​Meg Ryan, ‘karamelja’ e Hollywoodit që shkatërroi bukurinë natyrore me operacione – (Foto)

18.11.2020 18:22
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
​Meg Ryan, ‘karamelja’ e Hollywoodit që shkatërroi bukurinë natyrore me operacione – (Foto)

Aktorja hollivudiane Meg Ryan, emri i vërtetë Margaret Mary Emily Anne Hyra, do të festojë ditëlindjen e saj të 59 nesër.

Ajo u bë e njohur me rolet e filmave në fillim të viteve ’90 ‘When Harry Met Sally’, ‘Top Gun’, ‘Romance in Seattle’ dhe ‘When a Man Loves a Woman’.

Për shkak të pamjes së pafajshme në fillim të karrierës së saj, ajo fitoi pseudonimin ‘karamelja amerikane ’, por e humbi atë kur filloi të eksperimentonte me procedurat kozmetike dhe botoks.

Aktorja u martua me kolegun Dennis Quaid në vitin 1991, me të cilin bashkëpunoi në disa filma. Ai luftoi me varësinë nga opiumi gjatë gjithë marrëdhënies dhe martesës së tyre, dhe në vitin 1992 ata patën një djalë, Jack. Martesa e tyre zgjati deri në vitin 2001, kur u divorcuan pasi Meg ra në dashuri me Russell Crowe, një koleg nga skenari i trillerit ‘Proof of Life’.

Lidhja e saj e re nuk zgjati shumë dhe Meg pati edhe disa afera të reja të dashurisë me aktorët John Cusac, Breckin Meyer dhe modelin Travis Fimmel.

Ajo prishi fejesën e saj me muzikantin John Mellencamp vitin e kaluar, me të cilin ishte në një lidhje nga 2010 në 2014, dhe pastaj përsëri nga 2017.

Ne veçuam disa fotografi të saj nga e kaluara në galeri dhe i krahasuam me pamjen e saj aktuale. Ajo është një shembull i vërtetë se si shkatërrohet bukuria natyrore me korrigjime estetike dhe plastike.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Shkencëtarët zhvillojnë mjetin që zbulon COVID-19 nga rrezet rëntgen me saktësi 83%

Shkencëtarët zhvillojnë mjetin që zbulon COVID-19 nga rrezet rëntgen me saktësi 83%

Një foto e paparë e Princeshës Diana në bikini

Një foto e paparë e Princeshës Diana në bikini

Në Itali: Ronaldo nuk e pyet Pirlon, ai vendos vet se kur luan

Në Itali: Ronaldo nuk e pyet Pirlon, ai vendos vet se kur luan

​Dy lajme shumë të mira për Juventusin

​Dy lajme shumë të mira për Juventusin

​Ballkani vazhdon me fitore, Llapi mposht Drenicën

​Ballkani vazhdon me fitore, Llapi mposht Drenicën

Zyrtare, jep dorëheqje trajneri i skuadrës së Superligës së Kosovës

Zyrtare, jep dorëheqje trajneri i skuadrës së Superligës së Kosovës

​Laporta zbulon mega-ofertën e gjigantit evropian për Leo Messin

​Laporta zbulon mega-ofertën e gjigantit evropian për Leo Messin

Vdes edhe një tjetër legjendë e futbollit botëror

Vdes edhe një tjetër legjendë e futbollit botëror

​Dyshime mbi vdekjen e Maradonas, nisin hetimet nga policia

​Dyshime mbi vdekjen e Maradonas, nisin hetimet nga policia

Ky aktivitet parandalon 5 milionë vdekje në vit – sa stërvitje nevojiten gjatë kohës së COVID?

Ky aktivitet parandalon 5 milionë vdekje në vit – sa stërvitje nevojiten gjatë kohës së COVID?

​Vendosja e shtatores së Fadil Vokrrit në Prishtinë, Shpend Ahmeti lëshon një paralajmërim

​Vendosja e shtatores së Fadil Vokrrit në Prishtinë, Shpend Ahmeti lëshon një paralajmërim

​Nuk mjafton Casemiro, Alavesi e mposht Real Madridin

​Nuk mjafton Casemiro, Alavesi e mposht Real Madridin

Marotta: Ky është problemi i Eriksenit me Interin

Marotta: Ky është problemi i Eriksenit me Interin

Njihuni me futbollistin më problematik në botë

Njihuni me futbollistin më problematik në botë

Ben Affleck në gjendje mendore gjithnjë e më të vështirë

Ben Affleck në gjendje mendore gjithnjë e më të vështirë

Klopp po planifikon të shesë dyshen e Liverpoolit

Klopp po planifikon të shesë dyshen e Liverpoolit