​Kaos në bordin e avionit, pasagjeri me COVID-19 ndërron jetë (Foto)

20.12.2020 17:14
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
​Kaos në bordin e avionit, pasagjeri me COVID-19 ndërron jetë (Foto)

Avioni i kompanisë, “United Airlines”, i cili ishte nisur nga Orlando dhe kishte destinacion Los Anxhelosin, u përfshi nga kaosi në bord, pasi një pasagjer i dyshuar me koronavirus ndërroi jetë.

Foto të publikuara nga pasagjerët tregojnë kaosin në bord teksa tentonin t’i vinin në ndihmë personit që u ndje keq, i cili u shpall i vdekur menjëherë sapo avioni bëri ulje të detyruar në Nju Orleans.

Mjekët u ngjitën menjëherë në bordin e avionit për t’i dhënë ndihmën pasagjerit, teksa të gjithë të tjerët u larguan nga avioni, por nuk ia dolën.

Bashkëshortja e viktimës zbuloi se burri i saj kishte pasur simptoma të ngjashme me ato të koronavirusit gjatë ditëve të fundit, ndërsa kishte humbur edhe shijen e nuhatjen, shkruan Daily Mail./A2/

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


​Kaos në bordin e avionit, pasagjeri me COVID-19 ndërron jetë (Foto)

​Kaos në bordin e avionit, pasagjeri me COVID-19 ndërron jetë (Foto)

PDK: Qeveria Hoti dështoi me sigurinë në vend, situata në duart e gangsterëve

PDK: Qeveria Hoti dështoi me sigurinë në vend, situata në duart e gangsterëve

Opozita parlamentare në Shqipëri kërkon rezolutë që dënon gjenocidin e kryer në Kosovë

Opozita parlamentare në Shqipëri kërkon rezolutë që dënon gjenocidin e kryer në Kosovë

​8 të vdekur dhe 223 raste të reja me Covid-19

​8 të vdekur dhe 223 raste të reja me Covid-19

​Arrestohet pasi dyshohet për vjedhje të tri veturave

​Arrestohet pasi dyshohet për vjedhje të tri veturave

Shmangia e krizës politike, partitë kërkojnë që presidenti të zgjidhet nga populli

Shmangia e krizës politike, partitë kërkojnë që presidenti të zgjidhet nga populli

Hoti për sulmin në Prizren: Sulmet ndaj heronjve të kohës janë të turpshme dhe të pa pranueshme

Hoti për sulmin në Prizren: Sulmet ndaj heronjve të kohës janë të turpshme dhe të pa pranueshme

Krasniqi: Vit i vështirë për ekonominë dhe bizneset, por nuk humbën vendet e punës 30 mijë qytetarë

Krasniqi: Vit i vështirë për ekonominë dhe bizneset, por nuk humbën vendet e punës 30 mijë qytetarë

1.248 të vdekur që nga paraqitja e pandemisë Covid-19 në Kosovë

1.248 të vdekur që nga paraqitja e pandemisë Covid-19 në Kosovë

Ministri i Drejtësisë gjobitet nga Policia për mosrespektim të masave për pandeminë

Ministri i Drejtësisë gjobitet nga Policia për mosrespektim të masave për pandeminë

Izrael, Netanyahu vaksinohet i pari kundër COVID-19 para kamerave

Izrael, Netanyahu vaksinohet i pari kundër COVID-19 para kamerave

Ishte infektuar me Covid, vdes ish-ministrja shqiptare

Ishte infektuar me Covid, vdes ish-ministrja shqiptare

Kufiri Slloveni- Kroaci, pritjet e mërgimtarëve deri në 10 orë

Kufiri Slloveni- Kroaci, pritjet e mërgimtarëve deri në 10 orë

Mustafë Bajrami i bashkohet LVV-së

Mustafë Bajrami i bashkohet LVV-së

Mbi 9 mijë bashkatdhetarë arritën sot përmes Aeroportit “Adem Jashari”

Mbi 9 mijë bashkatdhetarë arritën sot përmes Aeroportit “Adem Jashari”

NATO dhe KE verifikojnë sistemet e tyre informatike pas sulmit kibernetik

NATO dhe KE verifikojnë sistemet e tyre informatike pas sulmit kibernetik