​E droguan dhe përdhunuan për 5 orë, këngëtarja rrëfen momentet e tmerrit…

16.09.2020 21:01
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
​E droguan dhe përdhunuan për 5 orë, këngëtarja rrëfen momentet e tmerrit…

Pesë orë mjaftuan për t’i hapur një “plagë” të parikuperueshme këngëtares Alexandra Jenna.

28-vjeçarja britanike pretendon se është droguar e përdhunuar në një bar në Mançester.

“Më kujtohet që porosita dy vodka para se të pyesja një burrë se ku mund të shkoja për një cigare. Mendoj se ai më drejtoi drejt një oborri jashtë me qëllim. Ishte një lloj hapësire e mbyllur ku ata mbanin mbeturinat dhe unë nuk mund të kthehesha brenda”, tha ajo.

Alexandra shprehet e sigurt se dikush i ka hedhur diçka në pije, pasi e ka të pamundur të kujtojë shumë momente nga ngjarja.

Pas pesë orësh ajo ishte përpjekur të kthehej në shtëpi, me anë të një taksie. Pikërisht shoferi i taksisë e dërgoi atë në një rajon policie, pasi e pa në gjendje tepër të rendë. Pas analizave në spital, rezultoi se e reja kishte konsumuar drogë.

“Ndihesha shumë e turpëruar dhe konfuze, kjo ngjarje më futi në një gjendje depresive”, rrëfeu këngëtarja./tch

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


​E droguan dhe përdhunuan për 5 orë, këngëtarja rrëfen momentet e tmerrit…

​E droguan dhe përdhunuan për 5 orë, këngëtarja rrëfen momentet e tmerrit…

Emily Ratajkowski akuzon fotografin për sulm seksual

Emily Ratajkowski akuzon fotografin për sulm seksual

Bebe Rexha ka një përgjigje për ata që e paragjykojnë lidhur me peshën

Bebe Rexha ka një përgjigje për ata që e paragjykojnë lidhur me peshën

Zekirija Ramadani, trajner i ri i Prishtinës

Zekirija Ramadani, trajner i ri i Prishtinës

K.F Llapi pret që kampionati të nisë në fundjavë

K.F Llapi pret që kampionati të nisë në fundjavë

“Na bëj hallall që të lamë pas dore, e sot të thurim lavde të gjithë”

“Na bëj hallall që të lamë pas dore, e sot të thurim lavde të gjithë”

​Top 10 lojtarët më të paguar në botë sipas “Forbes”

​Top 10 lojtarët më të paguar në botë sipas “Forbes”

Burri i lë kartën e lekëve gruas: “Shpenzo sa të duash”, por PIN-i është një ekuacion i vërtetë

Burri i lë kartën e lekëve gruas: “Shpenzo sa të duash”, por PIN-i është një ekuacion i vërtetë

Kinezët ndërtojnë qytet rezistues ndaj koronavirusit – (Foto)

Kinezët ndërtojnë qytet rezistues ndaj koronavirusit – (Foto)

Rita Ora ngrit temperaturat në bikini të ngushta – (Foto/Video)

Rita Ora ngrit temperaturat në bikini të ngushta – (Foto/Video)

Dua Lipa, një mjeshtre e selfive në pasqyrë – (Foto)

Dua Lipa, një mjeshtre e selfive në pasqyrë – (Foto)

Manekinia e njohur izraelite dënohet me nëntë muaj shërbim të komunitetit

Manekinia e njohur izraelite dënohet me nëntë muaj shërbim të komunitetit

Mbappe largohet nga Parisi verën e ardhshme

Mbappe largohet nga Parisi verën e ardhshme

Çfarë është karcinoma skuamoze e lëkurës?

Çfarë është karcinoma skuamoze e lëkurës?

Ndihma e parë për sulmet e gurit në tëmth

Ndihma e parë për sulmet e gurit në tëmth

Sëmundja për të cilën nuk flitet sa duhet

Sëmundja për të cilën nuk flitet sa duhet