​Kanye West i kërkon falje publike Kim Kardashian

26.07.2020 22:25
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
​Kanye West i kërkon falje publike Kim Kardashian

Kanye West i ka kërkuar falje publikisht bashkëshortes së tij Kim Kardashian për zbulimin e informacionit në lidhje me jetën e tyre private ditëve të fundit.

Reperi 43-vjeçar ndau një falje në rrjetin social Twitter, transmeton KosovaPress.

“Kim, e di se ju lëndova. Te lutem, më fal! Faleminderit që keni qenë gjithmonë atje për mua”, ka shkruar West.

Një burim i afërt me çiftin e famshëm zbuloi për “People” se sa shumë ishte hidhëruar Kim kur ajo zbuloi se burri i saj kishte folur për publikun se ai po mendonte për abortin në kohën kur ishte shtatzënë me vajzën e tyre North.

Kanye ka ndarë disa ‘cicërima’ në javët e kaluara në të cilat përmendi Kim, familjen e saj dhe shumë njerëz të tjerë.

Përveç njoftimit se po bashkohej në garën për president të Shteteve të Bashkuara, ai kishte disa shpërthime të tjera, duke thirrur Kim dhe nënën e saj Chris Jenner, duke thënë se ato po përpiqen ta mbyllin dhe më vonë i tha publikut se po shikonte mundësinë e divorcit. 

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


​Kanye West i kërkon falje publike Kim Kardashian

​Kanye West i kërkon falje publike Kim Kardashian

Roma fiton me një penallti në fund, Immobile +4 nga Ronaldo

Roma fiton me një penallti në fund, Immobile +4 nga Ronaldo

​Vdes ylli i filmit “Gone with the Wind”

​Vdes ylli i filmit “Gone with the Wind”

Ledri Vula flet për shtatzëninë e Sarës dhe gjininë e bebes – (Video)

Ledri Vula flet për shtatzëninë e Sarës dhe gjininë e bebes – (Video)

Ekranet e telefonit janë më rezistues: Mbrojtja e koronavirusit gjithashtu po testohet

Ekranet e telefonit janë më rezistues: Mbrojtja e koronavirusit gjithashtu po testohet

Reagon presidenti i Barcelonës, pas lajmeve se Messi po i bashkohet Interit

Reagon presidenti i Barcelonës, pas lajmeve se Messi po i bashkohet Interit

Interi thyen rekordin negativ kundër Genoas, ngrihet në pozitën e dytë

Interi thyen rekordin negativ kundër Genoas, ngrihet në pozitën e dytë

Figo: Pse Real Madridi ka fituar edhe pa Ronaldon, ky është më i miri në ekip

Figo: Pse Real Madridi ka fituar edhe pa Ronaldon, ky është më i miri në ekip

IHMK: Moti për ditën e nesërme

IHMK: Moti për ditën e nesërme

Pas dy barazimeve, Interi synon t’u kthehet fitoreve kundër Genoas – formacionet

Pas dy barazimeve, Interi synon t’u kthehet fitoreve kundër Genoas – formacionet

“Më vjen keq për Mbappen”

“Më vjen keq për Mbappen”

“Milani është rritur fal Ibrahimovicit!”

“Milani është rritur fal Ibrahimovicit!”

Regjisori që përqesh ShBA-të, tani bën film me trillime ruso-serbe

Regjisori që përqesh ShBA-të, tani bën film me trillime ruso-serbe

​‘Galaktika e Andromedës’ dhe ‘Exil’ në kategorinë kryesore të Festivalit të Sarajevës

​‘Galaktika e Andromedës’ dhe ‘Exil’ në kategorinë kryesore të Festivalit të Sarajevës

Ballkani e respekton kampionin, mirëpo ende nuk ka vendosur për “Gardën e Nderit”

Ballkani e respekton kampionin, mirëpo ende nuk ka vendosur për “Gardën e Nderit”

Konfirmohet, Zidane do të jetë trajner i Realit edhe vitin e ardhshëm

Konfirmohet, Zidane do të jetë trajner i Realit edhe vitin e ardhshëm