Milani ka fituar me shumë vështirësi në San Siro ndaj Sassuolos me rezultat 4-3

Milani ka fituar me shumë vështirësi në San Siro ndaj Sassuolos me rezultat 4-3

Ishte një fitore e merituar nga skuadra nga Milano pasi ishin më të mirë gjatë [...]

Nusja luan pak me dhëndrin gjatë prerjes së tortës, ai tërbohet (Video)

Nusja luan pak me dhëndrin gjatë prerjes së tortës, ai tërbohet (Video)

Martesa ka ulje-ngritjet e saj, por ky çift e ka nisur me këmbën e gabuar. Gjatë [...]

Lorik Cana kapet mat, fiksohet me të pasmet e Rita Orës (FOTO)

Lorik Cana kapet mat, fiksohet me të pasmet e Rita Orës (FOTO)

Ishin së bashku në shenjtërimin e Shën Terezës. Që të dy e prezantuan gjithë evenimentin. [...]

A do të realizohet buxheti dy miliardësh?

A do të realizohet buxheti dy miliardësh?

Dy miliardë euro pritet të jetë buxheti i Kosovës për vitin 2017, apo rreh 320 [...]

Pasaporta e Kosovës e dashur, por pak funksionale

Pasaporta e Kosovës e dashur, por pak funksionale

Pasaporta e Kosovës në radhitjen ndërkombëtare të fuqisë së saj, është në vendin e 86-të, [...]

“Jeta ime u shkatërrua”

“Jeta ime u shkatërrua”

Këtë vit reperja australiane Iggy Azalea po përgatitej për publikimin e albumit të saj të [...]

Shtatë inspektorë për 1.800 institucione shëndetësore

Shtatë inspektorë për 1.800 institucione shëndetësore

Në Kosovë janë 1200 institucione private shëndetësore, derisa 600 janë institucione publike shëndetësore, dhe për [...]

Ja si ta kuptoni nëse telefoni juaj përgjohet

Ja si ta kuptoni nëse telefoni juaj përgjohet

Telefonat janë përgjuar në çdo kohë dhe ende vazhdojnë të përgjohen, por a mund ta [...]

Spanjë: Mbi 70 të lënduar nga shpërthimi i gazit

Spanjë: Mbi 70 të lënduar nga shpërthimi i gazit

Të paktën 77 persona janë lënduar pasi një cilindër gazi ka shpërthyer në një restorant [...]

Hungaria mban referendum për planin e BE-së për migrantët

Hungaria mban referendum për planin e BE-së për migrantët

Hungarezët janë duke votuar në referendum për pranimin e kuotave të detyrueshme të BE-së për [...]

Demokracia e shkelur, shteti ligjor inekzistent

Demokracia e shkelur, shteti ligjor inekzistent

Shteti i ri i Kosovës, i brishtë dhe akoma jo shumë funksional, vazhdon të konsiderohet [...]

Kusari-Lila: Tmerri i Qeverisë së Kosovës nga 2014-ta, Aeroporti i Gjakovës

Kusari-Lila: Tmerri i Qeverisë së Kosovës nga 2014-ta, Aeroporti i Gjakovës

Kryetarja e komunës së Gjakovës, Mimoza Kusari-Lila, ka reaguar ndaj Qeverisë së Kosovës lidhur me [...]

Gjysma e Prishtinës, e uzurpuar

Janë edhe 180 banesa të uzurpuara në Prishtinë. Shumica e uzurpatorëve, sipas NPB-së, gjenden në [...]

Rusi, ndëshkohen ata që përdorin WhatsApp

Rusi, ndëshkohen ata që përdorin WhatsApp

Qeveria ruse i ka kërkuar Shërbimit të Sigurisë Federale të zhvillojë një sistem për të [...]

Letra që po thyen rrjetin: Edmond Tupja i shkruan të birit

Letra që po thyen rrjetin: Edmond Tupja i shkruan të birit

Edmond TupjaKjo letër ka disa orë që po qarkullon në mediat sociale në Shqipëri. Ajo [...]

Polici Tamir Skenderi ka nevojë për ndihmë Polici Tamir Skenderi ka nevojë për ndihmë (Foto)

Polici Tamir Skenderi ka nevojë për ndihmë Polici Tamir Skenderi ka nevojë për ndihmë (Foto)

Tamir Skenderi nga Mitrovica, polic i Kosovës, është diagnostifikuar para tre muajsh me Leucemi Acute. [...]

Drecun: Largimi i Sali Berishës largoi edhe rrezikun për bashkim të Kosovës me Shqipërinë

Drecun: Largimi i Sali Berishës largoi edhe rrezikun për bashkim të Kosovës me Shqipërinë

Presidenti i Komisionit Parlamentar për Kosovën në Parlamentin e Serbisë, Milovan Drecun, ka thënë se [...]

Grezda ia “shpërblen” De Biasit me dy gola

Grezda ia “shpërblen” De Biasit me dy gola

Gianni De Biasi merr sinjale pozitive nga sulmues më i ri i Kombëtares vetëm pak [...]

Mediat ndërkombëtare: Arrestimi i Nehat Thaçit mund të rindezë tensionet Prishtinë-Beograd

Mediat ndërkombëtare: Arrestimi i Nehat Thaçit mund të rindezë tensionet Prishtinë-Beograd

Arrestimi i drejtorit të policisë së Kosovës në rajonin e Mitrovicës Nehat Thaçi tregon një [...]

Plaka e braktisur 93-vjeçare, e vetme dhe e uritur: Kanë dalë e më kanë lanë vetëm!

Plaka e braktisur 93-vjeçare, e vetme dhe e uritur: Kanë dalë e më kanë lanë vetëm!

Në gjendje tepër të rëndë shëndetësore e kanë gjetur punëtorët e një kompanie në Prishtinë [...]

Ermali në dhomë me Bleonën në 3 të mëngjesit, këngëtares i dalin të gjitha (Video 16)

Ermali në dhomë me Bleonën në 3 të mëngjesit, këngëtares i dalin të gjitha (Video 16)

https://www.youtube.com/watch?v=3a_C0vsLTjc&feature=player_embedded Këngëtarja Bleona Qerreti ka qenë e ftuar mbrëmjen e së shtunës në emisionin “Xing me [...]

PSG triumfon 2-0 ndaj Bordeaux

PSG triumfon 2-0 ndaj Bordeaux

Paris Saint Germain nuk zhgënjen në “Parc Des Princess” ku u mjaftua me dy gola [...]

E pabesueshme se si vallëzon ky 50-vjeçar (Foto)

E pabesueshme se si vallëzon ky 50-vjeçar (Foto)

Gianluca Vacchi është një biznesmen 50-vjeç nga Italia, i cili vitet e fundit i ka [...]

Ja pamjet: Në këto filma, aktorët kanë bërë seks me të vërtetë (Foto +18)

Ja pamjet: Në këto filma, aktorët kanë bërë seks me të vërtetë (Foto +18)

“Do jetë një film i egër. Do bëjmë seks me të vërtetë”. Kështu deklaroi aktori i [...]

Rusia paralajmëron SHBA-në që të mos sulmojë trupat siriane

Rusia paralajmëron SHBA-në që të mos sulmojë trupat siriane

Rusia ka paralajmëruar Shtetet e Bashkuara që të mos sulmojë forcat qeveriare siriane sepse një [...]

Myslimanët në Hungari të shqetësuar me referendumin kundër migrantëve

Myslimanët në Hungari të shqetësuar me referendumin kundër migrantëve

Myslimanët në Hungari thonë se janë të shqetësuar me referendumin e thirrur nga qeveria për [...]

Skënder Hyseni: Nehat Thaqi shpejtë do të lirohet (video)

Skënder Hyseni: Nehat Thaqi shpejtë do të lirohet (video)

Veprim qesharak të autoriteteve të Serbisë e ka vlerësuar ministri Skënder Hyseni arrestimin e policit [...]

Obama-s nuk i pëlqejnë vonesat: Bill, luaj këmbët (VIDEO)

Obama-s nuk i pëlqejnë vonesat: Bill, luaj këmbët (VIDEO)

Shumëkujt mund t’i ketë ndodhur të qëndroje ulur në avionin që vonon të niset, sepse [...]

Filmi për Snowden, Oliver Stone: Përndjekja, humbje për demokracinë

Filmi për Snowden, Oliver Stone: Përndjekja, humbje për demokracinë

Filmi i kushtuar Eduard Snowden-it pati premierën e tij në Hong Kong të premten mbrëma [...]

Aksident i rëndë në Lushnje, humb jetën një i ri, plagoset një tjetër

Aksident i rëndë në Lushnje, humb jetën një i ri, plagoset një tjetër

Një aksident i rëndë me pasojë një të vdekur e një tjetër të plagosur ka [...]

Protesta kundër ligjit të importit të mbetjeve

Protesta kundër ligjit të importit të mbetjeve

  1 Aleanca Kundër Importit të Plehrave dhe shoqëria civile protestoi paqësisht përpara Kryeministrisë, ku iu kërkua [...]

Koln ndal Bayern Munich, “ok” Freiburg

Koln ndal Bayern Munich, “ok” Freiburg

Këlni frenon Bajernin e Mynihut. Në javën e 6-të të Bundeligës, ekipi ku aktivizohet Mërgim [...]

Taksistët në ‘Veternik’ rrihen dhe theren më thika (Foto)

Taksistët në ‘Veternik’ rrihen dhe theren më thika (Foto)

Rreth orës 16 në lagjen “Veternik" ka ndodhur një rrahje mes taksistëve. Disa fotografi që i [...]

Limaj: Koalicioni qeverisës, arrogant – ka thelluar krizën politike

Limaj: Koalicioni qeverisës, arrogant – ka thelluar krizën politike

Radio Evropa e Lirë: Z.Limaj, ka më gjatë se një vit që kur kanë nisur [...]

Hedh iPhone 7 nga ndërtesa më e lartë në botë dhe ja çka ndodh (Video)

Hedh iPhone 7 nga ndërtesa më e lartë në botë dhe ja çka ndodh (Video)

Një vlogger ukrainas ka hedhur iPhone 7 nga ndërtesa më e lartë në botë për [...]

Fotot e Lauren, nese i shihni kanë me ju tranue krejt! (+18)

Fotot e Lauren, nese i shihni kanë me ju tranue krejt! (+18)

Lauren Pope i ka ngrit ende ma shumë temperaturat në Ibiza. Modelja dhe aktorja 36-vjeçare ka [...]

Drejt ligjësimit të bashkësive fetare, BIK-u i pakënaqur

Drejt ligjësimit të bashkësive fetare, BIK-u i pakënaqur

Tash e 17 vjet, që nga përfundimi i luftës në Kosovë, bashkësitë fetare në vend [...]

Gjermania e Britania shkaku i Kosovës bllokojnë rrugën e Serbisë në BE

Gjermania e Britania shkaku i Kosovës bllokojnë rrugën e Serbisë në BE

Edhe pas tetë vitesh të pavarësimit të Kosovës nga Serbia, sipas agjencisë gjermane të lajmeve [...]

Demaçi vlerësohet model i veprimtarit atdhetar

Demaçi vlerësohet model i veprimtarit atdhetar

Adem Demaçi ishte model i veprimtarit atdhetar dhe intelektualit atdhetarë por njëkohësisht ishte edhe arkitekt [...]

Flori si Emily Ratajkowski (Foto)

Flori si Emily Ratajkowski (Foto)

Ajo nuk rresht se mahnituri në tapetin e kuq dhe se flitet për një popullaritet [...]

Haradinaj: Zgjedhjet ndryshojnë situatën në vend

Haradinaj: Zgjedhjet ndryshojnë situatën në vend

Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka deklaruar se është gabim të [...]

Vrau shqiptarin, prokurori: 1.8 vite burg policit, 2.5 mln euro familjes

Vrau shqiptarin, prokurori: 1.8 vite burg policit, 2.5 mln euro familjes

Prokuroria e qytetit të Ankonës në Itali ka kërkuar dënimin me 1 vit e 8 [...]

Veliu tregon ku po i “dhemb” opozitës

Veliu tregon ku po i “dhemb” opozitës

Partive opozitare po u dhëmb pse Lidhja Demokratike e Kosovës, po udhëheq me Qeverinë e [...]

Mustafa e Veseli mbajnë peng riformatizimin e Qeverisë

Mustafa e Veseli mbajnë peng riformatizimin e Qeverisë

Isa Mustafa e Kadri Veseli ende nuk kanë realizuar premtimin se do të ketë ndryshime [...]

XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari