Prokurori i plagosur, vriten pengmarrësit (Foto)

Siç raportojnë mediat turke prokurori është plagosur ndërsa pengmarrësit janë vrarë në aksionin e Policisë [...]

Tahiri në Bruksel, presion për zbatimin e marrëveshjeve

Ministrja për Dialog, Edita Tahiri ka udhëtuar për në Bruksel, ku do të takohet me [...]

U kthyen 3 mijë emigrues ilegal, deri në fund të viti, priten edhe 7 mijë të tjerë

E kishin lënë Kosovën me shpresën që të gjenin një jetë më të mirë në [...]

Kosovari godet stjuardesën e EasyJet, aterim i dhunshëm në Romë

Nuk ka përfunduar në kohën e paraparë fluturimi prej Gjenevës në Prishtinë. Kjo pasi që [...]

Kombinimi alkool – pije energjike shumë i rrezikshëm

Një studim i kryer nga studiuesit e Institutit për Kërkime Sociale në Universitetin e Michigam [...]

Hoxhaj takon ambasadorin izraelit, në agjendë thelimi i bashkëpunimit

Kryetari i Komisionit për Punë të Jashtme, Enver Hoxhaj ka pritur sot në Prishtinë ambasadorin [...]

Megan Fox poza seksi dhe përgjigje ndaj kritikëve

Megan Fox ka pozuar për numrin e fundit të revistës “Harper’s Bazaar Arabia”, ku ka [...]

ISIS-i humbet bastionin kryesor në Irak

Forcat ushtarake irakiane kanë marrë qytetin e Tikritit, bastionin i xhihadistëve të ISIS-it prej disa [...]

Pse dhemb seksi dhe si t’ia dilni me atë?

Kushtet mjekësore, disa ilaçe dhe anatomia juaj mund të bëjë që seksi të ju dhemb. [...]

I gjithë qyteti jeton në këtë pallat

Në qytetin e vogël Whittier në Alaskë, ku bie deri në 6 metra borë çdo [...]

Amber Rose para shitjes së librit “Si të jesh një bushtër e keqe”

Amber Rose nuk ndalet me befasia. Përveç fotove të fundit është duke e publikuar një [...]

Enver Hasani dhe stafi i tij paguajnë 7,500 euro për ta mësuar gjuhën (Dokument)

Kreu i Gjykatës Kushtetuese të Kosovës, Enver Hasani me stafin e tij do ti kthehen [...]

Edhe serbët kërkojnë kthimin e Listës Serbe në institucione

Zyrtarë serbë, të cilët punojnë në institucionet e Kosovës, po u bëjnë thirrje përfaqësuesve të [...]

Berisha: Shesheli, xhelati i shqiptarëve duhej të ishte në qeli

“Rikthimi ne qeli i xhelatit te shqiptareve Vojisllav Sheshel, nje vendim per t’u pershendetur!”, shkruan [...]

Rihanna konfirmon: Nuk jam në lidhje me Leon

Rihanna po korr sukses në fushën e show biznesit dhe se nuk ka kohë për [...]

Trupi i saj me bikini çdo ditë po pushton internetin

Modelja amerikane, 23 vjeçarja Abigail Ratchford, popullaritetin e saj e fitoi në sajë të rrjeteve sociale, [...]

Këto janë fytyrat më të bukura (Foto)

Një program kompjuterik ka ‘pikturuar’ ato që vlerësohen si fytyrat më të bukura në botë [...]

Bie në provim gjyqësia serbe: Në rigjykim “Çakallët”, që kryen krime mbi shqiptarët

Gjykata e Apelit në Beograd anuloi vendimin për nëntë anëtarët e grupit paramilitar “Çakallët”, të [...]

Kushtëzimi i vazhdimit të dialogut me Beogradin, i domosdoshëm

Kushtëzimi i vazhdimit të dialogut me Serbinë me zbatimin e marrëveshjeve të arritura që po [...]

Selami i Tunës –atyre që po shpifin… (Foto)

Nga dita që u dha lajmi për skandalin që ka ndodhur në mes Tunës dhe [...]

Shpërthen baba i Valon Behramit, hiqeni lloçin pastaj flisni për djalin tim

Ragipi Behrami ka shpërthyer në akuza për Gani Koscin dhe Qeverinë e Kosovës, pas deklaratave [...]

ROSU ia mësyjnë Veriut?

Njësitë elite të Policisë së Kosovës ROSU bashkë me EULEX-in dhe zyrtarë tjerë ligjorë do [...]

Ismet Abdullahu i AAK-së u përlesh me dy persona (Video)

(I plotësuar) - Agron Borovci, zëdhënës i Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës ka [...]

IPKO prezanton rezultatet financiare për TM4 dhe arritjet kryesore të vitit 2014

IPKO sot i ka prezantuar rezultatet financiare për tremujorin e fundit të vitit 2014. Dhe [...]

Së paku 2600 vende të reja pune në vit nga grantet e Ministrisë së Bujqësisë

Së paku 2600 vende të reja të punës do të hapen këtë vit në sektorin [...]

Ushtrinë e Kosovës, Serbia e çon në Këshill të Sigurimit

Serbia është e interesuar për paqe e stabilitet në Kosovë, por është kundër formimit të [...]

Pozicionet seksuale, cilat preferojnë femrat dhe meshkujt (Foto +18)

Pozicionet seksuale jo domosdoshmërisht pëlqehen njëlloj nga femrat dhe nga meshkujt. Ka disa pozicione ama [...]

Stuhi të fuqishme godasin Evropën veriore

Stuhi të fuqishme e kanë goditur pjesën veriore të Evropës të martën, përfshirë Gjermaninë dhe [...]

Përpjekjet e fundit deri në mesnatë, në bisedimet bërthamore

Negociatorët nga Irani dhe 6 fuqitë botërore, gjenden në ditën e fundit të bisedimeve, pasi ballafaqohen [...]

VALA, ka lansuar ofertën e saj verore

Pas lansimit të ofertës më të re të VALA-s me bonuse në rimbushje, është evidentuar [...]

Në shtrat me Angelen! (Foto)

Modelja e njohur shqiptare Angela Martini ka publikuar një fotografi në rrjetin social instagram. Në këtë [...]

Mesazhet e ashpra të FMN-së për Isa Mustafën

Kosovën e presin sfida të mëdha këtë vit. Rritja e punësimit, ulja e varfërisë dhe [...]

Beogradi ende pa qëndrim për rastin e Sheshelit

Autoritetet në Serbi kanë reaguar pas vendimit të Tribunalit të Hagës për Krime të Luftës, [...]

Kylie merr shembull nga motra e saj, Kim Kardashian I Foto

Vetëm pak ditë pasi u kritikua për fotografitë provokuese të postuara në rrjete sociale, Kylie [...]

Uria dhe dehidratimi i trupit japin dhembje koke

Gjakderdhjet trunore, tumoret në tru, meningjiti, infeksionet e sinuseve apo të fytit janë ndër arsyet [...]

Shkollën ‘Ismail Luma’ në Lipjan e merr uji (Foto)

Shkolla fillore ‘Ismail Luma’ në Lipjan është rrethuar e gjitha me ujë, si pasojë e [...]

Xavi: Nuk kam firmosur me Al Sadd

Me t'u kthyer nga Gjiri Persik, ku qëndrojë për disa ditë, 35-vjecari dha se kishte [...]

Qytetarët: S’ka aspak siguri në Kosovë

Vrasjet në përgjithësi, sidomos e pjesëtarëve të sigurisë si ajo e Shemsi Gashit, e cila [...]

Emocionojnë në duetin seksi

Gjatë eventit “iHeartRadio Music Awards 2015” një nga performancat e cila ka lënë pa fjalë [...]

Bieber ankohet për jetën si VIP (Foto)

E ka nisur karrierën muzikore në moshë fare të re dhe këtë e konsideron si [...]

Shtëpia e saj duket normale, por strehimi është një sekret që shemb vizitorët (Foto)

A keni ndonjë koleksion që e keni mbajtur me dashuri në zemrën tuaj? Monedha, karta, foto [...]

Jep dorëheqjen drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Artan Didi

Ka dhënë dorëheqjen këtë të martë nga posti i drejtorit të përgjithshëm të Policisë së [...]

Morena Taraku (Klip)

https://www.youtube.com/watch?v=3mQEFBQW8N8&app=desktop [...]

Blerimi bëhet babë, e pagëzon me emër të madh

Blerim Xhemajli është bërë baba. Ky është lajmi që vetë futbollisti shqiptar e konfirmon sot [...]

XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari