​Ronaldo tregon pse është ende ndër më të mirët në botë

22.12.2020 16:02

Këtë vikend, Juventus ishte mysafirë i Parmas në Serie A, ku arriti të regjistrojë një fitore me rezultat të thellë 0:4, ku golashënues ishin Dejan Kulusevski, Alvaro Morata dhe Cristiano Ronaldo me dy gola.

Në pjesë të dytë, Andrea Pirlo vendosi që ta zëvendësonte Ronaldon, kështu duke e larguar nga loja për t’ia liruar vendin Federco Chiesas në minutën e 82’, përcjell KosovaPress.

Interesant është fakti që edhe pse u zëvendësua, Ronaldo nuk pushoi në bankë rezervë. Ai filloi të bënte ushtrime për muskujt e barkut, dhe ushtrime me pesha, vetëm për të qenë aktiv dhe i gatshëm për sfidën e radhës.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!

Tragjedia në Francë, reflektori bie dhe e godet për vdekje punëtorin e stadiumit

5 mënyra për të larguar lidhjet toksike

Asnjëherë mos i dërgoni këto 15 gjëra me mesazh me tekst ose email

Mësohet arsyeja pse Gattuso po paraqitet me njërin sy të mbyllur në ndeshjet e Napolit