​Mesazhi I Munishit pas humbjes nga Drita: Lufta vazhdon

06.12.2020 20:06
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
​Mesazhi I Munishit pas humbjes nga Drita: Lufta vazhdon

Trajneri I FC Ballkanit, Ismet Munishi ka reaguar edhe përmes një postimi në rrjetin social “Facebook” ku e ka uruar skuadrën nga Gjilani për fitoren kundër tyre.

Ai ka potencuar se nuk I vie mirë për humbjen, por se është një sportist dhe e pranon atë., përcjell KosovaPress.

Më tutje Munishi ka shkruar se ndihet mirë për fakti që Ballkani ka arritur në atë nivel sa që kur mundet, gëzimi për kundërshtarët është I papar.

Postimi I plotë I Simet Munishit në “Facebook”

Urime fitoren e merituar Klubit te Madh Drita .

Nuk me vjen mirë, por jam sportist dhe e pranoj humbjen .

Referim shume i mirë nga Dardan Çaka 60 me 40 për vendasin që është normale ne kufij të fer play it.

Më vjen mirë që klubi imë Fc Ballkani ka arritur atë nivel që kur mundet gezimi është i papar për kundërshtaret .

Ndeshje të tilla e qojnë futbollin përpara .

Ishte ndeshje e fort , plot duele , plot vetmohim , plot akcione , duhet me cek që pat edhe pak ,,Comodita shtrat,, taktikë , që eshte normale e kuptoj , por e arsyetoj epitetin e derbit në të gjitha aspektet .

Kjo tregon që futbolli Kosoves po kalon ne tjetër nivel , që është tepër mirë për neve .

Lufta vazhdon

Kush qeshet i fundit mbetët të shihet.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


​Mesazhi I Munishit pas humbjes nga Drita: Lufta vazhdon

​Mesazhi I Munishit pas humbjes nga Drita: Lufta vazhdon

​Prokuroria zbulon detaje të reja, Maradonas nuk iu dha asnjë ilaq

​Prokuroria zbulon detaje të reja, Maradonas nuk iu dha asnjë ilaq

Fotoja virale shfaq dhjetëra iPad të përdorura nga pacientët para se të vdesin nga koronavirusi

Fotoja virale shfaq dhjetëra iPad të përdorura nga pacientët para se të vdesin nga koronavirusi

Bashkimi i Neymar me Messin në PSG, flet Leonardo

Bashkimi i Neymar me Messin në PSG, flet Leonardo

Dyshohet se rrahu për vdekje burrin e saj, arrestohet boksierja

Dyshohet se rrahu për vdekje burrin e saj, arrestohet boksierja

Dua Lipa shpallet “Artistja më e mirë ndërkombëtare” në NRJ Music Awards 2020

Dua Lipa shpallet “Artistja më e mirë ndërkombëtare” në NRJ Music Awards 2020

Interi fiton dhe i bën presion direkt Milanit

Interi fiton dhe i bën presion direkt Milanit

Mbyllet me gjashtë gola derbi i madh gjerman, Bayern – Leipzig

Mbyllet me gjashtë gola derbi i madh gjerman, Bayern – Leipzig

Cadiz – Barcelona, formacionet zyrtare

Cadiz – Barcelona, formacionet zyrtare

Dua Lipa interpreton ‘live’ disa prej hiteve të saj, mahnit me vokalin

Dua Lipa interpreton ‘live’ disa prej hiteve të saj, mahnit me vokalin

2Ton xhiron klipin e ri

2Ton xhiron klipin e ri

Del Piero, De Rosi, Pazzini, Abate, Matri e disa të tjerë licensohen për trajnerë

Del Piero, De Rosi, Pazzini, Abate, Matri e disa të tjerë licensohen për trajnerë

A do të jap dorëheqje? Flet Zinedine Zidane pas humbjes nga Shakhtari

A do të jap dorëheqje? Flet Zinedine Zidane pas humbjes nga Shakhtari

​Shakhtari e mposht me lehtësi Realin, komplikohet situata në Grupin B

​Shakhtari e mposht me lehtësi Realin, komplikohet situata në Grupin B

​Testoni veten sa jeni të vëmendshëm: Gjeni pesë objekte të fshehura

​Testoni veten sa jeni të vëmendshëm: Gjeni pesë objekte të fshehura

​Shakhtar – Real Madrid, formacionet zyrtare

​Shakhtar – Real Madrid, formacionet zyrtare