​Tom Cruise në lidhje të re? (Foto)

21.12.2020 00:02
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
​Tom Cruise në lidhje të re? (Foto)

Xhirimet e vazhdimit të fundit nga seria e filmit “Mision Impossible” sollën dashuri të re për aktorin amerikan Tom Cruise (58).

Ai thuhet se u bë i afërt me një koleg të filmit, aktoren britanike Hayley Atwell (38). Daily Mail shkruan se dy aktorët janë bërë mjaft të pandashëm që nga dita e parë.

“Izolimi dhe të gjitha pengesat e tjera që vijnë me të, i afruan edhe më shumë dhe u bënë të pandashëm. Ata rrinin pas xhirimeve, dhe ajo ishte tashmë në shtëpinë e tij në Londër. Ata kalojnë shumë mirë dhe duket se janë shumë të lumtur”, tha një burim për Daily Mail.

Javët e fundit, dyshja ka kaluar kohë në vende tërheqëse filmike në Romë, Venecia, Britani dhe Norvegji.

Tom Cruise nuk ka qenë në një lidhje serioze që nga divorci i tij me Katie Holmes në 2012, ndërsa Hayley u nda me një mjek anglez disa muaj më parë. Para Katie, Tom Cruise ishte gjithashtu i martuar me kolegen Nicole Kidman.

Hayley Atwell është një aktore amerikano-britanike që ka luajtur në një sërë filmash të famshëm si “Avengers”, “Christopher Robin”, “Ant-Man”, “Hirushja”, “Brideshead Revisited”, por edhe një seri prej të cilave më i shquari ishte roli i Peggy Carter në serialin “Agjentët e SHIELD” dhe Agjenti Karter.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


​Tom Cruise në lidhje të re? (Foto)

​Tom Cruise në lidhje të re? (Foto)

“Apokalipsa”, Genc Prelvukaj sjell këngën e re

“Apokalipsa”, Genc Prelvukaj sjell këngën e re

Milioneri kanadez i modës u arrestua për përdhunimin e vajzave

Milioneri kanadez i modës u arrestua për përdhunimin e vajzave

Vjosa Osmani publikon një video nga shtëpia duke kënduar me vajzat e saj

Vjosa Osmani publikon një video nga shtëpia duke kënduar me vajzat e saj

Ish-bankierja nuk dilte nga shtëpia: Duke u zhveshur ‘online’ munda ankthin e pasigurinë (Fotot)

Ish-bankierja nuk dilte nga shtëpia: Duke u zhveshur ‘online’ munda ankthin e pasigurinë (Fotot)

Modelja 22-vjeçare vritet me thikë nga i dashuri xheloz pas ndarjes

Modelja 22-vjeçare vritet me thikë nga i dashuri xheloz pas ndarjes

George Clooney u dërgua me urgjencë në spital

George Clooney u dërgua me urgjencë në spital

Loredana sjell pamje nga xhirimi i klipit muzikor “Kein Hunger”

Loredana sjell pamje nga xhirimi i klipit muzikor “Kein Hunger”

Dua Lipa shpallet “Artistja më e mirë ndërkombëtare” në NRJ Music Awards 2020

Dua Lipa shpallet “Artistja më e mirë ndërkombëtare” në NRJ Music Awards 2020

Dua Lipa interpreton ‘live’ disa prej hiteve të saj, mahnit me vokalin

Dua Lipa interpreton ‘live’ disa prej hiteve të saj, mahnit me vokalin

2Ton xhiron klipin e ri

2Ton xhiron klipin e ri

Një foto e paparë e Princeshës Diana në bikini

Një foto e paparë e Princeshës Diana në bikini

Ben Affleck në gjendje mendore gjithnjë e më të vështirë

Ben Affleck në gjendje mendore gjithnjë e më të vështirë

Luana Vjollca sërish në vëmendje ndërkombëtare, “bën për vete” Lele Pons dhe Guaynaa

Luana Vjollca sërish në vëmendje ndërkombëtare, “bën për vete” Lele Pons dhe Guaynaa

Angelina Jolie i kthehet kinemasë në rolin e regjisores

Angelina Jolie i kthehet kinemasë në rolin e regjisores

Brad Pitt fotografohet për herë të parë pas ndarjes nga modelja, duket më në formë se kurrë

Brad Pitt fotografohet për herë të parë pas ndarjes nga modelja, duket më në formë se kurrë