16 gjërat idiote për të cilat gratë shpenzojnë para (Foto)

24.05.2020 14:00
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
16 gjërat idiote për të cilat gratë shpenzojnë para (Foto)

Një grua gjatë gjithë jetës së saj do të shpenzojë rreth 15,000 dollarë vetëm për make up-in, por kjo nuk është e vetmja gjë që për të cilën gratë harxhojnë para.

Për më tepër lexoni listën më poshtë:

Praktika e jastëkut Popullariteti i këtyre jastëkëve është në fakt mahnitës. Epo të gjithë ndihemi të vetmuar ndonjëherë.

RAD Emergency Bra (gjinj-mbajtëse) Një objekt që mund të shpëtojë jetën tënde! Kjo u shpik nga Dr Elena Bodnar, i cila, në atë kohë, ishte themeluesja dhe kryetarja e Institutit të Kërkimeve për Menaxhimin e Rrezikut të Traumës në Çikago.Kjo gjinjë-mbajtëse elegante transformohet në dy maska ​​me sisteme të pavarura të rripave. Duke pasur 20 vjet eksperiencë në kërkime nën rripin e saj, Dr. Bondar duhet të dijë se për çfarë po flet … ndoshta duhet të marrim një.

5. Cuchini (mbrojtëse) Kjo gjë e thjeshtë do të pengojë shfaqjen e “gishtit të devesë” në çdo lloj mbathjesh apo pantallona. Por ju duhet ta merrni në masën tuaj për të shmangur këtë problem.

Gogirl (tub urinimi) Ky tub bën të mundur që vajzat të urinojnë në këmbë, ashtu si meshkujt. Vlen për tu përmendur fakti se versioni origjinal është shitur aktualisht në faqen e tyre të internetit. Faqja e internetit ka shitur mbi 5 milionë të tilla. Jepini goca!

Shkëlqyesi i gjoksit Ky produkt pretendon të mbajë gjoksin e të gjitha madhësive në vend. Ata pretendojnë të jenë “Një mbulim perfekt i Make-Over në një shishe” dhe premtojnë se do e mbajnë gjoksin tuaj të pametë

Kondomi i takave Po! E keni lexuar të drejtë. Shpikur, fillimisht, si një mbulesë e thjeshtë mbrojtëse për këmbët, kjo u bë një trend i modës dhe në thelb ju lejon të zgjidhni një ton stilesh për këpucët tuaja.

Bra zing Për të gjithë ata që janë të lodhur duke parë shiritat e thjeshtë të sytjenat, është kompania BraZing. Ne mund të shpjegojmë më së miri atë që bëjnë ata si mbështjellësa të rripit të sytjena. Pyetja jonë e vetme – a është vërtet e ndryshme nga më parë?

Foot undiez (veshje këmbësh) E Çuditshme, por e vërtetë! Ndoshta kjo u shpik nga një person me nyje në këmbë.

Peshqirët ta-ta A e dini se ka pasur peshqir të bërë për pjesë specifike të trupit? Po, dhe këtu është një peshqir i bërë për gjoksin – mbështetja dhe thatësia është mesazhi i tyre, mendojmë…

Vëthët brumbull. Ndërsa një pjesë e madhe e jona do të supozonte që kjo bizhuteri është e mërzitshme, ajo është mjaft popullore për një grup të caktuar njerëzish. Vetëm mos e vendosni kur të takoni prindërit e të dashurit të zemrës.

Mbrojtëse telefoni me duar/ Për të vetmuarit në mesin tonë … Kush tjetër në jetën e tyre dëshiron të flasë në telefon dhe të mbajë një dorë plastike në të njëjtën kohë? Përveç ndoshta shpikësit e këtij rasti…

Jastëku i Ryan Gosling E kuptojmë ai është i bukur, i talentuar, por a duhet vërtet një Ryan Gosling në shtrat

Shoku përqafues Po flasim për jastëkë jashtëzakonisht mashkullor – ky është një produkt tjetër për njerëzit që nuk marrin përqafime në jetën e tyre.

Trajnuesi i buzëqeshjes Pa marrë parasysh sa anti-feministe është t’i tregoni një gruaje të buzëqeshë më shumë – me sa duket zonjat janë tërësisht të gatshme për blerjen e këtij produkti. Ajo vendoset në qoshet e gojës tuaj për t’ju dhënë një “buzëqeshje të përsosur”.

Gjinjë-mbajtëset e verës Nëse po mendonit të fusnit pak verë fshehurazi në teatër, kinema ose në recitalin e fëmijës suaj – mos e bëni. Për raste të tjera të poshtra është kjo sutjena që mund të ruajë deri në një shishe verë. Le të shpresojmë se nuk ka rrjedhje.

Jastëk për gjumin në një anë Nëse një nga gjokset tuaja ngjishet me tjetrin, ndërsa ju jeni në gjumë, parandalojeni me këtë jastëk./topchannel/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Diskutohet në Kosovë për autostradën e parë për biçikleta – e para e llojit të vetë në Ballkanin Perëndimor

Diskutohet në Kosovë për autostradën e parë për biçikleta – e para e llojit të vetë në Ballkanin Perëndimor

Enca vë në fokus të pasmet në imazhin e fundit të ndarë në rrjetet sociale

Enca vë në fokus të pasmet në imazhin e fundit të ndarë në rrjetet sociale

Lamtumirë Kardashians – Reality Show mbyllet pas 14 vjetësh

Lamtumirë Kardashians – Reality Show mbyllet pas 14 vjetësh

Arrestohet gruaja që u zhvesh e ‘provoi’ lodrat e seksit në dyqanin për të rritur (Foto)

Arrestohet gruaja që u zhvesh e ‘provoi’ lodrat e seksit në dyqanin për të rritur (Foto)

Shkencëtarët zbulojnë se si të ngadalësohet plakja biologjike

Shkencëtarët zbulojnë se si të ngadalësohet plakja biologjike

Infektohet me Covid-19 edhe vajza e Berluskonit

Infektohet me Covid-19 edhe vajza e Berluskonit

​Shqipëria përballë Lituanisë për tri pikët e radhës

​Shqipëria përballë Lituanisë për tri pikët e radhës

Partneri kontrollon vazhdimisht telefonin tuaj – ai mund të ketë këto probleme

Partneri kontrollon vazhdimisht telefonin tuaj – ai mund të ketë këto probleme

A mund të gjeni më shumë se 16 mace në këtë foto?

A mund të gjeni më shumë se 16 mace në këtë foto?

Kush është bukuroshja shqiptare që fitoi kurorën “Miss Arbëresha”- (Foto)

Kush është bukuroshja shqiptare që fitoi kurorën “Miss Arbëresha”- (Foto)

Sot e nesër mbahet Kampionati i Kosovës në automobilizëm

Sot e nesër mbahet Kampionati i Kosovës në automobilizëm

Anglia shënon edhe golin e gjashtë në “Fadil Vokrri”

Anglia shënon edhe golin e gjashtë në “Fadil Vokrri”

Bim Bimma publikon videoklipin e këngës “Ftyrat”

Bim Bimma publikon videoklipin e këngës “Ftyrat”

Thaçi: Besoj fuqishëm në talentin dhe suksesin e kampionëve tanë

Thaçi: Besoj fuqishëm në talentin dhe suksesin e kampionëve tanë

Kompanitë farmaceutike nuk besojnë se do të ketë një ilaç të vetëm për COVID-19

Kompanitë farmaceutike nuk besojnë se do të ketë një ilaç të vetëm për COVID-19

Mali: Kemi marrë letrën më të keqe në Shtëpinë e Bardhë, po kërkojnë njohjen e Kosovës

Mali: Kemi marrë letrën më të keqe në Shtëpinë e Bardhë, po kërkojnë njohjen e Kosovës