16-vjeçarja: Bëj seks me një burrë të martuar, ja çfarë më bën në krevat

21.09.2016 21:18
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
16-vjeçarja: Bëj seks me një burrë të martuar, ja çfarë më bën në krevat

Në rubrikën e psikologes Deidre në “The Sun”, rrëfimi i radhës është i një nxënëseje 16-vjeçare në SHBA, e cila kryen marrëdhënie seksuale me një burrë të martuar 35 vjeç.

Rrëfimi i 16-vjeçares:

Unë po bëj seks me një burrë më të madh në moshë dhe trë martuar që i pëlqen që unë të rri me uniformën e shkollës kur takohemi. Mendoj se ai është seksi, por më tha që në fillim se nuk do t’i lërë kurrë gruan e tij dhe fëmijët për mua.

Unë jam 16 vjeç dhe e takova atë përmes shokut tim të ngushtë, tashmë kemi disa muaj që shkojmë në shtrat. Herën e parë që kemi kryer marrëdhënie seksuale e bëmë në mënyrë të pambrojtur dhe ishte e dhimbshme, por në mëngjes piva një pilulë.

Unë e takoj atë 1 herë në javë pas shkolle dhe seksi që bëjmë është fantastik. Ai është një dashnor i sjellshëm dhe gjithmonë më kërkon që të mbaj veshur uniformën e shkollës. Ai më bën të ndihem kaq speciale.

Përgjigjia e psikologes:

Ai është i martuar dhe ka thënë se kurrë nuk do ta lërë gruan dhe fëmijët e tij për ty. Ju jeni një nga shumë vajzat që ai kryen marrëdhënie seksuale. Merrni një vendim të fortë që nuk do ta takoni atë njeri përsëri dhe përqëndrohuni tek shoqëria që mund të të drejtojë drejt njohjeve të reja të djemve të moshës tënde.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Qenushja e entuziazmuar doli prej makinës, kërceu në grumbullin e gjetheve të thara (Video)

Qenushja e entuziazmuar doli prej makinës, kërceu në grumbullin e gjetheve të thara (Video)

OnePlus 6T është telefoni i dytë Android më i shpejtë në botë

OnePlus 6T është telefoni i dytë Android më i shpejtë në botë

Gjykata e lartë hungareze ka dhënë vendimin final, për kameramanen që rrëzoi refugjatët (Video)

Gjykata e lartë hungareze ka dhënë vendimin final, për kameramanen që rrëzoi refugjatët (Video)

Gjilani kryen detyrën ndaj KEK-ut

Gjilani kryen detyrën ndaj KEK-ut

Aurela e nxehtë si zjarri

Aurela e nxehtë si zjarri

Migrena është e tmerrshme: Pesë mënyra për t’u ndjerë më mirë

Migrena është e tmerrshme: Pesë mënyra për t’u ndjerë më mirë

Jep dorëheqjen një ekzekutiv i Google i akuzuar për ngacmim seksual

Jep dorëheqjen një ekzekutiv i Google i akuzuar për ngacmim seksual

Bayerni pëson goditje, Alcantara me lëndim në ligamente të gjurit

Bayerni pëson goditje, Alcantara me lëndim në ligamente të gjurit

Sot katër ndeshje në Ipko Superligë, vëmendja në kryeqytet

Sot katër ndeshje në Ipko Superligë, vëmendja në kryeqytet

iPad Pro i ri është përditësimi më radikal i tabletëve Apple të rangut të lartë

iPad Pro i ri është përditësimi më radikal i tabletëve Apple të rangut të lartë

Kush i’a zbulon Kiara Titos lidhjen me Butrint Imerin

Kush i’a zbulon Kiara Titos lidhjen me Butrint Imerin

Pasojat e përmbysjeve në Venedik, kamerierët me çizme shërbejnë klientët (Video)

Pasojat e përmbysjeve në Venedik, kamerierët me çizme shërbejnë klientët (Video)

Vajza që ka 100 operacione plastike në trupin e saj

Vajza që ka 100 operacione plastike në trupin e saj

Silva mendon se United është jashtë garës për titull

Silva mendon se United është jashtë garës për titull

Pas katër vitesh në harresë Apple prezanton Mac minin e ri

Pas katër vitesh në harresë Apple prezanton Mac minin e ri

Gabigol thotë se dëshiron të shkëlqejë në Evropë

Gabigol thotë se dëshiron të shkëlqejë në Evropë