adem Jashari ra heroikisht me fotografinë e Ibrahim Rugovës (Video)

Tërmkolli: Adem Jashari ra heroikisht me fotografinë e Ibrahim Rugovës (Video)

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Melihate Tërmkolli, ka [...]

Drejtësia “mbledh” mazhorancën, 88 vota në Kuvend (Video)

Drejtësia “mbledh” mazhorancën, 88 vota në Kuvend (Video)

Si për të sfiduar të gjithë skeptikët, të enjten mazhoranca tregoi se nuk kishte rrjedhje [...]

Limaj: Ideja e Thaçit për ushtri, sëmundje për bajraktarizëm

Limaj: Ideja e Thaçit për ushtri, sëmundje për bajraktarizëm

Sëmundje e quan iniciativën e presidentit Thaçi për inicimin e Projektligjit për formimin e ushtrisë, [...]

Në zgjedhje për besnikëri ndaj Serbisë

Në zgjedhje për besnikëri ndaj Serbisë

Në zgjedhjet presidenciale të Serbisë, të cilat pritet të mbahen më 2 prill, të drejtën [...]

Dëmtohet Neuer, rrezikon sfidën me Realin

Dëmtohet Neuer, rrezikon sfidën me Realin

Kur mbeten më pak se dy javë nga sfida e parë e cerekfinaleve të Championsit [...]

Thaçi: Jemi gati të nisim ndryshimet kushtetuese për ushtrinë, do t’i bind serbët

Thaçi: Jemi gati të nisim ndryshimet kushtetuese për ushtrinë, do t’i bind serbët

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i tha Radios Evropa e Lirë se ‘pajtohet me zyrtarët [...]

Skandal! Çifti bën seks dhe e publikojnë aktin LIVE në FB. ‘Çmenden’ njerëzit (Foto +18)

Skandal! Çifti bën seks dhe e publikojnë aktin LIVE në FB. ‘Çmenden’ njerëzit (Foto +18)

Një vajzë dhe një djalë i ri kanë bashkëngjitur fotografitë në profilet e tyre, të [...]

Botërori 2026 me 48 skuadra, Europa me 16

Botërori 2026 me 48 skuadra, Europa me 16

Botërori i vitit 2026 fillon të marrë formë. FIFA paralajmëroi disa kohë më parë se [...]

E adhurueshme me të brendshme (Foto)

E adhurueshme me të brendshme (Foto)

Ashley Graham ka pasur një vit me shumë punë. Ajo ka qenë pjesë e një [...]

Kompania amerikane padit “Stupcat” (Dokument)

Kompania amerikane padit “Stupcat” (Dokument)

Kompania amerikane për menaxhimin e të drejtave dhe publikimin e materialeve digjitale “OnAir.FM” me seli [...]

Përçarja e vërtetë në Kosovë!

Përçarja e vërtetë në Kosovë!

Nga Sali Kabashi Përçarjet asnjëherë nuk janë të mira, përkundrazi, ato i sjellin shumë dëme vendit [...]

I burgosuri ik nga QKUK-ja, kapet nga Policia

I burgosuri ik nga QKUK-ja, kapet nga Policia

Një i burgosur deri sa ishte në lokalet e emergjencës dhe gjatë kontrollit mjekësor ka [...]

Në Ministrinë e FSK-së përfundoi trajnimi “Ndërtimi i Integritetit për Liderët e Lartë“

Në Ministrinë e FSK-së përfundoi trajnimi “Ndërtimi i Integritetit për Liderët e Lartë“

Pjesëtarë të lartë të Forcës së Sigurisë së Kosovës dhe atë të Ministrisë së FSK-së [...]

Organizata Studentore kundërshton gjuhën fyese të Muharrem Svarqës

Organizata Studentore kundërshton gjuhën fyese të Muharrem Svarqës

Demokracia Studentore ka mbajtur një aktivitet simbolik në Kuvendin e Ferizajt siç kanë thënë ata [...]

Gjuriq: Kosova ka frikë nga bashkimi i serbëve

Gjuriq: Kosova ka frikë nga bashkimi i serbëve

Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq ka thënë se barrikadat [...]

Kjo është këngëtarja kosovare e cila ‘çmendet’ pas Kemalit (FOTO)

Kjo është këngëtarja kosovare e cila ‘çmendet’ pas Kemalit (FOTO)

Burak Ozcivit apo siç njihet tek ne “Kemal” është aktori turk më i pëlqyer nga [...]

Putin: Jam i gatshëm të takohem me Trump në samitin e ardhshëm

Putin: Jam i gatshëm të takohem me Trump në samitin e ardhshëm

Presidenti rus, Vladimir Putin, ka thënë se është gatshëm të takohet me presidentin amerikan Donald [...]

Tragjike,burri pi helm në shtëpinë e ish gruas

Tragjike,burri pi helm në shtëpinë e ish gruas

Një martesë e dështuar, por fundi i saj nuk ishte pranuar prej tij, madje insistonte [...]

Aksesori i rikthyer në modë vendoset në gojë! Çfarë kuptimi fsheh (FOTO)

Aksesori i rikthyer në modë vendoset në gojë! Çfarë kuptimi fsheh (FOTO)

Floriri i vendosur te dhëmbët është një simbol i pasurisë së artistëve të “hip-hop”-it… dhe [...]

Kamioni niset nga Durrësi, kapen në Itali 2.2 tonë kanabis (Video)

Kamioni niset nga Durrësi, kapen në Itali 2.2 tonë kanabis (Video)

Një tjetër goditje të madhe ka bërë dogana italiane. Një sasi prej 2.2 ton kanabis [...]

Mustafa: Europa mbështetë Kosovën në rrugën integruese

Mustafa: Europa mbështetë Kosovën në rrugën integruese

Kryeministri Isa Mustafa është duke marrë pjesë në punimet e Kongresit të EPP-së në Maltë, [...]

Nudo si Marilyn Monroe, por ndoshta më seksi në forma (FOTO)

Nudo si Marilyn Monroe, por ndoshta më seksi në forma (FOTO)

Modelja britanike, Rhian Sugden vendosi të imitojë aktoren e famshme, Marilyn Monroe. Bukuroshja doli plotësisht nudo, [...]

Veseli fillon turin e ri, tani me ekspertë

Veseli fillon turin e ri, tani me ekspertë

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, në një konferencë për gazetarë ka paralajmëruar [...]

Me votim të dytë kalon marrëveshja për Fondin e Ballkanit Perëndimor

Me votim të dytë kalon marrëveshja për Fondin e Ballkanit Perëndimor

Marrëveshja për themelimin e Fondit të Ballkanit Perëndimor vetëm pas votimit të dytë ka marrë [...]

XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari