“11 bombardues në merkato”, ja përqindjet

“11 bombardues në merkato”, ja përqindjet

Vera 2016, kur edhe hapet maerkato, mund të cilësohet si "merkato e bomberave". Kjo, për [...]

Cilat janë të vërtetat e çarjes së bllokut opozitar ?!

Cilat janë të vërtetat e çarjes së bllokut opozitar ?!

Edhe pse blloku opozitar VAN, është vazhimësi e bllokut të zgjeruar paszgjedhor VLAN, shkaqet dhe [...]

Veliu: Janina dhe Çamëria i takojnë Shqipërisë, shovinistët grekë nuk mund të ndalojnë tubimin e LSHB-së në Janinë

Veliu: Janina dhe Çamëria i takojnë Shqipërisë, shovinistët grekë nuk mund të ndalojnë tubimin e LSHB-së në Janinë

Ideatori i Lëvizjës për Shqipëri të Bashkuar dhe hartuesi i Platformës për Shqipëri të Bashkuar, [...]

Haziri: Javën e ardhshme nisin investimet në ndërtim të rrugëve të Gjilanit në vlerë prej 3.5 milionë euro

Haziri: Javën e ardhshme nisin investimet në ndërtim të rrugëve të Gjilanit në vlerë prej 3.5 milionë euro

Nën udhëheqjen e kryetarit të Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, është mbajtur sot mbledhja e [...]

Suspendohen 3 oficerë doganorë në Drejtorinë rajonale të Mitrovicës

Suspendohen 3 oficerë doganorë në Drejtorinë rajonale të Mitrovicës

Dogana e Kosovës sot ka suspenduar tre  (3)  oficerë doganorë për shkak të dyshimeve për [...]

Yara Khmidan, një vajzë e thjeshtë por seksi

Yara Khmidan, një vajzë e thjeshtë por seksi

Në shikim të parë duket si një vajzë e thjeshtë, por kur modelja, Yara Khmidan, [...]

WhatsApp, vjen formatimi i tekstit

WhatsApp, vjen formatimi i tekstit

WhatsApp do të ketë sërish ndryshime. Aplikacioni i mesazheve më i përdorur në botë do [...]

Emocionuese : Burrë e grua diagnostikohen me kancer në të njëjtën kohë

Emocionuese : Burrë e grua diagnostikohen me kancer në të njëjtën kohë

Diagnostikimi me kancer është një traumë për të gjithë familjen e të sëmurit, por kur [...]

Theu rregullat e Federatës për bastet, Demichelis vihet nën akuzë

Theu rregullat e Federatës për bastet, Demichelis vihet nën akuzë

Martin Demichelis futet në telashe. Federata angleze e Futbollit e ka vënë mbrojtësin e Manchester [...]

Gati bisedimet për zgjidhjen e krizës

Gati bisedimet për zgjidhjen e krizës

Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës, Xhavit Haliti, ka paralajmëruar nisjen e bisedimeve mes subjekteve politike [...]

Toure drejt largimit nga Man. City

Toure drejt largimit nga Man. City

Agjenti i Yaya Toure, Dimitri Seluk komentoi zërat për të ardhmen e klientit të tij [...]

Messi synon golin e 500 në “El Clasico”

Messi synon golin e 500 në “El Clasico”

Lionel Messi apo Diego Armando Maradona? Kjo pyetje do të mbizotërojë gjithmonë në kokën e [...]

Lëvizja pa viza është afër

Lëvizja pa viza është afër

Shef i Zyrës së BE’së në Prishtinë, Samuel Zbogar, gjatë një diskutimi të sotëm në [...]

Albulena Haxhiu e quan dështak Hajredin Kuçin

Albulena Haxhiu e quan dështak Hajredin Kuçin

Deputetja e Vetëvendosje!-s, Albulena Haxhiu, ka reaguar në lidhje me ‘Pallatin e Drejtësisë’, duke i [...]

MBPZHR-ja pezullon aktivitetet në sektorin e peshkimit

MBPZHR-ja pezullon aktivitetet në sektorin e peshkimit

Ministra e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, përmes një vendimi ka pezulluar përkohësisht autorizimin për [...]

Elvana Gjata, me “look” të ri (Foto)

Elvana Gjata, me “look” të ri (Foto)

Ajo njihet si një ndër personazhet e famshëm publik që kujdeset shumë për ‘look-un” dhe [...]

Pse Irina Shayk e fshiu këtë foto nga Instagrami?

Pse Irina Shayk e fshiu këtë foto nga Instagrami?

Irina Shayk ka postuar një foto shumë seksi në Instagram, por vetëm disa minuta më [...]

Demarkacioni me Malin e Zi ishte OK?

Demarkacioni me Malin e Zi ishte OK?

Gjetjet që janë paraparë t’i prezantojë sot komisioni ad-hoc për vlerësimin e demarkacionit të kufirit [...]

Shtatë shenja se ai po ju tradhton

Shtatë shenja se ai po ju tradhton

Ka ardhur pranvera dhe një shprehje thotë se tani ‘zien gjaku’. Natyrisht gratë tradhtojnë, por thuhet [...]

Një femër si Carmen Electra (Foto)

Një femër si Carmen Electra (Foto)

Carmen Electra me të vërtetë është njëra nga femrat më sexy të planetit. Përkundër moshes [...]

Një stil i ri në seks që po e provojnë të gjithë

Një stil i ri në seks që po e provojnë të gjithë

Një stil i ri seksual po qarkullon së fundmi dhe ata që ekanë provuar thonë [...]

Ja si fitohen ndjekësit në Instagram

Ja si fitohen ndjekësit në Instagram

Halle Berry di shumë mirë se si të krijojë një përshtypje të parë të shkëlqyer. [...]

Një sekret i vogël për të qenë e bukur!

Një sekret i vogël për të qenë e bukur!

Kalimi i akullit nëpër fytyrën tuaj është trendi më i ri i bukurisë kohëve të [...]

Alma Lama për publikimin e bisedave telefonike: Kjo lojë e fëlliqur duhet ndëshkuar

Alma Lama për publikimin e bisedave telefonike: Kjo lojë e fëlliqur duhet ndëshkuar

Alma Lama, deputete e LDK-së në Kosovë dhe ish gazetare e Top Channel, ka komentuar [...]

Përjetësimi i Johan Cruyff në Barcelonë dhe Amsterdam

Përjetësimi i Johan Cruyff në Barcelonë dhe Amsterdam

Vdekja e Johan Cruyff në moshën 68-vjeçare hidhëroi mbarë botën e futbollit, por dy vende [...]

Ramsey do të shkëlqente në Barcelonë!

Ramsey do të shkëlqente në Barcelonë!

Futbollisti i Arsenalit, Aaron Ramsey, a do ta gjente veten në radhët e kampionit në [...]

Ideja e Milanit, ta rikthej Kovacicin në Itali

Ideja e Milanit, ta rikthej Kovacicin në Itali

Silvio Berlusconi dëshiron të shohë Milanin të luajnë me formacionin 4-3-1-2 e tij të preferuar. [...]

Morata + 70 milionë = Aubameyang

Morata + 70 milionë = Aubameyang

Duket se klubi i Real Madridit është duke menduar transferimin e sulmuesit të Dortmundit, Pierre-Emerick [...]

Mancini ka përmirësuar ekipin, Manaj kushton 1.5 milionë euro më shumë

Mancini ka përmirësuar ekipin, Manaj kushton 1.5 milionë euro më shumë

Spekulimet mbi të ardhmen e Roberto Mançinit vazhdojnë, por puna e tij tek Interi nuk [...]

Zvicra në alarm para Europianit

Zvicra në alarm para Europianit

Zvicra në alarm përpara startit të Kampionatit Europian. Pas disfatës me Republikën e Irlandës, përfaqësuesja [...]

Drejtori i RTK-së premton realizimin e marrëveshjes së skaduar me QKK-në

Drejtori i RTK-së premton realizimin e marrëveshjes së skaduar me QKK-në

Që nga data 16 korrik e vitit 2014, është nënshkruar marrëveshja në mes të Qendrës [...]

Ahmeti thotë se Kosova dhe Serbia janë shtete jonormale

Ahmeti thotë se Kosova dhe Serbia janë shtete jonormale

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, në një intervistë të gjatë për portalin serb [...]

‘Numrin e ri’ të Dhurata Dorës i shtohen edhe numra tjerë, arrin shifrën 1 milion (Video)

‘Numrin e ri’ të Dhurata Dorës i shtohen edhe numra tjerë, arrin shifrën 1 milion (Video)

‘Numri i ri’ quhet kënga e re Dhurata Dorës i cili e riktheu këngëtaren në [...]

Qeveria miraton projektligjin për themelimin e Akademisë së Drejtësisë

Qeveria miraton projektligjin për themelimin e Akademisë së Drejtësisë

Qeveria e Republikës së Kosovës në mbledhjen e saj të  rregullt, i ka dhënë dritën [...]

MSA hyn në fuqi të premten

MSA hyn në fuqi të premten

Marrëveshja për Stabilizim dhe Asociim e nënshkruar ndërmjet Kosovës dhe Bashkimit Evropian, në mesin e [...]

As Vetëvendosje nuk merr pjesë në seancën e sotme parlamentare

As Vetëvendosje nuk merr pjesë në seancën e sotme parlamentare

Dy partive opozitare, AAK-së dhe Nismës, për të mos marr pjesë në seancën e sotme [...]

Driton Selmanaj: AAK më parë hyn në koalicion me PDK-në e LDK-në, sesa me VV-në

Driton Selmanaj: AAK më parë hyn në koalicion me PDK-në e LDK-në, sesa me VV-në

Në emisionin “Click” në RTV 21 sonte u debatua rreth veprimeve të fundit të opozitës [...]

Vjosa Osmani: Me zgjedhjen e Thaçit president u dëmtua LDK-ja

Vjosa Osmani: Me zgjedhjen e Thaçit president u dëmtua LDK-ja

Deputetja e LDK-së, Vjosa Osmani ka thënë se njerëz brenda kësaj partie kanë nisur një [...]

Vjosa Osmani: Nuk e kuptoj pse Isa Mustafa ka zgjedhur që të ketë luftë personale me mua

Vjosa Osmani: Nuk e kuptoj pse Isa Mustafa ka zgjedhur që të ketë luftë personale me mua

“Nuk e kuptoj pse, sepse kur është marrë vendimi për të kundërshtuar koalicionin me PDK’në [...]

Kastro Zizo humb nënën: “Pa ty bota do jetë bosh. Qaj dhe vetëm qaj”

Kastro Zizo humb nënën: “Pa ty bota do jetë bosh. Qaj dhe vetëm qaj”

Ditën e sotme këngëtari Klevis Bega, i njohur si Kastro Zizo me emrin e artit, [...]

Si bëra seks me nënën e shokut tim më të ngushtë (18+)

Si bëra seks me nënën e shokut tim më të ngushtë (18+)

Dy adoleshentë shihnin si objekt seksi çdo femër që u kalonte para. Por, këto shaka [...]

Ekskluzive: Dy pilotët shqiptarë vozisin mbi malet e Çekisë (Video)

Ekskluzive: Dy pilotët shqiptarë vozisin mbi malet e Çekisë (Video)

Dy shqiptarë nga Dobridolli i Gostivarit kanë xhiruar një udhëtim të tyrin në malet e [...]

Shqipëria 2 fiton dhe bind ndaj Luksemburgut

Shqipëria 2 fiton dhe bind ndaj Luksemburgut

Shqipëria rigjen buzëqeshjen në Luksemburg ku arriti të dhuronte një paraqitje bindëse për të [...]

Gjermania “thyen mallkimin” me Italinë, Holanda ngrin Anglinë

Gjermania “thyen mallkimin” me Italinë, Holanda ngrin Anglinë

Gjermania i jep fund mallkimit 20-vjeçar duke fituar pas më shumë se dy dekadash një [...]

XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari