Alanis Morissette, foto nudo nën ujë (Foto)

Alanis Morissette, foto nudo nën ujë (Foto)

Alanis Morissette nuk është nga ato femra që shokojnë ndjekësit e saj në Instagram, por [...]

Sulmesit e Stambollit, nga Rusia, Uzbekistani dhe Kirgizia

Sulmesit e Stambollit, nga Rusia, Uzbekistani dhe Kirgizia

Një zyrtar turk ka thënë se sulmuesit vetvrasës në aeroportin e Stambollit kanë qenë nga [...]

Kroacia nuk lejon hapjen e kapitullit 23 në negociatat e Serbisë me BE-në

Kroacia nuk lejon hapjen e kapitullit 23 në negociatat e Serbisë me BE-në

Bashkimi Evropian ka hapur të enjten kapituj të rinj të negociatave të anëtarësimit me Turqinë [...]

DASH: Mediat sociale, platformë rekrutimi për trafikim

DASH: Mediat sociale, platformë rekrutimi për trafikim

Qeveria e Kosovës nuk i plotëson në tërësi standardet minimale për eliminimin e trafikimit, vlerëson [...]

Kosova shton masat e sigurisë, përfshirë edhe Aeroportin e Prishtinës

Kosova shton masat e sigurisë, përfshirë edhe Aeroportin e Prishtinës

Pas sulmeve terroriste me bomba dhe të shtëna armësh në Aeroportin “Ataturk” të Stambollit, që [...]

Andy Murray

Andy Murray

[...]

Thaçi pret në takim shefin e ri të EULEX-it, Bernd Thran

Thaçi pret në takim shefin e ri të EULEX-it, Bernd Thran

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka pritur në një takim pune, ushtruesin e ri të [...]

Ballkani perëndimor pas BREXIT: Fitore e Rusisë, humbje e Evropës

Ballkani perëndimor pas BREXIT: Fitore e Rusisë, humbje e Evropës

Bashkimi Evropian ka qenë në krizë për vite të tëra, por votimi i BREXIT të [...]

Qeveria në defensivë ndaj Serbisë

Autoritetet e Serbisë po qeverisin brenda territorit të Kosovës si në shtetin e tyre, ndërsa [...]

Sot publikohen rezultatet e Maturës

Sot publikohen rezultatet e Maturës

Komisioni shtetëror i Maturës sot do të publikojë rezultatet e provimit të maturës shtetërore. Në një [...]

Delawie: Dhuna politike pamundësoi pjesëmarrjen e Kosovës në institucionet ndërkombëtare

Delawie: Dhuna politike pamundësoi pjesëmarrjen e Kosovës në institucionet ndërkombëtare

Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Greg Delawie, i tha Radios Evropa e Lirë se dhuna [...]

I propozuari për drejtor të BKS-së me kualifikim joadekuat (Dokument)

I propozuari për drejtor të BKS-së me kualifikim joadekuat (Dokument)

Asambleja e Përgjithshme e Byrosë Kosovare të Sigurimit BKS, dje kishte vendosur që t’i propozojë [...]

Serbia provokon kosovën

Serbia provokon kosovën

Nga Hysni Gashi Pas spastrimit etnik ne Veri të Kosovës ne Mitrovicës vjen provokimi i radhës,ngritët [...]

12 celularët më të mirë për momentin (Foto)

12 celularët më të mirë për momentin (Foto)

Viti 2016 pritet të sjellë celularë të tjerë konkurrues, por, për momentin, këta janë ata [...]

Nëse keni akne në këtë pjesë të trupit, ju keni një problem shëndetsorë

Nëse keni akne në këtë pjesë të trupit, ju keni një problem shëndetsorë

Nëse keni akne në këtë pjesë të trupit, ju keni një problem shëndetsorë Aknet, varësisht se [...]

Bale: Uellsi i suksesshëm sepse luan pa presion

Bale: Uellsi i suksesshëm sepse luan pa presion

Gareth Bale është njeriu i momentit të Uellsi dhe logjikshëm dhe lojtari më i kërkuar [...]

Reagon Haradinaj: Nuk jam mbështetës i Car Llazarit, po kërkoj lapidarë për shqiptarët

Reagon Haradinaj: Nuk jam mbështetës i Car Llazarit, po kërkoj lapidarë për shqiptarët

Kreu i AAK’së, Ramush Haradinaj i ka sqaruar Aleksander Vulinit se nuk e mbështet Car [...]

VV acaron marrëdhëniet Prishtinë-Podgoricë, malazezët nisin notë proteste në Kosovë

VV acaron marrëdhëniet Prishtinë-Podgoricë, malazezët nisin notë proteste në Kosovë

Ministria malazeze e Punëve të Jashtme dhe Integrimeve Evropiane kanë dërguar një notë proteste në [...]

Një mënyrë për t’u freskuar (Foto)

Një mënyrë për t’u freskuar (Foto)

Edhe pse nuk ndodhet pranë detin apo në ndonjë pishinë, Modelja e “Victoria’s Secret”, Izabel [...]

Marko Gjuriq, përfaqësues i politikës serbe apo ruse në Kosovë

Marko Gjuriq, përfaqësues i politikës serbe apo ruse në Kosovë

Shumë pikëpyetje janë ngritur pas deklaratës që nënshkroi në Moskë shefi i zyrës për Kosovën [...]

Duke pritur vëllain nga “Ataturku”

Duke pritur vëllain nga “Ataturku”

Ballsor Hoxha Mbrëmë vëllai im i ka shpëtuar për disa minuta (për të mos thënë sekonda) [...]

Rritet në 41 numri i viktimave të sulmit në Stamboll

Rritet në 41 numri i viktimave të sulmit në Stamboll

Të shtëna armësh, britma dhe shpërthime kanë tronditur Aeroportin Ataturk të Stambollit, të martën mbrëma. [...]

Seks në mes të rrugës! I filmon nga ballkoni dy të rinjtë (+18)

Seks në mes të rrugës! I filmon nga ballkoni dy të rinjtë (+18)

Kjo verë ka sjellë ngjarje erotike nga më të çuditshmet të cilat kryesisht vijnë nga [...]

Thaçi pret ambasadoren turke, e ngushëllon për viktimat e sulmeve terroriste

Thaçi pret ambasadoren turke, e ngushëllon për viktimat e sulmeve terroriste

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, priti Ambasadoren e Republikës së Turqisë, Kivilcim Kilic, të cilës [...]

Kategoritë sociale “rrezikojnë” rritjen e normave tatimore

Ngarkesa që po i bëhet buxhetit të Republikës së Kosovës nga skemat e shumta sociale [...]

Southgate, mund të jetë trajneri i përkohëshëm i Aglisë

Southgate, mund të jetë trajneri i përkohëshëm i Aglisë

Gareth Southgate mund të emërëhet si trajner i përkohshëm i Anglisë, në pritje që Tre [...]

Kalendar i sulmeve terroriste në Turqi

Kalendar i sulmeve terroriste në Turqi

Sulmi i së martës (28 qershor) është në kuadër të më shumë se dhjetë sulmeve [...]

Daja përzuri nga shtëpia familjen e mikut që e strehoi në kohën e Millosheviqit (Foto)

Daja përzuri nga shtëpia familjen e mikut që e strehoi në kohën e Millosheviqit (Foto)

Azem Syla kishte blerë një shtëpi së bashku me “F” afër Gërmisë. Por, gjithë shumën [...]

Numri i të vrarëve në Aeroportin e Stambollit shkon në rreth 50

Numri i të vrarëve në Aeroportin e Stambollit shkon në rreth 50

Është rritur ndjeshëm numri i të vrarëve nga sulmi në Aeroportin e Stambollit, në natën [...]

MPJ po përcjell me shqetësim zhvillimet në Stamboll, telefoni në dispozicion të qytetarëve të Kosovës

MPJ po përcjell me shqetësim zhvillimet në Stamboll, telefoni në dispozicion të qytetarëve të Kosovës

Ministria e Punëve të Jashtme e Republikës së Kosovës, e ka marrë me shqetësim lajmin [...]

Agnieska Radwanska nudo për inat të babait (Foto, +18)

Agnieska Radwanska nudo për inat të babait (Foto, +18)

Tenistja e famshme Agnieska Radwanska pozoi para 3 vitesh krejtësisht nudo dhe nëna e saj [...]

28 të vrarë, 60 të plagosur nga sulmi në aeroportin e Stambollit (Foto)

28 të vrarë, 60 të plagosur nga sulmi në aeroportin e Stambollit (Foto)

Autoritetet turke kanë dhënë shifrën më të re të të vdekurve dhe të plagosurve nga [...]

Gjilani mirëpret kampin e gjigantit italian, Juventus

Gjilani mirëpret kampin e gjigantit italian, Juventus

Gjiganti italian i futbollit, Juventus, në tetorin e këtij viti do ta organizoj një kamp [...]

Zyrtare, Montella trajneri i ri i Milanit

Zyrtare, Montella trajneri i ri i Milanit

Vincenzo Montella është trajneri i ri i Milanit, dhe Marco Giampaolo udhëheqësi i ri teknik [...]

Edi Rama i shpëton sulmit kamikaz, ulet në Stamboll

Edi Rama i shpëton sulmit kamikaz, ulet në Stamboll

Pak minuta pas sulmeve në aeroportin e Stambollit, u ul edhe avioni i kryeministrit Edi [...]

Haradinaj kërkon memorial për shqiptarët e Betejës së Kosovës

Me rastin e 627 vjetorit të Betejës së Kosovës, kryetari i Aleancës për Ardhmërinë [...]

Adoleshenti kosovar: Si u rekrutova nga IS-i për të luftuar në Siri?

Adoleshenti kosovar: Si u rekrutova nga IS-i për të luftuar në Siri?

Ademi, 19 vjeç, deri para dy vjetësh, nuk ishte larguar asnjëherë nga Kosova. Në vitin [...]

Dhjetë të vdekur nga shpërthimet në Stamboll

Dhjetë të vdekur nga shpërthimet në Stamboll

Ministri i Drejtësisë i Turqisë, Bekir Bozdag, bëri të ditur se dhjetë persona janë vrarë [...]

Sa nxehtë që është në Marok! (Foto)

Sa nxehtë që është në Marok! (Foto)

Bukuroshja britanike Chantelle Connelly i ka mahnitur të gjithë me format e saj në Marok. [...]

Isufi: Turp që nuk kemi një përmendore të heroit Adem Jashari

Isufi: Turp që nuk kemi një përmendore të heroit Adem Jashari

Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ahmet Isufi i ftuar në emisionin “Politikë” , [...]

Policia malazeze largon tabelat e vendosura në kufi nga Vetëvendosja (Foto)

Policia malazeze largon tabelat e vendosura në kufi nga Vetëvendosja (Foto)

Policia malazeze ka hequr flamurin shqiptar dhe një tabele me mbishkrimin "Mirësevini në Republikën e [...]

Radikalizmin në Kosovë: Brenda kazanit islamik të Kosovës

Radikalizmin në Kosovë: Brenda kazanit islamik të Kosovës

Agjencia e lajmeve Radio Evropa e Lirë ka publikuar një shkrim në të cilin e [...]

Kryeprokurori i Shteti kërkon më shumë efikasitet nga prokurorët

Kryeprokurori i Shteti kërkon më shumë efikasitet nga prokurorët

Kryeprokurori i Shtetit, Aleksandër Lumezi, ka mbajtur sot takim me kryeprokurorët e prokurorive Themelore, Prokurorisë [...]

Shaqiri-Messi, e pabesueshme por e vërtetë

Shaqiri-Messi, e pabesueshme por e vërtetë

Shaqiri dhe Messi, para një ndeshje të mëhershme mes Zvicrës dhe Argjentinës Shaqiri dhe Messi, [...]

XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari