Sfida për të mbetur “njeri”

Sfida për të mbetur “njeri”

Shkruan: Shkëlqim Ajdini, gazetar Madhështia e një personi shihet se si trajton dikë, nga i cili [...]

Histori prekëse: U dashurova me kushërirën pa e ditur se çfarë e kisha

Histori prekëse: U dashurova me kushërirën pa e ditur se çfarë e kisha

Unë që po ju shkruaj dua të identifikohem me emrin Mario. Shkruaj nga një qytet [...]

Përfundon takimi i opozitës, Haradinaj thotë se pati vetëm konsultime

Përfundon takimi i opozitës, Haradinaj thotë se pati vetëm konsultime

Kreu i VV'së, Visar Ymeri dhe bashkëpartiaku i tij, Albin Kurti kanë qenë të parët [...]

A ju kujtohet Rubi e serialeve, ajo tashmë ka dy djem

A ju kujtohet Rubi e serialeve, ajo tashmë ka dy djem

Barbara Mori apo aktorja e personazhit Rubi siq njihet tek ne, është njëra ndër aktoret [...]

Emily Ratajkowski godet sërish

Emily Ratajkowski godet sërish

Ajo ka marrë famë për format e saj, që kur ishte pjesëmarrëse në “Blurred Lines” [...]

Wenger do të rinovojë me Arsenalin për 2 vjet

Wenger do të rinovojë me Arsenalin për 2 vjet

Arsene Wenger mund të rinovojë kontratën me Arsenalin, edhe pse prania e tij në pankinën [...]

Euro 2016, siguria vjen nga snajperët

Euro 2016, siguria vjen nga snajperët

Askush në botën e futbollit europian nuk dëshiron më të shikojë skena të ngjashme me [...]

Lewandowski snobon Realin, rinovon me Bayernin

Lewandowski snobon Realin, rinovon me Bayernin

Merr fund ëndrra e Realit të Madridit për të firmosur me Robert Lewandowskin. Sulmuesi polak, [...]

Kida tregon se çfarë është dashuria për të (Foto)

Kida tregon se çfarë është dashuria për të (Foto)

Këngëtarja Orhidea Latifi, Kida, është shumë aktive në rrjetet social por edhe në projektet e [...]

Deklarata e Lunacek për Kosovën, ngjallë reagime në Beograd

Deklarata e Lunacek për Kosovën, ngjallë reagime në Beograd

Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, ka komentuar deklaratën e [...]

Preteni tregon pse nuk arriti të bëhet milioner

Preteni tregon pse nuk arriti të bëhet milioner

Drejtori i Agjencisë Kundër Korrupsion, Hasan Preteni, ka bërë të ditur se aktualisht deri më [...]

Përkujtimi prekës i vajzës për babanë e vrarë në luftë

Përkujtimi prekës i vajzës për babanë e vrarë në luftë

Një vajzë nga Mitrovica ka përkujtuar babanë e saj, me rastin e përvjetorit të 17 [...]

Nora: Unë më e sakrifikuara e motrave Istrefi

Nora: Unë më e sakrifikuara e motrave Istrefi

Nora Istrefi ka qenë e ftuar në emisionin ‘Nin’, ku ka folur për rikthimin e [...]

Për tetë muaj asnjë qytetar nga Kosova nuk ka shkuar në Siri dhe Irak

Për tetë muaj asnjë qytetar nga Kosova nuk ka shkuar në Siri dhe Irak

Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa dhe ministri i Punëve të Brendshme Skënder Hyseni kanë vlerësuar [...]

Napoli interesohet për Rashicën

Napoli interesohet për Rashicën

Super talenti nga Kosova, Milot Rashica mund të paraqitet në Serie A edicionin e ardhshëm. [...]

“Tirana lifestyle” e Lori Hoxhës (Foto)

“Tirana lifestyle” e Lori Hoxhës (Foto)

Lori Hoxha është kthyer në Tiranë, ku duket më e shplodhur dhe më në formë [...]

Marrëveshje për ekstradim ndërmjet SHBA-së dhe Kosovës

Marrëveshje për ekstradim ndërmjet SHBA-së dhe Kosovës

Është nënshkruar marrëveshja për ekstradim ndërmjet Kosovës dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Me këtë rast [...]

Kuvendi nesër seancë plenare, në rend dite edhe OSHP-ja

Kuvendi nesër seancë plenare, në rend dite edhe OSHP-ja

Zyra për Informim e Kuvendit të Kosovës ka njoftuar se nesër Kuvendi mban seancën e [...]

Rihanna mahnitëse edhe në një ditë tjetër në Nju Jork (Foto)

Rihanna mahnitëse edhe në një ditë tjetër në Nju Jork (Foto)

Rihanna është duke performuar në shumë vende të botës për albumin e saj “Anti”, apo [...]

Ahmeti i përgjigjet Hamitit: Raportimi është javën tjetër, konstatimet e shkeljeve i ka bërë Bajram Gecaj

Ahmeti i përgjigjet Hamitit: Raportimi është javën tjetër, konstatimet e shkeljeve i ka bërë Bajram Gecaj

Lidhur me deklaratën e asamblistit nga radhët e LDK-së, Sami Hamiti se kryetari i komunës [...]

Donika Kadaj-Bujupi shkon në Vetëvendosje

Donika Kadaj-Bujupi shkon në Vetëvendosje

Deputetja Donika Kadaj- Bujupi, në këto momente po qëndron në Grupin Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje. Burime [...]

Rritet besueshmëria në shoqërinë civile

Rritet besueshmëria në shoqërinë civile

Programi i Kombeve të Bashkuara për Zhvillim sot në një tryezë të rrumbullakët ka [...]

Interesante, bllokohet telefoni i Jamie Vardy pas ndeshjes me Gjermaninë

Interesante, bllokohet telefoni i Jamie Vardy pas ndeshjes me Gjermaninë

Gazeta prestixhioze angleze, “The Times” ka publikuar një histori interesante. Jamie Vardyt i është bllokuar [...]

Bayern Munchen, në sulm për De Sciglio

Bayern Munchen, në sulm për De Sciglio

Sipas së përditshmes italiane “Il Corriere dello Sport”, gjermanët synojnë që të afrojnë në gjirin [...]

Qytetari zbulon parregullësi në faturat e KEDS (Foto Dokument)

Qytetari zbulon parregullësi në faturat e KEDS (Foto Dokument)

Nje qytetar nga Kaçaniku ka gjetur parregullësi në faturat e KEDS. Ai ka deklaruar në [...]

Organi kryesor seksual është truri

Organi kryesor seksual është truri

Ki besim tek vetja Organi kryesor seksual është truri. Ai ndikon dukshëm në kënaqësinë seksuale. Prandaj [...]

Fakti që i habiti të gjithë: Ja pse femrat bërtasin kur kryejnë marrëdhënie

Fakti që i habiti të gjithë: Ja pse femrat bërtasin kur kryejnë marrëdhënie

Gjatë seksit femrat lëshojnë shpesh zëra të lartë. Arsyeja është kënaqësia? Edhe po, edhe jo. Studimi [...]

Qe pse pornoja është e mirë

Qe pse pornoja është e mirë

Nëse kërkoni justifikim për faktin që shihni porno, ja një. Një studim ka zbuluar se [...]

Reciprociteti ndaj Serbisë duhet të vazhdojë

Reciprociteti ndaj Serbisë duhet të vazhdojë

Ministrja e Ministrisë së Tregtisë dhe Industrisë (MTI), Hykmete Bajrami, ka marrë vendim që të [...]

Kelly Brook duket shumë seksi në…(Foto)

Kelly Brook duket shumë seksi në…(Foto)

Bukuroshja 35-vjeçare ka publikuar disa foto sa për të paralajmëruar se çfarë i pret në [...]

Guidë me këshilla nga yjet e pornos: Si ta zgjasni më shumë… në shtrat

Guidë me këshilla nga yjet e pornos: Si ta zgjasni më shumë… në shtrat

Seksi është diçka i mirë që sjell kënaqësi, por nuk është një garë për të [...]

Milani s’dorëzohet për Conten, synon “puçin” ndaj Chelsea

Milani s’dorëzohet për Conten, synon “puçin” ndaj Chelsea

Janë të shumtë emrat që po qarkullojnë në sh tëpinë e Milanit për trajnerin e [...]

Eksperiment në Luksemburg, ja si do luajë sot Shqipëria

Eksperiment në Luksemburg, ja si do luajë sot Shqipëria

Është ndeshje miqë sore dhe jo me një kundërshtar të nivelit të Austrisë, për të [...]

Mos i vizitoni këto vende, apelojnë ekspertët e sigurisë

Mos i vizitoni këto vende, apelojnë ekspertët e sigurisë

Ekspertët mbi terrorizmin një vit më parë paralajmëruan për sulme të mundshme në Evropë. Pas [...]

Punëtorët e Pallatit të Drejtësisë nga sot në protestë

Punëtorët e Pallatit të Drejtësisë nga sot në protestë

Punëtorët e Pallatit të Drejtësisë kanë bërë të ditur se nga sot do të jenë [...]

Euro 2016, fanella e Shqipërisë më e pëlqyera

Euro 2016, fanella e Shqipërisë më e pëlqyera

Fanella e Shqipërisë për Kampionatin Evropian është zgjedhur fanella më e bukur nga lexuesit e [...]

Aksident në Gjakovë, një i vdekur e tre të lënduar

Aksident në Gjakovë, një i vdekur e tre të lënduar

Një person ka vdekur dhe 3 të tjerë janë lënduar në një aksident trafiku në [...]

Isha e martuar kur dashurova kolegun…(+18)

Isha e martuar kur dashurova kolegun…(+18)

Jam lexuese e rregullt e rubrikës suaj “Histori nga jeta”. Meqenëse e shoh që edhe [...]

Youtube Connect “live” për të gjithë

Youtube Connect “live” për të gjithë

Në tregun e rrjeteve sociale që ofrojnë shërbimin e transmetimit të videove të drejtpërdrejta ndodhen [...]

Ja 5 lojtarët që do të largohen nga Manchester United

Ja 5  lojtarët që do të largohen nga Manchester United

Në Manchester United, verën e ardhshme, do të ketë revolucion te madh. Me ardhjen e [...]

Probleme për Neuer, humbet ndeshjen me Italinë

Probleme për Neuer, humbet ndeshjen me Italinë

Ndeshja miqësore mes Gjermanisë dhe Italisë e planifikuar për nesër natën (20:45) në Munchen, do [...]

Bllokohet kongresi amerikan pas të shtënave me armë

Bllokohet kongresi amerikan pas të shtënave me armë

Policia në Washington D.C. ka reaguar shpejt pas raportimeve për të shtëna në qendrën e [...]

Makina e drejtorit të Doganave të Kosovës konfiskohet për parregullsi doganore?

Makina e drejtorit të Doganave të Kosovës konfiskohet për parregullsi doganore?

Drejtori i Përgjithshëm i Doganave të Kosovës, Lulzim Rafuna, dyshohet se ka falsifikuar dokumentet e [...]

Agani për “rastin stenta”: Ja edhe sa mjekë tjerë janë nën hetime!

Agani për “rastin stenta”: Ja edhe sa mjekë tjerë janë nën hetime!

Në “Puls” të KTV-së, Ministri i Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor Ferid Agani, ka folur për [...]

XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari