Gani Geci: Rexhep Selimi po rren, ai ishte përçarësi më i madh!

Gani Geci: Rexhep Selimi po rren, ai ishte përçarësi më i madh!

Ka reaguar Gani Geci ndaj deklaratës se dhenë nga Rexhep Selimi. Përmes një postimi në Facebook,Gani [...]

Veliu: Nuk do ta mbajë foton e Thaçit në zyrë, e kam atë të Rugovës

Veliu: Nuk do ta mbajë foton e Thaçit në zyrë, e kam atë të Rugovës

Ndonëse ka qenë njëri nga ata që ka theksuar se deputetët e Lidhjes Demokratike të [...]

Ramiz Lladrovci e godet edhe më rëndë Rexhep Selimin: E kërkove vrasjen e Fehmi Lladrovcit, Luan Haradinajt dhe Abedin Rexhës

Ramiz Lladrovci e godet edhe më rëndë Rexhep Selimin: E kërkove vrasjen e Fehmi Lladrovcit, Luan Haradinajt dhe Abedin Rexhës

Lladrovci e ka ftuar Rexhep Selimin dhe të gjithë të interesuarit që ta dëgjojnë incizimin [...]

Kryeministri Mustafa: Sigurimi i energjisë stabile parakusht i zhvillimit ekonomik

Kryeministri Mustafa: Sigurimi i energjisë stabile parakusht i zhvillimit ekonomik

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa mori pjesë në Forumin e Nivelit të Lartë [...]

Mbipesha dobëson kujtesën

Mbipesha dobëson kujtesën

Sipas një studimi më të fundit mësohet se njerëzit të cilët janë mbipeshë kanë kujtesë [...]

Abuzonte seksualisht me një të mitur, në pranga 29-vjeçari

Abuzonte seksualisht me një të mitur, në pranga 29-vjeçari

Forcat e policisë së komisariatit të Bulqizës kanë vënë në pranga 29-vjeçarin Denis Havalja, pasi [...]

Fillon seanca ndaj shqiptarit të Kosovës në Gjermani që tentoi ti vriste dy fëmijët e tij dhe veten /FOTO

Fillon seanca ndaj shqiptarit të Kosovës në Gjermani që tentoi ti vriste dy fëmijët e tij dhe veten /FOTO

Shqiptari nga Kosova, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, akuzohet se me dashje [...]

Kosova do të përfshihet në rrjetin ndërkombëtar të gazit

Kosova do të përfshihet në rrjetin ndërkombëtar të gazit

Këshilli i Ministrave i Energjisë së Korridorit Jugor të Gazit, pjesë e të cilit është [...]

Katër nxënës plagosen gjatë të shtënave në një shkollë të Ohio

Katër nxënës plagosen gjatë të shtënave në një shkollë të Ohio

Katër nxënës janë plagosur të hënën pasi një 14-vjeçar dyshohet se hapi zjarr në restorantin [...]

Motra e viktimës rrëfen tmerrin e përndjekjes nga ish-agjenti i SHIK-ut /VIDEO

Motra e viktimës rrëfen tmerrin e përndjekjes nga ish-agjenti i SHIK-ut /VIDEO

Ornela Canaj, motra e Alda Canaj, 16 vjeçares së vrarë nga Marjan Rroku bashkë me [...]

Selimi: Thaçi s’ishte takuar me Adem Jasharin që nga ‘92-a

Selimi: Thaçi s’ishte takuar me Adem Jasharin që nga ‘92-a

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi thotë se ai dhe komandanti i UÇK-së Adem Jashari [...]

Selimi s’po mund ta paramendojë Thaçin si figurë unifikuese, e quan përçarës

Selimi s’po mund ta paramendojë Thaçin si figurë unifikuese, e quan përçarës

Deputeti i Vetëvendosjes, Rexhep Selimi, nuk po mund ta paramendojë se Hashim Thaçi që u [...]

Therja me thikë e asamblistit të LDK-së në Pejë për shkak të emërimit të një rruge

Therja me thikë e asamblistit të LDK-së në Pejë për shkak të emërimit të një rruge

Para “Shtëpisë së Mallrave” në Pejë, menjëherë pas takimit të Asamblesë Komunale është sulmuar me [...]

LDK “identifikon” ata që po ia thyen zyrat

LDK “identifikon” ata që po ia thyen zyrat

Kreu i LDK-së që është edhe kryeministër i vendit, Isa Mustafa, në takimin që ka [...]

Zyrtare: Ja kur do të luhet ‘El Clasico’

Zyrtare: Ja kur do të luhet ‘El Clasico’

Është caktuar data dhe ora në të cilën do të zhvillohet El Clasico i dytë [...]

Ky është golashënuesi më i mirë në Evropë

Ky është golashënuesi më i mirë në Evropë

Është "nxehur" në maksimum lufta për "Këpucën e Artë". Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez, ka mbetur [...]

Pjekin fli mbi ulësen e parkut (Foto)

Pjekin fli mbi ulësen e parkut (Foto)

Procesi i pjekjes së flijës mbi zjarr, ka lënë parkun e Klinës pa një ulëse [...]

Selimi: Më ka penguar trajtimi i të paprekshmit

Selimi: Më ka penguar trajtimi i të paprekshmit

Deputetit të Vetëvendosjes, Rexhep Selimi nuk po i pëlqen epiteti i “të paprekshmit” nga Policia [...]

Bulliqi: Nuk e votova Thaçin, kërkojnë të më përjashtojnë nga partia –

Bulliqi: Nuk e votova Thaçin, kërkojnë të më përjashtojnë nga partia –

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Shpejtim Bulliqi, ka thënë se disa anëtarë të LDK-së, [...]

XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari