Probleme me lëndime, United i gatshëm të bëjë ofertë të ‘çmendur’ për yllin francez

Probleme me lëndime, United i gatshëm të bëjë ofertë të ‘çmendur’ për yllin francez

Skuadra angleze, Manchester United po kalon nëpër një moment të keq këtë edicion. ‘Djajtë e Kuq’, [...]

Messi: Barcelona ndryshoi pas largimit të Guardiolës

Messi: Barcelona ndryshoi pas largimit të Guardiolës

Leo Messi ka thënë se Barcelona ka ndryshuar që nga largimi i Pep Guardiolës nga [...]

Premierliga shpërblen Shkodran Mustafin (Foto)

Premierliga shpërblen Shkodran Mustafin (Foto)

Goal.com ka publikuar formacionin më të mirë të javës në Premierligë Mbrojtësi shqiptar i Arsenalit, Shkodran [...]

Guardiola: Ky lojtar do ta ndalë Messin (Foto)

Guardiola: Ky lojtar do ta ndalë Messin (Foto)

Pep Guardiola mendon se portieri Willy Caballero mund ta ndalë Leo Messin së shënuari gola [...]

Më kë e tradhtoj Blero – Afronen? (Foto)

Më kë e tradhtoj Blero – Afronen? (Foto)

Blero sapo ka publikuar këngën me titull "Rren", që është cover i këngës me të [...]

Afrona i hipën k…(Foto)

Afrona i hipën k…(Foto)

Nuk ka ditë që nuk poston diçka në Snapchat. Këtë herë Afrona i ka hipur kalit. Duket [...]

Kështu dukej Fatmir Spahiu ‘Bufi’ në vitin 1992 (Foto)

Kështu dukej Fatmir Spahiu ‘Bufi’ në vitin 1992 (Foto)

Aktori i dashur i komedisë, Fatmir Spahiu, ka kujtuar fëmijërinë e tij me anë të [...]

Policja që e la uniformën blu e u bë një vajzë superseksi (Foto)

Policja që e la uniformën blu e u bë një vajzë superseksi (Foto)

Dikur daljet e saj në ekranet televizive ishin të shpeshta, pasi kishte pozitën e zëdhënëses [...]

Turqia arreston kryeredaktorin e gazetës opozitare Cumhuriyet

Turqia arreston kryeredaktorin e gazetës opozitare Cumhuriyet

Autoritetet turke kanë arrestuar kryeredaktorin e gazetës opozitare laike, Cumhuriyet. Gazeta ka konfirmuar në ueb-faqen e [...]

Elvana Gjata me foto +18, do të keni ditë të nxehtë (Foto)

Elvana Gjata me foto +18, do të keni ditë të nxehtë (Foto)

Këngëtarja e njohur nga Shqiperia, Elvana Gjata shquhet per format e saj seksi. Gjata është treguar [...]

Ky është parashikimi i motit për këtë javë

Ky është parashikimi i motit për këtë javë

Instituti Hidrometeorologjik njoftoi se masa të ftohta të ajrit të cilat janë prezent mbi vendin [...]

Kush është femra që po pret “fëmijë” nga Shpat Kasapi (Video)

Kush është femra që po pret “fëmijë” nga Shpat Kasapi (Video)

Në emisionin “Kojshia Show” mysafir këtë javë ishte Shpat Kasapi Gjatë emisionit hyn një femër dhe [...]

Veseli: Jam krenar me luftëtarët e UÇK-së

Veseli: Jam krenar me luftëtarët e UÇK-së

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, në një intervistë dhënë për gazetën “Epoka e [...]

Afro 28 mijë azilkërkues nga Kosova janë kthyer brenda dy vjetëve

Afro 28 mijë azilkërkues nga Kosova janë kthyer brenda dy vjetëve

Dhjetë mijë azilkërkues nga Kosova janë kthyer gjatë këtij viti nga shtetet perëndimore. Të kthyerit janë [...]

Rritja e buxhetit nga huamarrja

Rritja e buxhetit nga huamarrja

Projektbuxheti i vitit 2017 prej dy miliardë eurosh apo për afro 320 milionë euro më [...]

Brenda javës pritet emërimi i ministrit dhe zëvendësministrit të Integrimeve Evropiane

Brenda javës pritet emërimi i ministrit dhe zëvendësministrit të Integrimeve Evropiane

Koalicioni qeverisës në vend të riformatimit të thellë që e kishte premtuar kryeministri Isa Mustafa [...]

Protestohet kundër dënimit të pjesëtarëve të UÇK-së

Protestohet kundër dënimit të pjesëtarëve të UÇK-së

Organizatat e dala nga lufta e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, dega në Drenas, do të [...]

Historia e zgjedhjeve presidenciale në SHBA – nuk mund ta besoni se me çfarë çudirash janë karakterizuar ato!

Historia e zgjedhjeve presidenciale në SHBA – nuk mund ta besoni se me çfarë çudirash janë karakterizuar ato!

Historia e zgjedhjeve presidenciale në SHBA – nuk mund ta besoni se me çfarë çudirash [...]

Shokuese: shet virgjërinë që t’ua blejë prindërve shtëpinë

Shokuese: shet virgjërinë që t’ua blejë prindërve shtëpinë

Catherine Stone nga Seatless, ka vendosur që t ashes trupin e saj që t’ua plotëssojë [...]

Partizani-Skënderbeu, dhuna nuk doli nga stadiumi, tifozët ikin qetësisht (FOTO)

Partizani-Skënderbeu, dhuna nuk doli nga stadiumi, tifozët ikin qetësisht (FOTO)

Qindra forca policie, përfshirë repartin FNSH kanë ndërhyrë për të qetësuar tifozerinë brenda në stadium [...]

Vret nusen adoleshente sepse nuk ishte e virgjër (Foto)

Vret nusen adoleshente sepse nuk ishte e virgjër (Foto)

7 Prill 2016, 22:30 Një burrë i sapomartuar po akuzohet se e ka ngufatur për vdekje [...]

Video/ ‘Tërbohet’ modelja, heq rrobat në emisionin Live (VIDEO)

Video/ ‘Tërbohet’ modelja, heq rrobat në emisionin Live (VIDEO)

Një modele nga Kili ishte ftuar në një emision i cili transmetohej për të reklamuar [...]

Rrëfim ekskluziv i Imer Imerit: Ja cili komandant ma vrau vëllaun (Video)

Rrëfim ekskluziv i Imer Imerit: Ja cili komandant ma vrau vëllaun (Video)

“Shënjestra LDK”. Dokumentari flet për vrasjen e zyrtarëve të LDK’së gjatë dhe pasluftës. Në këtë dokumentar, [...]

Rrëfimi rrënqethës i Doruntinës, Berianës dhe Shpëtimit për vrasjen e prindërve (VIDEO)

Rrëfimi rrënqethës i Doruntinës, Berianës dhe Shpëtimit për vrasjen e prindërve (VIDEO)

Sonte është shfaqur emisioni Zona Express, ku është shfaqur dokumentari “Shënjestra LDK”. Dokumentari flet për [...]

Kush i kreu vrasjet e zyrtarëve të LDK’së? (vIDEO)

Kush i kreu vrasjet e zyrtarëve të LDK’së? (vIDEO)

Sonte është shfaqur emisioni Zona Express, ku është shfaqur dokumentari “Shënjestra LDK”. Dokumentari flet për [...]

Greqia kërcënon me bllokimin e anëtarësimit të Shqipërisë në BE

Greqia kërcënon me bllokimin e anëtarësimit të Shqipërisë në BE

Ministria e Jashtme e Greqisë e ka cilësuar si situatë të papranueshme prishjen e disa [...]

Rama si Erdogani u shpall luftë gazetarëve të Kosovës dhe komentuesve të rrjeteve sociale (Video)

Rama si Erdogani u shpall luftë gazetarëve të Kosovës dhe komentuesve të rrjeteve sociale (Video)

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, e ka vazhduar polemikën e nisur në Prishtinë, ku u [...]

New York Times sërish prezanton Kosovën si destinacion për t’u vizituar (Foto)

New York Times sërish prezanton Kosovën si destinacion për t’u vizituar (Foto)

Pikërisht një javë pasi që publikoi fotografinë e parë nga Kosova, e përditshmja më e [...]

Ekskluzive: Aktakuza Voluminoze Ndaj Grupit të Azem Sylës

Ekskluzive: Aktakuza Voluminoze Ndaj Grupit të Azem Sylës

Prokurorit Italian Danillo Ceccarelli i janë dashur 264 faqe aktakuzë për të argumentuar se grupi  [...]

Ky ishte mesazhi i fundit i vajzës nga Gjilani, para se të vetëvritej (Foto)

M.K është vajza nga Gjilani, e cila ndërroi jetë sot pasi u hodh nga katet [...]

Parashikimi i motit për pesë ditë

Parashikimi i motit për pesë ditë

Masat e ftohta të ajrit të cilat janë prezent mbi vendin tonë do të vazhdojn [...]

Nuk ka klimë për zgjedhje, partitë bëjnë lojë politike

Nuk ka klimë për zgjedhje, partitë bëjnë lojë politike

Nuk ka klimë të përshtatshme politike për organizimin e zgjedhjeve të parakohshme në Kosovë, thonë [...]

Kimioterapia po vret pacientët!

Kimioterapia po vret pacientët!

Pacientët duhet të paralajmërohen për rreziqet që vijnë pas nënshtrimit të kimioterapisë, pasi kërkimet e [...]

“Lejla” pushton “The Top List”

“Lejla” pushton “The Top List”

E publikuar ditën e hënë, “Lejla” është shndërruar menjëherë në këngën më të preferuar të [...]

Nikoliq: Situata me armatimin e gjetur është serioze

Nikoliq: Situata me armatimin e gjetur është serioze

Presidenti i Serbisë, Tomisllav Nikolliq, me rastin e zbulimit të armatimit në afërsi të shtëpisë [...]

Ish-pornostarja gjen dashurinë tek 70-vjeçari milioner

Ish-pornostarja gjen dashurinë tek 70-vjeçari milioner

Një ish-pornostare tajlandeze ka deklaruar se ka gjetur dashurinë e jetës së saj, e për [...]

Basha: Rama dha 220 milionë dollarë për 11 miqtë e tij

Basha: Rama dha 220 milionë dollarë për 11 miqtë e tij

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha u takua me fermerë në fshatin Kurdari të Klosit. [...]

Bonaventura i jep fitoren Milanit ndaj Pescarës

Bonaventura i jep fitoren Milanit ndaj Pescarës

Milan nuk fal në shtëpi. Kuqezinjtë arritën fitoren e pestë në 6 ndeshje shtëpiake pasi [...]

Scout: Udhëheqësi i njësisë përgjegjëse për vëllezërit Bytyqi – funksionar i partisë drejtuese në Serbi

Scout: Udhëheqësi i njësisë përgjegjëse për vëllezërit Bytyqi – funksionar i partisë drejtuese në Serbi

Shkruan: Senka Vlatkoviq Odaviq, Insajder Ambasadori amerikan, Kyle Scout, ka deklaruar se SHBA-ja nuk po i [...]

Eibar fiton me përmbysje rezultati ndaj Villarreal

Eibar fiton me përmbysje rezultati ndaj Villarreal

Vijareali nuk arriti të mbajë dot hapin e kryesueseve duke u mundur në 10 minutat [...]

Një vajzë hidhet nga katet e larta të një ndërtese në Prishtinë

Një vajzë hidhet nga katet e larta të një ndërtese në Prishtinë

Një vajzë e moshës madhore dyshohet të jetë hedhur nga katet e larta të një [...]

Vucic: Nuk e di ende nëse dikush tentoi ta vriste

Vucic: Nuk e di ende nëse dikush tentoi ta vriste

Kryeministri serb Aleksandar Vuçiq, ka deklaruar se nuk di asgjë për municionin e gjetur pranë [...]

Kylie Jenner si Christina Aguilera (Foto)

Kylie Jenner si Christina Aguilera (Foto)

Kylie Jenner u kthye në vitin 2002 për festën e Hallouinit të këtij viti. Të shtunën [...]

Shkencëtartët krijojnë Viagra sprej për gojë. Efekti, për disa sekonda!

Shkencëtartët krijojnë Viagra sprej për gojë. Efekti, për disa sekonda!

Shkencetaret pretendojne se munden me revolucionarizue jeten seksuale te njerezve me nji zbulim te tyne [...]

XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari