Mustafa e Haradinaj u takuan në aeroportin e Frankfurtit (Video)

Mustafa e Haradinaj u takuan në aeroportin e Frankfurtit (Video)

Isa Mustafa në Bruksel e Ramush Haradinaj në Suedi. Këto ishin destinacionet e kryeministrit të [...]

Anita Muçaj dhe falja e tradhëtisë (Video)

Anita Muçaj dhe falja e tradhëtisë (Video)

Prezantuesja Anita Haradinaj iu përgjigj sonte pyetjeve të rubrikës 60 sekonda në emisionin Prive. Ajo tregoi [...]

AAK’së në Prizren iu bashkuan 60 anëtarë të rinj

AAK’së në Prizren iu bashkuan 60 anëtarë të rinj

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj me bashkëpunëtorë, si dhe kryetari i [...]

Ledri flet për lidhjen e tij me Rita Orën

Ledri flet për lidhjen e tij me Rita Orën

Ai shpeshherë është parë nën shoqërinë e Rita Orës dhe motrës së saj, Elenës. Mediat raportuan [...]

Milaim Zeka tregon arsyen se pse u publikua foto e tij mes këmbëve të gruas se tij (VIDEO)

Milaim Zeka tregon arsyen se pse u publikua foto e tij mes këmbëve të gruas se tij (VIDEO)

Në rubrikën “Pa Marre” të emisionit “EliteZone” me Elita Rudin, gazetari Milaim Zeka tregon arsyen [...]

E tradhtova burrin me kolegun e punës….(Rrëfime 16+)

E tradhtova burrin me kolegun e punës….(Rrëfime 16+)

Me burrin njihem prej 8 vjetësh, ndërsa 7 vjet kemi që jemi martuar, por ende [...]

Ligji antimafia, nisma pas dështimit me ligjin e konfiskimit të pasurive

Ligji antimafia, nisma pas dështimit me ligjin e konfiskimit të pasurive

Rezultatet e dobëta në luftën kundër krimit dhe konfiskimit të pasurisë së fituar në mënyrë [...]

‘Dajak’ kundrejt pagesës

‘Dajak’ kundrejt pagesës

Për të ngritur një biznes të suksesshëm vullneti dhe mundësia financiare janë dy elementë, por [...]

Pornografia online, pesë vajzat në hetim në gjendje të lirë

Pornografia online, pesë vajzat në hetim në gjendje të lirë

Policia dhe prokuroria e Tiranës, kanë thelluar hetimet, ndaj fenomenit të pornografise on line, i [...]

Matrapazllëqet e kriminelëve të shtetit po e degradojnë Kosovën

Matrapazllëqet e kriminelëve të shtetit po e degradojnë Kosovën

Analisti Ali Hertica, në një prononcim për gazetën “Kosova Sot”, konsideron se tash, me këto [...]

Kinezët i ofrojnë pagë marramendëse Cavanit

Kinezët i ofrojnë pagë marramendëse Cavanit

Edison Cavani ka marrë një ofertë marramendëse nga një skuadër e Superligës kineze Sulmuesi uruguaian, Edinson [...]

Chelsea e shet Courtoisin

Chelsea e shet Courtoisin

Antonio Conte, trajneri i ri i Chelseas, u ka dhënë dritën e gjelbër drejtuesve të [...]

Adelina Berisha në foto pa të brendshme (Foto)

Adelina Berisha në foto pa të brendshme (Foto)

Adelina Berisha po e tepron shpesh me dukjen e saj. Këngëtarja tash është shfaqur me fustan [...]

Juve i ofron pagë të majme Pogbas

Juve i ofron pagë të majme Pogbas

Drejtuesit e Juventusit po synojnë t’ia vazhdojnë kontratën yllit francez, Paul Pogbas Beppe Marotta, drejtori i [...]

Ky është vendimi për Azem Sylën

Ky është vendimi për Azem Sylën

Gjykata Themelore ka njoftuar se gjyqtari i EULEX-it ka marr vendim një muaj paraburgim për [...]

Kosova të merrë pjesë në Eurovizion

Kosova të merrë pjesë në Eurovizion

Pas reagimit të djeshëm të Ministrit të Integrimeve Evropiane, Bekim Çollaku, ndaj Organizatës së Eurovizionit, [...]

Shqiptari i 1 milion ndjekësve në Instagram: Femrat duan vetë të zhvishen për mua (Foto)

Shqiptari i 1 milion ndjekësve në Instagram: Femrat duan vetë të zhvishen për mua (Foto)

Fatmir Sufa është një këngëtar i ri që ka hyrë në tregun muzikor shqiptar me [...]

Bisedat telefonike të grupit të Azem Sylës flasin për korruptimin e Dino Asanajt (Foto)

Bisedat telefonike të grupit të Azem Sylës flasin për korruptimin e Dino Asanajt (Foto)

Azem Syla është përgjuar duke folur dhe duke dhënë urdhra anëtarëve të grupit të tij. [...]

Të prekurit me HIV AIDS tashmë do t’i dalloni nga tatuazhi (Foto)

Të prekurit me HIV AIDS tashmë do t’i dalloni nga tatuazhi (Foto)

Sipas një ligji të kaluar së fundmi në Afrikën e Jugut, të gjithë personat e [...]

Edi Rama ky kryeministër që i frikohet debatit

Edi Rama ky kryeministër që i frikohet debatit

Nga Adnan Pacolli Me një trup dhe gjatësi prej basketbollisti Edi Rama si një burrec i [...]

Për Zajminën “qentë le të lehin”, ajo ecën përpara (Foto)

Për Zajminën “qentë le të lehin”, ajo ecën përpara (Foto)

Kohët e fundit këngëtarja shqiptare Zajmina Vasjari është komentuar mjaft për shkak të padisë të [...]

Platini kërkon presidencën e FIFA-s

Platini kërkon presidencën e FIFA-s

Michel Platini nuk heq dorë nga posti i presidentit të FIFA-s. Në momentin që paraqiti [...]

Pse shqiptarët preferojnë të pasmet e femrave?

Pse shqiptarët preferojnë të pasmet e femrave?

Kur bëhet fjalë për flokët, hulumtimet tregojnë se shumica e meshkujve pëlqejnë biondet, ndërsa kur [...]

Pesë mënyra si të reduktoni dëshirën për ushqim

Pesë mënyra si të reduktoni dëshirën për ushqim

Shpeshherë keni oreks për ushqime, të cilat i keni të ndaluara, gjatë kohës së jeni [...]

Sa janë të dëmshme valët e WIFI-së

Sa janë të dëmshme valët e WIFI-së

Zhvillimi i teknologjisë ka bërë që pajisjet e ndryshme teknologjike të bëhen pjesë e jetës [...]

Bananja e vluar, kundër pagjumësisë

Bananja e vluar, kundër pagjumësisë

Shpeshherë pagjumësia shkaktohet nga faktorë të ndryshëm, si depresioni, stresi, shqetësimi etj. Thuajse çdo natë, para [...]

Ja pse e kemi gatuar gabim orizin në shtëpi

Ja pse e kemi gatuar gabim orizin në shtëpi

Ndoshta do t’ju duket çudi nëse do t’u thoshin se e keni gatuar gabim orizin [...]

Uji që shkatërron gjithçka

Uji që shkatërron gjithçka

Inxhinierët kinezë ndërtuan për herë të parë një makineri në gjendje që të shtyje me [...]

Kristin Cavallari, rikthim i fuqishëm tek bikini

Kristin Cavallari, rikthim i fuqishëm tek bikini

Kristin Cavallari është ende e mjaft në formë edhe pas lindjes së fëmijës së tretë [...]

Historike për Crotonen, ngjitet në Serie A

Historike për Crotonen, ngjitet në Serie A

Mes ekipeve më të mira italiane vitin e ardhshëm do të jetë edhe Crotone, e [...]

Ja shuma e çmendur që përfiton Ranieri nëse Leicester shpallet kampion

Ja shuma e çmendur që përfiton Ranieri nëse Leicester shpallet kampion

Leicesterit i duhen edhe tri pikë për t’u shpallur kampion dhe për të shkruar historinë [...]

Vaksinimi i fëmijëve nga komunitetet RAE, mbetet i pambuluar

Vaksinimi i fëmijëve nga komunitetet RAE, mbetet i pambuluar

Ministri i Shëndetësisë, Imet Rrahmani, ka thënë se Kosova, sidomos në dy dekadat e fundit, [...]

Çollaku: jam i sigurt se këtë vit do të lëvizim pa viza

Çollaku: jam i sigurt se këtë vit do të lëvizim pa viza

Për herë të parë Komisioni Evropian ka pranuar zyrtarisht se Kosova i ka përmbushur kriteret”, [...]

Lippi trajner i ri i Milanit?

Lippi trajner i ri i Milanit?

Marcello Lippi mund të jetë trajneri i ri i Milanit. Skuadra nga është gati të bëhet [...]

Gati projekti i autostradës Gjilan – Prishtinë

Gati projekti i autostradës Gjilan – Prishtinë

Gjatë muajit të ardhshëm Gjilani do ta ketë projektin në detaj të autostradës, i cili [...]

Kallashi dhe Xhesika Ndoj më shumë se “shoqe” puthen në buzë (FOTO)

Kallashi dhe Xhesika Ndoj më shumë se “shoqe” puthen në buzë (FOTO)

Gjatë intervistës në emisionin “Zonë e Lirë” ku të ftuara kanë qenë këngëtarja Xhesika Ndoja [...]

Vendimi për Azem Sylën merret sot

Vendimi për Azem Sylën merret sot

​Ish-deputeti i PDK-së, Azem Syla, është vetëdorëzuar në pikën kufitare ndërmjet Kosovës dhe Shqipërisë në [...]

Çdo mohim i FARK-ut, është edhe mohim i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës

Çdo mohim i FARK-ut, është edhe mohim i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe pjesëmarrësi në luftën e Koshares, Anton Quni ka [...]

Thaçi dhe Veseli nuk e braktisin Azem Sylën

Thaçi dhe Veseli nuk e braktisin Azem Sylën

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Bislim Zogaj i ftuar në Ora e Fundit në [...]

100 euro gjobë për ata që ndezin goma

100 euro gjobë për ata që ndezin goma

Ministria e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, paralajmëron ndëshkime për të gjithë ata që ndezin goma, [...]

Ende s’ka datë për liberalizim

Ende s’ka datë për liberalizim

Zyrtarë të lartë shtetërorë vazhdojnë të deklarojnë që kanë marrë vlerësime pozitive nga Bashkimi Evropian [...]

Ja çka thotë Kadri Veseli për largimin e Ramiz Kelmendit!

Ja çka thotë Kadri Veseli për largimin e Ramiz Kelmendit!

Lideri i PDK-së, Kadri Veseli është lajmëruar pas largimit të Ramiz Kelmendit nga PDK. Ai [...]

Jakup Krasniqi: Linçimi ndaj Azem Sylës – i padrejtë

Jakup Krasniqi: Linçimi ndaj Azem Sylës – i padrejtë

Ish-Kryetari i Kuvendit të Kosovës, sot Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës për Kosovë, Jakup [...]

Kelmendi: U largova nga PDK-ja se kam një lloj morali politik

Kelmendi: U largova nga PDK-ja se kam një lloj morali politik

Ramiz Kelmendi më nuk është në PDK. Këtë ai e ka konfirmuar për Koha.net bashkë [...]

XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari