Juve-Chesea, bisedime për Cuadrado-Oscar

Juve-Chesea, bisedime për Cuadrado-Oscar

Juventus pritet të nis bisedimet me skuadrën e Chelseat për Juan Cuadrado. “Zonja e vjetër” [...]

Haradinaj flet për kërkesat e VV’së dhe fundin e opozitës së bashkuar (Video)

Haradinaj flet për kërkesat e VV’së dhe fundin e opozitës së bashkuar (Video)

Lideri i AAK’së Ramush Haradinaj ka treguar arsyet që rezultuan me prishjen e asaj që [...]

Rita Ora: “Becky”? Ja e vërteta

Rita Ora: “Becky”? Ja e vërteta

Rita Ora ka thyer heshtjen lidhur me thashethemet se ajo është “Becky me flokët e [...]

Cili është më i mirë në krevat: majtaku apo djathtaku?

Cili është më i mirë në krevat: majtaku apo djathtaku?

Me siguri keni pyetur ndonjëherë a ekziston lidhja midis majtakëve, djathtakëve dhe seksit? Mësoni në vazhdim [...]

EKSKLUZIVE || “Luftë” për 2-shin e PDK-së. Ja si u përplasën Kuçi me Hoxhajn për këtë pozitë!

EKSKLUZIVE || “Luftë” për 2-shin e PDK-së. Ja si u përplasën Kuçi me Hoxhajn për këtë pozitë!

Pas largimit të Hashim Thaçit nga Partia Demokratike e Kosovës ka filluar një luftë e [...]

Për të arritur orgazmën njëkohësisht me partnerin provoni këto metoda (Foto)

Për të arritur orgazmën njëkohësisht me partnerin provoni këto metoda (Foto)

Orgazma është njëra prej fuqive çliruese në organizmin e njeriut, ju ndihmon të keni një [...]

Të presësh kërkim-falje nga vrasësi

Të presësh kërkim-falje nga vrasësi

Nga Ballsor Hoxha Çka do të thonë fitoret e po të njëjtëve liderë të masakrave më [...]

Rrëfimi i plotë i Sejdi Thaçit: Ja pse u largova nga Kosova dhe çfarë bëra në Serbi (Video)

Rrëfimi i plotë i Sejdi Thaçit: Ja pse u largova nga Kosova dhe çfarë bëra në Serbi (Video)

Më 6 janar 1999, në Pejë, kishte ndodhur vrasja e disa të rinjve serbë në [...]

AAK-ja, për aksionin e arrestimit të Azem Sylës: Jemi të habitur se si nuk ka nodhur më parë!

AAK-ja, për aksionin e arrestimit të Azem Sylës: Jemi të habitur se si nuk ka nodhur më parë!

Anëtar i Kryesisë së AAK-së, Muharrem Nitja ka thënë se AAK-ja nuk është befasuar aspak [...]

Obeziteti shqetëson Kinën

Obeziteti shqetëson Kinën

Obeziteti po kthehet në fenomen shqetësues në Kinë, sidomos mes të rinjve. Studiuesit zbuluan se ne [...]

Apple pëson rënie në bursë

Apple pëson rënie në bursë

Menjëherë pas publikimit të lajmit për rënie në shitje të telefonave iPhone, aksionet e Apple [...]

“Unë jom shqiptar i zi”: Njihuni me të huajin që vdes të jetë shqiptar (VIDEO)

“Unë jom shqiptar i zi”: Njihuni me të huajin që vdes të jetë shqiptar (VIDEO)

Ky djalë me ngjyrë që shikoni në video vdes të jetë shqiptar, madje ka hapur [...]

Në Venezuelë do të punohet vetëm dy ditë në javë

Në Venezuelë do të punohet vetëm dy ditë në javë

Qeveria e Venezuelës ka vendosur që punëtorët e sektorit publik të punojnë vetëm dy ditë [...]

Nikolliq falënderon Indonezinë që s’e njeh Kosovën

Nikolliq falënderon Indonezinë që s’e njeh Kosovën

Presidenti i Serbisë, Tomisllav Nikolliq, i cili po qëndron për vizitë zyrtare në Indonezi, ka [...]

Ledri publikon videoklipin e këngës (Video)

Ledri publikon videoklipin e këngës (Video)

Ledri Vula ishte këngëtari i ditës sot. Kjo sepse të gjitha mediat ishin të fokusuar [...]

Çollaku: “Shumë shpejt” do të merret vendimi për liberalizimin e vizave

Çollaku: “Shumë shpejt” do të merret vendimi për liberalizimin e vizave

Ministri për Integrimin Evropian të Kosovës, Bekim Çollaku, ka thënë se me “përgjegjësi të lartë” [...]

Anton Quni: Xhavit Halitit i duhet ndihmë mjekësore (Video)

Anton Quni: Xhavit Halitit i duhet ndihmë mjekësore (Video)

Xhavit Haliti ka probleme me kujtesën. Kështu ju kundërpërgjigj deputeti nga radhët e LDK, Anton [...]

A mund ta gjeni gabimin për 5 sekonda në këtë fotografi? (Foto)

A mund ta gjeni gabimin për 5 sekonda në këtë fotografi? (Foto)

Shpeshë herë enigmat duken të lehta, por janë disa që kërkojnë më shumë se 5 [...]

Almir Daci i vrarë në Siri, në Shqipëri gjykohet ende për terrorizëm

Almir Daci i vrarë në Siri, në Shqipëri gjykohet ende për terrorizëm

Për vdekjen e Almir Dacit, ish-imamit të xhamisë së Leshnicës në Pogradec, ende nuk ka [...]

Skandali i Mitsubishi, përgjysmohen shitjet në Japoni

Skandali i Mitsubishi, përgjysmohen shitjet në Japoni

Prodhuesi japonez i makinave “Mitsubishi Motors” tha se kërkesat e brendshme për automjetet e saj [...]

“Të lutem ha, nuk mund të jetoj pa ty” i thotë Brad Pitt Angelinës (Foto)

“Të lutem ha, nuk mund të jetoj pa ty” i thotë Brad Pitt Angelinës (Foto)

Në media tashmë është bërë temë kyçe gjendja e aktores Angelina Jolie, ndërsa bashkëshorti i [...]

Kallashi edhe brekët i ka me kallash (foto)

Kallashi edhe brekët i ka me kallash (foto)

Një foto e cila po qarkullon në rrejte sociale me të brendshme ku shihet qartë [...]

Një këshillë e policisë së Kosovës, qysh parkohet vetura (FOTO)

Një këshillë e policisë së Kosovës, qysh parkohet vetura (FOTO)

  [...]

Njihuni me “Kim Kardashian meksikane” (Foto) +18

Njihuni me “Kim Kardashian meksikane” (Foto) +18

Modelja meksikano-amerikane, Joselyn Cano, e njohur ndryshe si “Kim Kardashian meksikane”, për shkak të linjave [...]

Enver Hoxhaj: Veseli i gatshëm ta udhëheq jo vetëm PDK-në por edhe Kosovën

Partia Demokratike e Kosovës, gjatë ditës së mërkurë mbajti takime me degët e saj në Gjilan, [...]

Peshku i hekurit që shpëton shumë jetë njerëzish, ja pse (Foto/Video)

Peshku i hekurit që shpëton shumë jetë njerëzish, ja pse (Foto/Video)

Peshku i hekurit i shpikur nga kanadezi Christopher Charles, së shpejti mundë të bëjë që [...]

Grabitja e 180 mijë dollarëve. Policia: Autorët, as të armatosur e as të maskuar

Grabitja e 180 mijë dollarëve. Policia: Autorët, as të armatosur e as të maskuar

Grabitja e 180 mijë dollarëve. Policia: Autorët, as të armatosur e as të maskuar Autorët e [...]

Bruno lançon “Ajo”

Bruno lançon “Ajo”

Bruno ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Ajo”. Artisti, i cili [...]

Mustafa: Evropa është shtëpia e qytetarëve të Kosovës

Mustafa: Evropa është shtëpia e qytetarëve të Kosovës

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, ka takuar sot në Bruksel presidentin e Komisionit Evropian, Jean-Claude [...]

Dua tregon si do të duket klipi i ri (Foto)

Dua tregon si do të duket klipi i ri (Foto)

Dua Lipa ka arritur të mrekullojë botën me zërin dhe stilin e saj, ndaj edhe [...]

Shpërblimet për Europianin, FSHF ofron miliona euro… edhe për kampion i Europës

Shpërblimet për Europianin, FSHF ofron miliona euro… edhe për kampion i Europës

Federata Shqiptare e Futbollit ka vënë në dispozicion 11 milionë euro shpërblim për përfaqësuesen tonë, [...]

Volvo i provon veturat pa shofer në Londër

Volvo i provon veturat pa shofer në Londër

Volvo asht tue e fillue nji projekt për me lëshue në tregun e Anglisë, vetura [...]

“Tregtia kriminale” me tokën e shtetit

“Tregtia kriminale” me tokën e shtetit

Tokat që janë tregtuar nga “grupi i Azem Sylës”, para luftës së dytë botërore kanë [...]

Simeone pohon: Një ditë do të drejtoj Interin

Simeone pohon: Një ditë do të drejtoj Interin

Diego Pablo Simeone nuk e fsheh ambicien e tij për të qenë trajner i Interit [...]

Guardiola uron Atleticon, por me ironi: Festoni për 113-vjetorin, sepse në mbrëmje…

Guardiola uron Atleticon, por me ironi: Festoni për 113-vjetorin, sepse në mbrëmje…

Një provokim përpara sfidës së mbrëmjes të vlefshme për gjysmëfinalet e Championsit. Një gjë e [...]

Rasti i Sejdi Thaqit, i kthyer pas 17 vitesh, ende i paqartë

Rasti i Sejdi Thaqit, i kthyer pas 17 vitesh, ende i paqartë

Sejdi Thaqi, rreth 80 vjeç, nga Komuna e Klinës, është kthyer nga Serbia në Kosovë [...]

Thaçi: Serbia ka kryer gjenocid në Kosovë

Thaçi: Serbia ka kryer gjenocid në Kosovë

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se Serbia ka kryer gjenocid në Kosovë. Përmes një [...]

Kadri Veseli për rastin e Azem Sylës: Prokuroria dhe gjyqësia ta bëjnë punën e tyre (Video)

Kadri Veseli për rastin e Azem Sylës: Prokuroria dhe gjyqësia ta bëjnë punën e tyre (Video)

Kadri Veseli kryetari i Kuvendit të Kosovës ka komentuar aksionin e EULEX-it dhe Policisë ku [...]

Abrashi: Nuk do të ketë asnjë ditë shkurtim të pushimit të lehonisë

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi premton se nuk do të ketë shkurtim [...]

Jemma Lucy

Jemma Lucy

[...]

Presidenti që vjen nga kultura e lirisë

Presidenti që vjen nga kultura e lirisë

Hashim Thaçi, tashmë president, me një integritet të lart si lider, udhëhiqet nga ëndrra përtej [...]

Ky Parlament nuk ekziston!

Ky Parlament nuk ekziston!

Burim Ramadani Së pari, kjo përbërje parlamentare është intelektualisht dhe përmbajtjesisht më e varfra në historinë [...]

Nuland optimiste se reformat në Ukrainë janë në rrugën e duhur

Nuland optimiste se reformat në Ukrainë janë në rrugën e duhur

Ndihmëssekretarja amerikane e Shtetit, Victoria Nuland, gjatë vizitës së sotme në Kiev, 27 prill 2016 Ndihmëssekretarja [...]

Në Tajlandë me Jemma Lucy (Foto) +18

Në Tajlandë me Jemma Lucy (Foto) +18

Ajo u bë e famshme në një spektakël britanik jo vetëm për tatuazhet trupore, por [...]

XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari