Djali zihet me shefin në punë, i hakmerret duke bërë seks me vajzën e tij, por më vonë ai… (Foto +18)

Djali zihet me shefin në punë, i hakmerret duke bërë seks me vajzën e tij, por më vonë ai… (Foto +18)

A ju ka ndodhur ndonjëherë të lodheni nga puna juaj, apo t’ju vijë në majë [...]

Disa fakte interesante mbi vaginën, ja sa e thellë është…

Disa fakte interesante mbi vaginën, ja sa e thellë është…

Kur është fjala për dimensionet, zakonisht flitet ekskluzivisht për organin gjenital mashkullor. Mirëpo, pse nuk [...]

Edita Tahiri: Heqja e barrikadave në Veri është sukses i marrëveshjeve të Brukselit

Edita Tahiri: Heqja e barrikadave në Veri është sukses i marrëveshjeve të Brukselit

Heqja e barrikadave është një zhvillim pozitiv, e sidomos pasi është bërë me vetë iniciativën [...]

Belsh, tritol godinës 4-katëshe. Shpërthimi dëmton edhe banesat rrotull

Belsh, tritol godinës 4-katëshe. Shpërthimi dëmton edhe banesat rrotull

Një godinë katërkatëshe në qendër të Belshit është shembur sot për t’i hapur rrugë rikualifikimit [...]

“Anija e shpëtimit”

“Anija e shpëtimit”

Konkursi i letërsisë për nxënësit e shkollave është fituar këtë vit nga një vajzë me [...]

Drecun: Serbia po kthehet në Kosovë

Drecun: Serbia po kthehet në Kosovë

Milovan Drecun, kryetar i Komisionit Parlamentar “për Kosovë dhe Metohi” në Serbi, ka thënë se [...]

Çka thane Lubonja dhe Matoshi per Kombin Kosovar

Çka thane Lubonja dhe Matoshi per Kombin Kosovar

“Nëse e bëjmë dallimin në mes të etnisë dhe kombit, e me komb nënkuptojmë përkatësinë [...]

Bale-Real zyrtare deri në vitin 2022

Bale-Real zyrtare deri në vitin 2022

Real Madrid-Gareth Bale, një dashuri që do të zgjasë të paktën deri në vitin 2022. [...]

Fund zërave, Obama: Michelle nuk do të kandidojë kurrë për presidente

Fund zërave, Obama: Michelle nuk do të kandidojë kurrë për presidente

Ajo mund të jetë ylli i shndritshëm i fushatës elektorale të këtij viti, por Zonja [...]

Ambasada e Kosovës në Romë tregon numrin emergjent të telefonit për kosovarët

Ambasada e Kosovës në Romë tregon numrin emergjent të telefonit për kosovarët

Një tërmet i fuqishëm me intensitet 6.6 shkallë e ka goditur pjesën qendrore të Italisë, [...]

Seluk: Guardiola po e “poshtëron” Yaya Toure-në

Seluk: Guardiola po e “poshtëron” Yaya Toure-në

Dimitri Seluk, agjenti i Yaya Toure sulmon sërish Pep Guardiolën. Me mbrrijten e trajnerit spanjoll [...]

Bahtiri: Po heqim barrikadën në sheshin “Adem Jashari”

Bahtiri: Po heqim barrikadën në sheshin “Adem Jashari”

Pas heqjes së barrikadës së fundit të vendosur në Mitrovicën e Veriut, të shtunën mbrëma [...]

Qyqani, nuk më shikonte mua, por kanarinën!

Qyqani, nuk më shikonte mua, por kanarinën!

Jam e lindur e rritur në Prishtinë. Kam kryer fakultetin, por fati me meshkuj nuk [...]

Një fantazmë për t’u habitur në Facebook?

Një fantazmë për t’u habitur në Facebook?

Eksperimenti i fundit i Facebook mbi emojit me temën e Hallouinit është kritikuar për vendosjen [...]

Pudra talk shkakton kancer? Vendimi gjyqësor habit botën

Pudra talk shkakton kancer? Vendimi gjyqësor habit botën

Një gjykatë amerikane vendosi të dëmshpërblejë një grua me 70 milionë dollarë pasi ajo pretendonte [...]

Nënë e bijë sfidojnë njëra-tjetrën për ”Miss BumBum” (FOTO)

Nënë e bijë sfidojnë njëra-tjetrën për ”Miss BumBum” (FOTO)

Nëna së bashku me vajzën e saj do të sfidojnë njëra-tjetrën për të fituar kurorën [...]

Hiqet edhe barrikada e fundit në veri të Mitrovicës

Hiqet edhe barrikada e fundit në veri të Mitrovicës

Në Mitrovicën e veriut, të shtunën pas orës 19, është hequr edhe barrikada e fundit [...]

Video+18/ Gruaja i bën seks oral burrit në mes të supermaketit

Video+18/ Gruaja i bën seks oral burrit në mes të supermaketit

Një grua është filmuar duke i dhënë seks oral një burrit, në një supermarket në [...]

Studentët e Kembrixhit zhvishen plotësisht për një kalendar (Foto +16)

Studentët e Kembrixhit zhvishen plotësisht për një kalendar (Foto +16)

Studentët e një prej universiteteve më të njohur në botë, vendosën të zhvishen për të [...]

Vritet në Kanada djali 15-vjeçar i aktorit shqiptar (FOTO)

Vritet në Kanada djali 15-vjeçar i aktorit shqiptar (FOTO)

Djali i aktorit shqiptar Shkëlqim Daja është ndarë nga jeta të premten në një ngjarje [...]

Vuçiq, cak atentati? Gjendet arsenal armësh afër shtëpisë së kryeministrit serb

Vuçiq, cak atentati? Gjendet arsenal armësh afër shtëpisë së kryeministrit serb

​Në afërsi të shtëpisë së familjes së kryeministrit serb Aleksandar Vuçiq, në Jajincima, është gjetur [...]

Nga “ngrirja” e Listës Serbe, pasoja për të gjithë

Nga “ngrirja” e Listës Serbe, pasoja për të gjithë

Që nga miratimi i Ligjit për Trepçën nga Kuvendi i Kosovës, përfaqësuesit Listës Serbe, e [...]

Provokon shokun me të dashurën, shokohet kur shikon përfundimin (Video)

Provokon shokun me të dashurën, shokohet kur shikon përfundimin (Video)

E keni menduar ndonjëherë se si do të reagonit nëse do të gjenit të dashurën [...]

Kosovë: Janë arrestuar tre vetë dhe konfiskuar 83 kg. marihuanë

Kosovë: Janë arrestuar tre vetë dhe konfiskuar 83 kg. marihuanë

Policia e Kosovës ka njoftuar se pas një operacioni të zhvilluar në komunën e Deçanit, [...]

Këngëtarja serbe publikon pamjet ku ka bërë seks me politikanë (Foto/Video)

Këngëtarja serbe publikon pamjet ku ka bërë seks me politikanë (Foto/Video)

Këngëtarja serbe, Natasha Shavia, ka deklaruar se ka video porno me të gjithë meshkujt që [...]

Kryesia e NISMA’s: Limaj po persekutohet

Kryesia e NISMA’s: Limaj po persekutohet

Pas aktakuzës së djeshme të Gjykatës Speciale, ndaj Fatmir Limajt, ka reaguar partia Nisma, dega [...]

Deklarata për liberalizim, përpjekje t’i iket dështimit për demarkacionin

Deklarata për liberalizim, përpjekje t’i iket dështimit për demarkacionin

Dështimi i Kuvendit të Kosovës për miratimin e një deklarate politike, e cila do t’i [...]

Masakra në Mosul, ISIS ekzekuton 232 persona (Video)

Masakra në Mosul, ISIS ekzekuton 232 persona (Video)

ISIS ka ekzekutuar të paktën 232 persona në qytetin irakian të Mosulit e po përdor [...]

Rey Manaj përkrah Donnarummas mes talentëve të Serisë A

Rey Manaj përkrah Donnarummas mes talentëve të Serisë A

Askush nuk ka dyshime se Rey Manaj është një prej talentëve më premtues të Serisë [...]

Clinton beson se hetimi i ri nuk do të ndryshoj asgjë

Clinton beson se hetimi i ri nuk do të ndryshoj asgjë

Kandidatja demokrate për presidente të Shteteve të Bashkuara, Hillary Clinton, thotë se është e sigurt [...]

Dovizioso “pole” në provat zyrtare në Sepang

Dovizioso “pole” në provat zyrtare në Sepang

Andrea Dovizioso me “Ducati” arriti “pole position” ne provat zyrtare ne Çmimin e Madh te [...]

Ulet borxhi publik në BE- në Kosovë vazhdon të rritet

Ulet borxhi publik në BE- në Kosovë vazhdon të rritet

Të dhënat e fundit të Eurostatit tregojnë se në periudhën prill-qershor ra borxhi publik i [...]

Rritet numri i personave që kanë probleme me shëndetin mendor

Rritet numri i personave që kanë probleme me shëndetin mendor

Sëmundjet me çrregullime mendore në Kosovë, sipas statistikave aktuale, renditen me rreth 35 për qind [...]

Nesër, akrepat e orës 60 minuta prapa

Nesër, akrepat e orës 60 minuta prapa

Si çdo vit, edhe sivjet, më datën 30 tetor do të përfundojë ora verore, akrepat [...]

Nigeri, OKB-ja liron 876 fëmijë të dyshuar si terroristë

Nigeri, OKB-ja liron 876 fëmijë të dyshuar si terroristë

OKB-ja thotë se ka negociuar lirimin e 876 fëmijëve në Nigeri, të cilët ishin duke [...]

Moti, sot dhe nesër

Moti, sot dhe nesër

Mbi vendin tonë sot dhe nesër do të mbajë mot i ftohët. Temperaturat minimale do [...]

Mbahet manifestimi kulturor “Dita e Plisit”

Mbahet manifestimi kulturor “Dita e Plisit”

Sot mbahet manifestimi kulturor nga trashëgimia “Dita e Plisit” Junik 2016. Manifestimi mbahet në Kullën e [...]

Aksident tragjik në Itali, shembet mbikalimi në autostradë (Video)

Aksident tragjik në Itali, shembet mbikalimi në autostradë (Video)

Një aksident i rëndë me një të vdekur dhe 5 të plagosur ka ndodhur në [...]

22 mijë familje të Mitrovicës, refugjatë në qytetin e tyre

22 mijë familje të Mitrovicës, refugjatë në qytetin e tyre

Që nga përfundimi i luftës, numri i shqiptarëve që janë shpërngulur nga veriu i Mitrovicës [...]

PDK-së i rrezikohet Drenica

PDK-së i rrezikohet Drenica

Partia Demokratike e Kosovës rrezikon ta humbë në zgjedhjet e ardhshme lokale dhe parlamentare bastionin [...]

Westbrook shpërthen, 51 pikë me triple-double në fitoren ndaj Phoenix (Video)

Westbrook shpërthen, 51 pikë me triple-double në fitoren ndaj Phoenix (Video)

Russell Westbrook ka shfaqur një paraqitje spektakolare për ekipin e tij ndaj Phoenix Suns. Oklahoma City [...]

Pse nuk po luan Mkhitaryan, flet Mourinho

Pse nuk po luan Mkhitaryan, flet Mourinho

Henrikh Mkhitaryan ka luajtur në vetëm katër ndeshje me fanellën e Manchester United. Reprezentuesi armen u [...]

Alaves – Real Madrid, formacionet (Foto)

Alaves – Real Madrid, formacionet (Foto)

Alaves dhe Real Madrid do të përballen sot nga ora 16:15, në kuadër të xhiros [...]

A po na vjen edhe një martesë në estradë? Ja kur do të martohet Leonora Jakupi

A po na vjen edhe një martesë në estradë? Ja kur do të martohet Leonora Jakupi

Leonora Jakupi ka pranuar se ka një romancë dashurie në emisionin Top Show në Top [...]

XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari